Noclegi na Słowacji
Wyszukiwanie
  • Dolina Górnego Hronu
     
  • Murańska Płanina
     
  • Heľpa
     
  • bez gwiazdek
     
  • Pokoje dla niepalących...
     
arrow
Cena os/noc Typ zakwaterowania Charakter zakwaterowania

Noclegi Heľpa

Pakiety Heľpa
Pokaż mapę
Heľpa Mapa

Filtruj


Typ zakwaterowania:
Pensjonaty

Charakter zakwaterowania:
z psem | z wyżywieniem

 

Przegląd hotele, noclegi w miejscowości Heľpa, Słowacja



Pensjonat LUCS Heľpa

Pensjonat LUCS

Heľpa (obszar: Murańska Płanina, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, internet, restauracja, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, internet w domu, kominek wewnątrz, taras letni, Środowisko dla niepalących, recepcja, pomieszczenie towarzyskie, telefon do dyspozycji, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, grill ogrodowy, balkon, pokój z wanną z hydromasażem, internet w pokoju, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat,...

zwierzęta domowe są akceptowaneinternetrestauracjazamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwifi
od 25.00 € os / noc
Liczba łóżek: 40

Pokaż wszystkie noclegi w miejscowości Heľpa



Znajdź Noclegi w okolicy Heľpa:

Dystans: 4.73kmPensjonat Hron Pohorelá

Pensjonat Hron

Pohorelá (obszar: Murańska Płanina, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Pensjonaty

Lodówka jest dostępna, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, garaż, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi. Dzieci do lat 2,99 za darmo, garaż, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, kominek wewnątrz, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem,...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta w porozumieniu z właścicielemgarażparking przy obiekciedla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / Łazienka w pokojuwc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi
śniadanie w cenie
od 16.00 € os / noc
Liczba łóżek: 20+15
Dystans: 16.90kmDomek drewniany Horec Šumiac

Domek drewniany Horec

Šumiac (obszar: Murańska Płanina, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Chaty i domki

Zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, zamknięty parking, wc / łazienka na korytarzu. Można wynająć tylko cały domek., na peryferiach miejscowości, zamknięty parking, zwierzęta domowe są akceptowane, 1 x łazienka, 2 x wc, altanka, odtwarzacz dvd, kuchnia, kuchnią do dyspozycji, lcd, led tv, Środowisko dla niepalących, ognisko, teren ogrodzony,...

Romantyczny drewniany dom bezpośrednio pod Královą hołą

można wynająć tylko cały domek.

W cenę:
Parking
WiFi
zwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / łazienka na korytarzu
od 9.50 € os / noc
Liczba łóżek: 8 + 4
Dystans: 18.80kmApartamenty Teplička Liptovská Teplička

Apartamenty Teplička

Liptovská Teplička (obszar: Niżne Tatry, region: Liptów , Powiat: Poprad) Apartamenty

Lodówka w pokoju, kuchenka w pokoju, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, sauna, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, odtwarzacz cd, elektroniczny system blokowania w pokojach, kuchnią do dyspozycji, taras letni, monitorowany obiekt, Środowisko dla niepalących, ognisko, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, miejsce do siedzenia na zewnątr,...

kuchnia w pokoju

lodówka w pokojukuchenka w pokojuparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmisaunawc / Łazienka w pokojuwifi
od 17.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10+6
Dystans: 19.83kmPensjonat VÁH Liptovská Teplička

Pensjonat VÁH

Liptovská Teplička (obszar: Niżne Tatry, region: Liptów , Powiat: Poprad) Pensjonaty

Parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, kąpielisko termalne/aquapark, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi, wifi. Parking niestrzeżony, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, kominek wewnątrz, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, wifi, pokoje dla niepalących, wc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoi, wifi w pokoju, przechowalnia przedmiotów wartościowych, kolyba, restauracja,...

w centrum miasta/wioski

parking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjakąpielisko termalne/aquaparkwc/Łazienka w celi wspólnej dla dwóch pokoiwifi
od 11.00 € os / noc
Liczba łóżek: 28
Dystans: 21.37kmSalaš Zbojská - Zbojnícky dvor Pohronská Polhora

Salaš Zbojská - Zbojnícky dvor

Pohronská Polhora (obszar: Murańska Płanina, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Chaty i domki

Zwierzęta domowe są akceptowane, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do lat 4 za darmo, zwierzęta domowe są akceptowane, wifi, lcd, led tv, pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne, telewizor, tv z płaskim ekranem, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, wifi w pokoju, Łóżeczko dla dziecka, zameldowanie: od 14:00, wymeldowanie: do 11:00.

zwierzęta domowe są akceptowanedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokojuwifi
od 21.00 € os / noc
Liczba łóżek: 45
Dystans: 21.88kmPensjonat Vikartovský mlyn Liptovská Teplička

Pensjonat Vikartovský mlyn

Liptovská Teplička (obszar: Niżne Tatry, region: Liptów , Powiat: Poprad) Pensjonaty

Zwierzęta domowe są akceptowane, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, wc / Łazienka w pokoju. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, historyczny budynek, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, taras letni, Środowisko dla niepalących, ognisko, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, miejsce do siedzenia na zewnątr, ogród, pokoje dla niepalących, wc / Łazienka w pokoju, taras letni, restauracja,...

historyczny budynek

zwierzęta domowe są akceptowaneparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjawc / Łazienka w pokoju
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 40+5
Dystans: 22.39kmPensjonat SCHWEINTAAL Braväcovo

Pensjonat SCHWEINTAAL

Braväcovo (region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Pensjonaty

Lodówka w pokoju, zwierzęta domowe są akceptowane, internet, restauracja, sauna, zamknięty parking, własne wellness, otwarty basen, wc / Łazienka w pokoju, wifi. Dzieci do 12 lat na dostawce 50% zniżki, dzieci do lat 5 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, internet w domu, taras letni, Środowisko dla niepalących, non-stop recepcja, salonik, telefon do dyspozycji, kominek ogrodowy/ognisko, lodówka, internet w pokoju,...

wellness centrum

lodówka w pokojuzwierzęta domowe są akceptowaneinternetrestauracjasaunazamknięty parkingwłasne wellnessotwarty basenwc / Łazienka w pokojuwifi
od 18.00 € os / noc
Liczba łóżek: 30+5
Dystans: 23.61kmGórska chata Pod Čertovicou Vyšná Boca

Górska chata Pod Čertovicou

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do 12 lat 50% zniżki od normalnej ceny., wyżywienie dla dzieci 30% zniżki normalnej porcji, zniżki grupowe, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, kominek wewnątrz, taras letni, dla rodzin z dziećmi, recepcja, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, wifi,...

Łowienie ryb

tenis

parking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracjasaunawięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
śniadanie w cenie
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 40
Dystans: 23.86kmHrádocká Chata Vyšná Boca

Hrádocká Chata

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, sauna, wc / Łazienka w pokoju. Parking przy obiekcie, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, ogród, pokoje dla niepalących, radio, telewizor, tv/sat, wc / Łazienka w pokoju, lodówka...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmisaunawc / Łazienka w pokoju
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 23
Dystans: 23.93kmDomek HELENA Vyšná Boca

Domek HELENA

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, zamknięty parking, wc / łazienka na korytarzu, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, kuchnia, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko, miejsce...

minimalny pobyt 2 noce.

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwc / łazienka na korytarzuwifi
od 13.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14
Dystans: 24.18kmGórska chata Pod Sedlom Vyšná Boca

Górska chata Pod Sedlom

Vyšná Boca (obszar: Czertowica , region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, restauracja, sauna, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Minimalny pobyt 2 noce., mini-bus hotelowy, parking niestrzeżony, bezpośrednio przy wyciągu narciarskim, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta domowe są akceptowane, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie...

minimalny pobyt 2 noce.

bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

W cenę:
WiFi
lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmirestauracjasaunawięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
śniadanie w cenie
od 19.50 € os / noc
Liczba łóżek: 36+2
Dystans: 24.97kmDrevenica u Kováčov Nižná Boca

Drevenica u Kováčov

Nižná Boca (obszar: Niżne Tatry, region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Parking przy obiekcie, dla rodzin z dziećmi, wc / łazienka na korytarzu. Minimalny pobyt 2 noce., Łóżeczko dla dziecka na zapytanie, parking przy obiekcie, zwierzęta nie są akceptowane, 2 x Łazienka, 2 x wc, odtwarzacz cd, odtwarzacz dvd, kociołek na gulasz, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, ogrzew prąd/gaz, Środowisko dla niepalących, ognisko, ogrzewanie podłogowe, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek...

minimalny pobyt 2 noce.

Łóżeczko dla dziecka na zapytanie

ogrzewanie podłogowe

parking przy obiekciedla rodzin z dziećmiwc / łazienka na korytarzu
od 14.00 € os / noc
Liczba łóżek: 14
Dystans: 29.41kmChata pod Vysokými Tatrami Važec (Ważec)

Chata pod Vysokými Tatrami

Važec (Ważec) (region: Liptów , Powiat: Liptovský Mikuláš) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, zwierzęta domowe są akceptowane, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / Łazienka w pokoju. Cena energii zużywanej nie jest wliczony w cenę., można wynająć tylko cały domek., dzieci do 12 lat 50% zniżki od normalnej ceny., zamknięty parking, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, zwierzęta domowe są akceptowane, altanka, odtwarzacz cd, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, ogrzew prąd/gaz,...

można wynająć tylko cały domek.

lodówka jest dostępnazwierzęta domowe są akceptowanekuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / Łazienka w pokoju
od 8.50 € os / noc
Liczba łóżek: 9
Dystans: 30.96kmKwatera prywatna U JOZEFA Štrba (Sczyrba)

Kwatera prywatna U JOZEFA

Štrba (Sczyrba) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Kwatery prywatne

Lodówka w pokoju, kuchnią do dyspozycji, parking niestrzeżony, dla rodzin z dziećmi, kąpielisko termalne/aquapark, wc / Łazienka w pokoju, wellness w pobliżu, wifi. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking niestrzeżony, przystanek komunikacji publicznej, zwierzęta nie są akceptowane, altanka, kuchnią do dyspozycji, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, programy satelitarne, pomieszczenie towarzyskie, tv w pomieszczeniu towarzyskiem, kominek ogrodowy/ognisko,...

lodówka w pokojukuchnią do dyspozycjiparking niestrzeżonydla rodzin z dziećmikąpielisko termalne/aquaparkwc / Łazienka w pokojuwellness w pobliżuwifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 15
Dystans: 31.00kmChata HOREC Štrba (Sczyrba)

Chata HOREC

Štrba (Sczyrba) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Chaty i domki

Lodówka jest dostępna, kuchnią do dyspozycji, dla rodzin z dziećmi, restauracja w pobliżu, zamknięty parking, wc / łazienka na korytarzu. Dzieci do lat 4 bez łóżka za darmo, zamknięty parking, w centrum miasta/wioski, przystanek komunikacji publicznej, 2 x Łazienka, 2 x wc, altanka, kominek wewnątrz, kuchnią do dyspozycji, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, pomieszczenie towarzyskie, kominek ogrodowy/ognisko, ogród, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, wc/łazienka...

w centrum miasta/wioski

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu zamknięty parkingwc / łazienka na korytarzu
od 11.00 € os / noc
Liczba łóżek: 13
Dystans: 31.09kmRezortik Lučivná Lučivná (Łuczywna)

Rezortik Lučivná

Lučivná (Łuczywna) (obszar: Lopušná dolina, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Chaty i domki

Ośrodek Lučivná znajduje się bezpośrednio pod ośrodkiem narciarskim SnowPark Lučivná, 300 metrów od wyciągu narciarskiego. Obiekt oferuje zakwaterowanie z widokiem na góry dla 5 osób z dwoma dostawkami. Znajduje się w miejscowości Lučivná w południowych Tatrach Wysokich, w spokojnej okolicy, około 15 km od miasta Poprad i 28 km od Tatrzańskiej Łomnicy. Oferuje on w pełni wyposażoną...

Bezpośrednio pod Snowparkom Lučivná

Fińska drewniana wanna

Kąpiel pod gołym niebem

W cenę:
Parking
WiFi
Dostęp bez barierlodówka w pokojukuchnią do dyspozycjiparking przy obiekciedla rodzin z dziećmirestauracja w pobliżu Wspólny węzeł sanitarnywifi
od 20.00 € os / noc
Liczba łóżek: 5 + 2
Dystans: 31.27kmPensjonat CHALÚPKA Štrba (Sczyrba)

Pensjonat CHALÚPKA

Štrba (Sczyrba) (obszar: Góry Wysokie Tatry, region: Wysokie Tatry, Powiat: Poprad) Pensjonaty

Rodzinny Pensjonat Chalúpka położony jest w spokojnej okolicy na obrzeżach miejscowości Štrba, skąd mają Państwo bezpośredni dostęp do potoku i lasu. Obiekt noclegowy mieści się w oddzielnym budynku znajdującym się w tylnej części posesji. Goście mogą bezpłatnie parkować na ogrodzonym terenie pensjonatu. Na posesji znajduje się ozdobny ogród ze stawem i miejscem do wypoczynku oraz altana ogrodowa z kominkiem – z możliwością grillowania. Obiekt posiada osobne wejście....

lodówka jest dostępnakuchnią do dyspozycjidla rodzin z dziećmizamknięty parkingwięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokoju
od 21.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10+2
Dystans: 32.71kmPenzión ĽADOVÁ Dobšinská ľadová jaskyňa (Dobszyńska Jaskinia Lodowa)

Penzión ĽADOVÁ

Dobšinská ľadová jaskyňa (Dobszyńska Jaskinia Lodowa) (obszar: Słowacki Raj, region: Gemer, Powiat: Rožňava) Pensjonaty

Parking przy obiekcie, więcej typów pokoi, wc / łazienka na korytarzu, wc / Łazienka w pokoju. Dzieci do lat 2,99 bez łóżka za darmo, parking przy obiekcie, przystanek komunikacji publicznej, dworzec kolejowy, altanka, taras letni, Środowisko dla niepalących, dla rodzin z dziećmi, kominek ogrodowy/ognisko, ogród, kuchnia w apartamencie, pokoje dla niepalących, telewizor, tv/sat, więcej typów pokoi, wc / Łazienka w pokoju, wc/łazienka na korytarzu, sklep spożywczy w pobliżu, restauracja...

fińska drewniana wanna

parking przy obiekciewięcej typów pokoiwc / łazienka na korytarzuwc / Łazienka w pokoju
od 15.00 € os / noc
Liczba łóżek: 10
Dystans: 33.57kmDomek M. R. STEFANIKA Brezno

Domek M. R. STEFANIKA

Brezno (obszar: Chopok południe, region: Dolina Górnego Hronu, Powiat: Brezno) Chaty i domki

Zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, restauracja, wspólny węzeł sanitarny. Dzieci do 6 lat za darmo, historyczny budynek, obiekt jest dostępny tylko pieszo, zwierzęta w porozumieniu z właścicielem, Środowisko dla niepalących, pokoje dla niepalących, wspólny węzeł sanitarny, jadalnia, taras letni, restauracja, turystyka, zbieranie grzybów i upraw leśnych.

historyczny budynek

obiekt jest dostępny tylko pieszo

zwierzęta w porozumieniu z właścicielemrestauracjawspólny węzeł sanitarny
śniadanie w cenie
od 21.00 € os / noc
Liczba łóżek: 48