Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Nitra Dolna
     
  • Trybecz
     
  • Jelenec
     
  • od 10 - 20 €
     
  • z psem
     
  • Kuchnią do dyspozycji...
     
arrow
Typ zakwaterowania Gwiazdki

Noclegi z psem Jelenec

Pakiety Jelenec
Pokaż mapę
Jelenec Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Chaty i domki z psem

Przegląd hotele, noclegi z psem w miejscowości Jelenec, Słowacja



Chatová osada Jelenec pod Gýmešom Jelenec

Chatová osada Jelenec pod Gýmešom

**
Jelenec (obszar: Trybecz, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kociołek na gulasz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, ogrzewanie centralne, kominek ogrodowy/ognisko, wspólny węzeł sanitarny, więcej typów pokoi, wc/łazienka na korytarzu, lodówka...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonywięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzu
od 18.50 € os / noc
Liczba łóżek: 91

Pokaż wszystkie noclegi w miejscowości Jelenec



Znajdź noclegi z psem w okolicy Jelenec:

Dystans: 18.95kmPensjonat PREMONA Nitra

Pensjonat PREMONA

**
Nitra (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nitra) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, kuchnią do dyspozycji, restauracja, parking strzeżony, wifi. Parking strzeżony, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kuchnią do dyspozycji, recepcja, telefon do dyspozycji, grill ogrodowy, klimatyzacja w pokoju, minibar, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, lodówka jest dostępna, mikrofala, czajnik elektryczny, przechowalnia przedmiotów...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojukuchnią do dyspozycjirestauracjaparking strzeżonywifi
od 19.50 € os / noc
Liczba łóżek: 24
Dystans: 42.39kmPensjonat KAREN Podhájska

Pensjonat KAREN

Podhájska (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kuchnią do dyspozycji, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Parking strzeżony przez system kamer, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, altanka, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko,...

lodówka w pokojuzwierzęta w porozumieniu z właścicielemkuchnią do dyspozycjiparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmikąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 16.00 € os / noc
Liczba łóżek: 36
Dystans: 42.44kmDom Apartamentowy ALMIRA Podhájska

Dom Apartamentowy ALMIRA

Podhájska (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Chaty i domki

Lodówka w pokoju, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 za darmo, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kuchnią do dyspozycji, taras letni, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, ogrzewanie centralne, wifi, grill ogrodowy, lodówka, podwójna płyta...

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojuzwierzęta w porozumieniu z właścicielemkuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 39
Dystans: 43.52kmPensjonat GRÓFKA  Podhájska

Pensjonat GRÓFKA

Podhájska (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, altanka, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, ogrzewanie centralne, kominek ogrodowy/ognisko, wifi,...

lodówka w pokojuzwierzęta w porozumieniu z właścicielemkuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu wc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
śniadanie w cenie
od 11.00 € os / noc
Liczba łóżek: 34
Dystans: 43.89kmApartamenty ANNA Radava

Apartamenty ANNA

Radava (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Apartamenty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchenka w pokoju, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, kąpielisko termalne/aquapark, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie...

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanekuchenka w pokojudla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu kąpielisko termalne/aquaparkzamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22 + 2
Dystans: 45.18kmPensjonat ONE Dolný Ohaj

Pensjonat ONE

Dolný Ohaj (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, kuchnią do dyspozycji, parking strzeżony przez system kamer, dla rodzin z dziećmi, sauna, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking strzeżony przez system kamer, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, odtwarzacz cd, odtwarzacz dvd, kuchnią do dyspozycji, taras letni z leżakami, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi,...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojukuchnią do dyspozycjiparking strzeżony przez system kamerdla rodzin z dziećmisaunaotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 32
Dystans: 53.43kmPensjonat  DORI Diakovce

Pensjonat DORI

Diakovce (obszar: Nizina Naddunajska, region: Poważe Dolne, Powiat: Šaľa) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, klimatyzacja w pokoju, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu. Dzieci do 5 lat nocleg za darmo, zniżki grupowe, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, klimatyzacja w budynku, kuchnią do dyspozycji, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, grill ogrodowy, klimatyzacja w pokoju, pokoje...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowaneklimatyzacja w pokojukuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracjazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżu
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 22
Dystans: 60.42kmDomki REGIJA Vyhne

Domki REGIJA

Vyhne (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žiar nad Hronom) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, wc / Łazienka w pokoju. Zwierzęta domowe za darmo, dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, parking w obszarze zakwaterowania, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kociołek na gulasz, kominek wewnątrz, kuchnia, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, ogrzewanie...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciewc / Łazienka w pokoju
od 17.50 € os / noc
Liczba łóżek: 19
Dystans: 60.53kmPensjonat SALUR Nové Zámky (Nowe Zamki)

Pensjonat SALUR

**
Nové Zámky (Nowe Zamki) (obszar: Nizina Naddunajska, region: Nitra Dolna, Powiat: Nové Zámky) Apartamenty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, wc / Łazienka w pokoju. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, taras letni, recepcja, salonik, pomieszczenie szkoleniowe, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, lodówka, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, lodówka jest dostępna, czajnik elektryczny,...

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonywc / Łazienka w pokoju
od 18.00 € os / noc
Liczba łóżek: 45 + 5
Dystans: 62.07kmDrewniana chatka TRAJDALKA Hodruša-Hámre

Drewniana chatka TRAJDALKA

Hodruša-Hámre (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žarnovica) Chaty i domki

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek...

zwierzęta domowe są akceptowaneparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / Łazienka w pokoju
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10+6
NASZ TYP
Dystans: 63.92kmDomki u Blaškov Počúvadlo

Domki u Blaškov

**
Počúvadlo (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Banská Štiavnica) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, miejsce do siedzenia na zewnątr, wifi, Łazienka z prysznicem, telewizor, umywalka, wc / Łazienka w pokoju, lodówka, , przybory kuchenne, czajnik elektryczny,...

plaża

kapielisko naturalne

Łowienie ryb

W cenę:
Parking
WiFi
lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 12
Dystans: 64.33kmChata HODRUŠA Hodruša-Hámre

Chata HODRUŠA

Hodruša-Hámre (obszar: Góry Szczawnickie, region: Pohronie , Powiat: Žarnovica) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, odtwarzacz dvd, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi, balkon,...

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10+6