Thermal Nesvady - termály, termální lázně
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Vysoké Tatry
     
  • Pohoří Vysoké Tatry
     
  • Tatranská Štrba
     
  • od 20 - 30 €
     
  • Restaurace
     
arrow
Typ ubytování Hvězdičky Charakter ubytování

Ubytování Tatranská Štrba

Pobyty Tatranská Štrba
Zobrazit mapu
Tatranská Štrba Mapa

Tatranská Štrba

Pro návštěvníky Tater je v Tatranské Štrbě k dispozici ubytování v různých typů zařízení jako hotel, penzion, ale najde se i chata na samotě. Na této stránce se nacházejí objekty, ve kterých si můžete rezervovat ubytování. Tatranská Štrba původně vznikla jako dopravní uzel. Výstavba ubytovacích zařízení a rozvoj služeb pro rekreanty byla podnícena vývojem turistického ruchu, přičemž jeho největší rozmach probíhal od konce 60-tých let 20-tého století, když Vysoké Tatry hostili mistrovství světa v lyžování. V současnosti je to moderní turistické centrum, které nabízí bohaté možnosti ubytování. V této rekreační osadě, která je částí obce Štrba, najdete i chatovou lokalitu Lieskovec - Pálenica.

Tatranská Štrba, vzdálená 8 km od známého horského střediska Štrbské Pleso, je dobrým výchozím bodem do celých Vysokých Tater, Nízkých Tater, termálních lázní a skanzenů. Okolí nabízí možnosti na relaxaci, odpočinek i sportování. Od procházek v přírodě, přes vysokohorskou turistiku, splav na raftech, jízdu na koních, na kolech v létě až po sjezdové lyžování, sáňkování v zimě. Do města Poprad, kde si můžete odpočinout v termálním aquaparku Aquacity, je to približne16 km. Relaxovat je ale možné i ve wellness centrech hotelů. Na území Vysokých Tater si lyžování užijete na Štrbském Plese, v Starém Smokovci nebo Tatranské Lomnici.

Ubytování v Tatranské Štrbě

Ubytování v Tatranské Štrbě poskytují hotely a penziony různé kvality a úrovně služeb. Méně náročný turisté si najdou i levnější ubytování v chatkách, v kempu, ubytovně nebo privátu. Věříme, že se Vám podaří vybrat si to správné ubytování v osadě Tatranská Štrba a prožijete plnohodnotnou dovolenou ve Vysokých Tatrách.

Filter

Přehled ubytování Tatranská Štrba, Slovensko



Zobrazit všechna ubytování Tatranská Štrba



Prohlédněte si Ubytování v blízkém okolí Tatranská Štrba:

Vzdálenost: 5.04kmPenzion FURKOTKA Štrbské Pleso

Penzion FURKOTKA

Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Útulný Penzion Furkotka stojí přímo v centru Štrbského Plesa u nádraží, 5 minut pěší chůze od jezera a 10 minut od lyžařského střediska. Je určen pro jednotlivce, rodiny s dětmi, a také pro skupiny. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet v celém objektu, tři kategorie ubytování, od levných turistických pokojů až po luxusní apartmány. Penzion disponuje vlastní restaurací, kde si pochutnáte na tradičních slovenských specialitách. Itálii kávičku...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestauraceSpolečné sociální zařízeníVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 8.70kmZámeček LUČIVNÁ Lučivná

Zámeček LUČIVNÁ

***
Lučivná (oblast: Lopušná dolina, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Zámeček Lučivná zpříjemní každou důležitou oslavu svojí pohádkovou atmosférou. Zámek se nachází v obci Lučivná, v malebném prostředí pod Vysokými Tatrami. Svou polohou je tato oblast předurčena na celoroční rekreační, turistické pobyty spojené se sportem, lyžováním či horolezectvím. Celková ubytovací kapacita je 50 lůžek. Hosté se mohou ubytovat ve standardních jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvoulůžkových...

Historická budova

Wellness Centrum

Golf

Chladnička na pokojiGolfMalá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 50
Vzdálenost: 8.71kmHotel LUČIVNÁ Lučivná

Hotel LUČIVNÁ

***
Lučivná (oblast: Lopušná dolina, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel je situován v Lučivné, a nabízí Vám pohodlné ubytování tříhvězdičkové kategorie jakož i wellness centrum se saunami a vířivkou. Z hotelu máte krásný výhled na Vysoké Tatry. Lyžařské středisko Snowpark Lučivná je vzdáleno necelý 1 km od hotelu. Do centra Popradu se autem dostanete za 15 minut jízdy autem. Součástí hotelu je konferenční sál, vybavená nejnovějším technickým zařízením. Je vhodná pro pořádání kongresů, ale také svateb, plesů...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Malá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 22.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 50
Vzdálenost: 10.55kmHorský hotel POPRADSKÉ PLESO Štrbské Pleso

Horský hotel POPRADSKÉ PLESO

*
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Horský hotel Popradské pleso leží v Mengusovské dolině mezi štíty Vysokých Tater nedaleko Štrbského Plesa. Tato bývala Chata kapitána Morávka se nachází na břehu Popradského Plesa v nadmořské výšce 1 494 m. Hotel poskytuje ubytování různé kategorie, protože má k dispozici komfortní apartmány pro náročné hosty, pokoje s vlastním sociálním zařízením a pokoje se společným zařízením na chodbě hotelu. V hotelu se nachází restaurace, letní terasa s...

Historická budova

Finská dřevěná koupací káď

Lázeň pod širým nebem

Wellness

Domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůVlastní wellness WC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokoji
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 180
Vzdálenost: 16.48kmGreenwood Hotel Nový Smokovec

Greenwood Hotel

Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Greenwood se nachází v centru Nového Smokovce ve Vysokých Tatrách, hned pod lyžařským střediskem Jalubkova louka a 5 minut chůzí od pozemní lanovky na Hrebienok. Autobusové nádraží a zastávka Tatranské tramvaje jsou vzdáleny 2 minuty pěšky. U hotelu najdete Lázně Nový Smokovec. Hotel Vám nabízí ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a rodinných apartmánech. K hotelovým službám, patří room-servis. V hotelu jsou k...

Bezbariérový pokoj

V ceně:
Parkování
Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 17.03kmPenzion Koliba   Starý Smokovec

Penzion Koliba

**
Starý Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Koliba najdete v překrásném prostředí Vysokých Tater, přímo v centru Starého Smokovce, pod Slavkovským štítem. Penzion má výbornou polohu, nachází se jen několik metrů od lanovky na Hrebienok. Nabízí komfortní ubytování s celkovou kapacitou 44 lůžek (včetně přistýlek). K dispozici je 14 dvou-lůžkových pokojů s TV, koupelnou a WC, z toho 8 má roztahovací pohovku...

Penzion se Slovenskou restaurací!

V centru města/obce

V ceně:
Parkování
WiFi
Golf v blízkostiLázeňské procedury v blízkostiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 44
Vzdálenost: 18.37kmPenzion TEPLIČKA Liptovská Teplička

Penzion TEPLIČKA

*
Liptovská Teplička (oblast: Nízké Tatry, region: Liptov, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Teplička situovaný v Národním parku Nízké Tatry můžete najít ve vesničce Liptovská Teplička, přibližně 1 km od lyžařského střediska. Během pobytu si v penzionu můžete dopřát masáž a finskou saunu. Vybavení penzionu jistě ocení rodiny s dětmi, na které tu čeká dětský koutek a hřiště v zahradě. Navíc je bezplatně k dispozici dětská postýlka. Vnitřní prostory umožňují využití na akce, jako jsou školení či jiné firemní akce. Ubytování...

Venkovní vířivka

V ceně:
Dětská postýlka
Parkování
WiFi
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 22+8
Vzdálenost: 18.63kmPenzion PARTIZÁN Horný Smokovec

Penzion PARTIZÁN

Horný Smokovec (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hostely

Penzión Partizán můžete najít v Horním Smokovci, v centru Vysokých Tater. Nabízí Vám turistické ubytování s celkovou kapacitou 150 lůžek. V penzionu jsou k dispozici převážně dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Toalety a koupelny jsou společné na chodbě. Součástí penzionu je restaurace, ve které můžete ochutnat typické slovenské domácí jídla. Ubytovaní hosté si mohou v penzionu objednat snídaně a večeře. V Penzionu Partizán je k dispozici gril, stolní...

Domácí zvířata povolenaParkování u objektuRestauraceWC / Koupelna na chodběWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 18.99kmVila Zvonica Nová Lesná

Vila Zvonica

***
Nová Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Vila Zvonice je moderně a luxusně vybavené zařízení v tatranské osadě Nová Lesná a nabízí komfortní apartmány s výhledem do zahrady. Vila byla postavena podle zásad feng šuej v oblasti, která má nejvíce slunečních dnů z celé podtatranské oblasti. Je to rodinný podnik se zvláštním přístupem k hostům. Její majitelům velmi záleží na tom, aby byli spokojeni, cítili...

Luxusní ubytování s vířivkou a saunou.

Wellness

V ceně:
Parkování
Sauna
Vířivka
Wellness
WiFi
Domácí zvířata povolena na základě dohodyGarážGolf v blízkostiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16
Vzdálenost: 19.05kmRezort pri jazere Podbanské Podbanské

Rezort pri jazere Podbanské

Podbanské (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Resort u jezera Podbanské se nachází v horském prostředí Západních Tater mezi vrchem Bystrá a majestátním Kriváněm. V blízkosti resortu protéká řeka Belá. Součástí areálu jsou dřevěné chatky a hlavní budova s ​​pokoji, restaurací a wellnessem. Ubytovat se můžete v některém z pěti dřevěných chat, nebo v jednom z deseti pokojů v hlavní budově resortu. Celková ubytovací kapacita resortu je 70 osob. Dřevěné chaty Každá chata je rozdělena na dvě...

Kuchyňka na pokoji

Kongresy, eventy, svatby

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokoji
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 60+10
Vzdálenost: 20.65kmPenzion LESNÁ Tatranská Lesná

Penzion LESNÁ

*
Tatranská Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Rodinný Penzion Lesná se nachází v horské osadě Tatranská Lesná pářící do území pohoří Vysoké Tatry, v nadmořské výšce 920 metrů. Penzion v tichém prostředí je obklopen lesem. Pro hosty má připraveny jedno až čtyřlůžkové pokoje vybaveny ledničkou, televizí a vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Většina pokojů disponuje balkonem. Na pokojích nechybí možnost přidání přistýlky. V penzionu se nachází kavárna s krbem. Objednat si můžete snídani...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 35
Vzdálenost: 20.92kmPenzion CIN-CIN Veľká (Poprad)

Penzion CIN-CIN

Veľká (Poprad) (region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Tento penzion s restaurací se nachází v městské části Poprad - Veľká, necelé 2 km od letiště a pouze na skok od Vysokých Tater. Nabízí ubytování v krásných pokojích, Wi-Fi připojení, obědové menu a další výborné jídla v restaurací. Penzion Cin-Cin má k dispozici 5 krásných pokojů, vybavených TV, připojením na internet, toaletou, vanou nebo sprchou, toaletními potřebami, ručníkem, osuškou, ložním prádlem a rádiem. Vybrat si můžete z jednolůžkového...

Historická budova

Malá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 21.34kmAPLEND Rekreační domky Tatry Holiday Veľký Slavkov

APLEND Rekreační domky Tatry Holiday

Veľký Slavkov (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Rekreační domy

Rekreační domky patří do areálu Tatry Holiday Resort, který je umístěn ve Velkém Slavkově, na úpatí Vysokých Tater. Stojí ve vzdálenosti jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce. Komplex nabízí místo na klidnou dovolenou. V areálu se nachází venkovní bazén s terasou na opalování, sauna, vířivka, sportovní hřiště tak hřiště pro děti. Stravovat se můžete přímo v domku, kde na Vás čeká zařízená kuchyně, nebo je možné si objednat stravu v restauraci,...

Kuchyňka na pokoji

Adventure Golf

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.60 € os / noc
Lůžková kapacita: 60
Vzdálenost: 21.81kmPenzion a Restaurace JAKUB Veľká (Poprad)

Penzion a Restaurace JAKUB

**
Veľká (Poprad) (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Jakub s interiérem v retro stylu je situován ve Velké, městské části města Poprad. Z penzionu můžete podnikat výletu do Vysokých Tater, které jsou odtud jen na skok. V Popradu máte k dispozici dostatek městských památek, ty nejcennější nájděte v Spišské Sobotě. Součástí penzionu je restaurace s nabídkou slovenských specialit a společenská místnost. Dopřát si můžete pobyt v sauně a vířivé vaně. Ubytovací část sestává z jednolůžkových,...

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 22.43kmPenzion Vila MERY Poprad

Penzion Vila MERY

***
Poprad (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Vila Mery se nachází v centru Popradu, pod panoramatem Vysokých Tater. Vila má pro Vás připravenou krásnou zahradu, prostorné pokoje a bezplatné WiFi připojení. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích nebo v apartmánech. Každá ubytovací jednotka je vybavena vlastní lázní, satelitní TV a minibarem. Na některých apartmánech máte k dispozici balkon s výhledem na okolí a řeku Poprad, která protéká u penzionu. Součástí zahrady je dětské hřiště...

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiInternetKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 24.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 26+11
Vzdálenost: 22.45kmTATRA HOTEL Poprad

TATRA HOTEL

***
Poprad (region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Tatra Hotel *** nabízí ubytování blízko centra města Poprad a vlakového a autobusového stanice.Výhľad na Vysoké Tatry. Hotel má vlastní parkoviště chráněno kamerovým systémem. Hosté mohou využít služeb relax centra / fitnes, sauny, masáže /. Všechny pokoje jsou nově zařízené s vlastním sociálním zařízením. TV, telefon možnost připojení na internet.

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiParkoviště monitorované kamerovým systémemRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 184+18
Vzdálenost: 23.22kmVila ĽUDMILA Tatranská Lomnica

Vila ĽUDMILA

**
Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Vila Ludmila ** se nachází v tiché části Tatranské Lomnice, přibližně 350 metrů od lyžařského střediska. Přímo nad objektem vede sjezdovka. Apartmánový dům je se svým výhodným umístěním snadno dostupný autem, autobusem i Tatranskou elektrickou železnicí. Ubytovací zařízení s kapacitou 16 lůžek nabízí ubytování ve dvou studiích s kuchyňským koutem a ve třech pokojích se společnou kuchyňkou. Každý pokoj i studio mají vlastní koupelny a toalety. V...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Víc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 21.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16
Vzdálenost: 23.28kmPenzion PAŽICKÝ Stará Lesná

Penzion PAŽICKÝ

**
Stará Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penziony

Rodinný Penzion Pažický je umístěn v tichém lesním prostředí Staré Lesné pod štíty Vysokých Tater. Nabízí pokoje s nábytkem z přírodního dřeva a vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Do vybavení pokojů patří i satelitní televize a rádio. K dispozici má i jedenu prostorný 6-lůžkovou pokoj kuchyňkou s lednicí. V celém penzionu se můžete bezplatně připojit na WiFi. Součástí objektu je konferenční místnost (20 až 30 míst) a restaurace s kapacitou 44...

Domácí zvířata povolena na základě dohodyGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 22.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 28+16
Vzdálenost: 23.49kmApartmány Belveder Tatranská Lomnica

Apartmány Belveder

***
Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Rodinné Apartmány Belveder se nacházejí v atraktivní části Tatranské Lomnice blízko lyžařského areálu 350 m od kabinkové lanovky na Lomnický štít a lyžařského střediska SKI CENTRUM Tatranská Lomnica, které je nejvýše položenou a nejdelší sjezdovkou na Slovensku, a v zimě garantuje dobré sněhové podmínky na lyžovačku. V letní sezóně jsou ideálním místem pro výlety a turistiku po zajímavých turistických trasách. Tatranská Lomnica leží přímo pod úpatím...

Transfer na letiště

V centru města/obce

Dobrá káva!

Pivní lázeň / pivní lázně

Wellness

V ceně:
Parkování
WiFi
Chladnička na pokojiGolf v blízkostiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 29.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 23.86kmPenzion DANIELA Tatranská Lomnica

Penzion DANIELA

Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí DANIELA leží v příjemném prostředí v okrese Poprad v Tatranské Lomnici, která poskytuje mnoho možností na využití volného času ať už turistikou, lyžováním, nachází se zde i terén pro běžky, termální koupaliště, krytý bazén. Nedaleko penzionu je lanovka na Skalnaté pleso. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových apartmánech s možností přistýlky. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, televizorem se satelitním přijímačem,...

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiGolf v blízkostiKuchyňka na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 10+5