Lázně Vyšné Ružbachy
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Vysoké Tatry
     
  • Pohoří Vysoké Tatry
     
  • Tatranská Štrba
     
  • školní výlety
     
  • Nekuřácké pokoje...
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky

Ubytování pro školní výlety Tatranská Štrba

Pobyty Tatranská Štrba
Zobrazit mapu
Tatranská Štrba Mapa

Filter

Přehled ubytování pro školní výlety Tatranská Štrba, Slovensko



Penzion MEDVEDICA Tatranská Štrba

Penzion MEDVEDICA

Tatranská Štrba (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Medvědice je umístěn v tichém lesním prostředí rekreační oblasti Lieskovec, ve Vysokých Tatrách, 1 km od obce Tatranská Štrba. Je vzdálen pouhých 10 minut pěší chůze od zastávky ozubnicové železnice, která Vás vyveze přímo na Štrbské Pleso. Penzion nabídek příjemné ubytování ve třech kategoriích. K dispozici je 6 pohodlných třílůžkových pokojů, vybavených televizorem, ledničkou, vlastní koupelnou s toaletou a balkonem. Pro rodinky s dětmi,...

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokoje
od 10.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 100+6
Penzion ŠTRBA Tatranská Štrba

Penzion ŠTRBA

Tatranská Štrba (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Štrba se nachází ve Vysokých Tatrách, v Tatranské Štrbě, 8 km od Štrbského Plesa. Nabízí pohodlně zařízené nekuřácké dvoulůžkové pokoje vybaveny koupelnou, WC, televizorem a rádiem. Součástí penzionu je restaurace s pizzerií. Dopřát si můžete také saunu a pro děti je připraven dětský koutek. K dispozici je 12 dvoulůžkových pokojů. V celém objektu se můžete bezplatně připojit na wifi. Na každém patře je kompletně vybavená kuchyňka (lednice,...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 57+24

Zobrazit všechna ubytování Tatranská Štrba



Prohlédněte si ubytování pro školní výlety v blízkém okolí Tatranská Štrba:

Vzdálenost: 16.68kmPenzion Vikartovský mlýn Liptovská Teplička

Penzion Vikartovský mlýn

Liptovská Teplička (oblast: Nízké Tatry, region: Liptov, Okres: Poprad) Penziony

Rodinný penzion Vikartovský Mlýn stojí na břehu Černého Váhu na okraji Liptovské Tepličky. Původní mlýn pochází z roku 1922. Penzion nabízí ubytování v 12 pokojích s vlastními koupelnami a celodenní stravování pro ubytované hosty. Ubytovací kapacita je 40 osob s dalšími 5-ti přistýlkami. Penzion disponuje různými společenskými prostory. Součástí objektu je restaurace (60 míst), terasa s krbem (30 míst), altán s ohništěm a kuchyňkou (50 míst). Penzion...

Historická budova

Domácí zvířata povolenaParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokoji
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40+5
Vzdálenost: 19.13kmHotel AMALIA Nová Lesná

Hotel AMALIA

***+
Nová Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Amalia stojí pod štíty Vysokých Tater v nadmořské výšce 820 metrů nad mořem mezi tatranskými obcemi Nová Lesná a Dolný Smokovec. Pro hosty zajišťuje komplexní služby, včetně ubytování, odpočinku v relaxačním centru, stravování v hotelové restauraci a konferenčních prostor. Hotel nabízí jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje a několik apartmánů. Vybavení...

Služby v ceně: vstup do bazénu, fitness, internet

1 Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiGolf v blízkostiInternetParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 50.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 52+8
Vzdálenost: 20.59kmPension MATVEJ Nová Lesná

Pension MATVEJ

Nová Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Matvej stojí na okraji vesničky Nová Lesná, v malebném prostředí Vysokých Tater v nadmořskou výšce 747 metrů nad mořem. Je vhodný pro rodinnou dovolenou, firemní setkání a školní výlety. Ubytovací jednotky jsou umístěny na třech podlažích. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu kromě jedné rodinné buňky, kde mají dva pokoje (třílůžkový + čtyřlůžkový) společnou koupelnu. Do vybavení...

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiSaunaUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWiFi
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 38
Vzdálenost: 20.73kmPenzion ERIKA Tatranská Lesná

Penzion ERIKA

*
Tatranská Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Erika je situován v krásném horském prostředí Vysokých Tater pod Slavkovským štítem. Najdete ho v Tatranské Lesné, mezi hlavními turistickými středisky - Starý Smokovec (3km) a Tatranská Lomnica (2km). V penzionu jsou k dispozici dvou- až čtyřlůžkové pokoje. Vybrat si můžete pokoj s vlastní koupelnou, toaletou a televizorem nebo máte možnost se ubytovat v pokojích Ekonomy vybavených pouze umyvadlem s teplou a studenou vodou. Tyto pokoje mají společné sociální...

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 34.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 83
Vzdálenost: 23.52kmChata FELÍCIA Stará Lesná

Chata FELÍCIA

*
Stará Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penziony

Chata Felícia je situována ve Vysokých Tatrách, v klidné lokalitě na okraji Staré Lesné, necelé 3 km od Tatranské Lomnice. Penzion stojí v lesnatém prostředí při studeném Potoku. Pro hosty má připraveny dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a toaletou. Na větších pokojích najdete také satelitní TV. Každý pokoj na patře má balkon. K dispozici máte velkou společnou kuchyň s jídelnou, bezplatné připojení na internet, venkovní terasu, ohniště,...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaGarážGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 12.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 32+13
Vzdálenost: 23.75kmHotel LESANA Stará Lesná

Hotel LESANA

***
Stará Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Hotely

Hotel Lesana ve Vysokých Tatrách očekává své hosty se 40-ti prostornými dvoulůžkovými pokoji a 3-mi apartmány. V roce 2014 proběhla rekonstrukce hotelu, která byl ukončena v roce 2015. Zrenovovaný hotel v obci Stará Lesná nabízí nové moderní wellness centrum se saunou, vířivkou, solnou jeskyní a dalšími službami. Hotel má vlastní restauraci, kavárnu, bar av nabídce nechybí ani konferenční prostory. Hotelové pokoje mají vlastní lodžii, jakož i koupelnu. Apartmány...

Solná jeskyně / Solný pokoj

Wellness Centrum

V ceně:
Parkování
Snídaně
Vstup do wellness (neomezeně)
WiFi
Golf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 76.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 92+38
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 26.10kmHotel SOREA HUTNÍK I Tatranské Matliare

Hotel SOREA HUTNÍK I

***
Tatranské Matliare (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Pod úpatím Lomnického štítu v pěkném prostředí obce Tatranské Matliare je situován Kongres a Relax Hotel Sorea Hutník I. Nachází se jen 2 km od obce Tatranská Lomnica. Tato oblast je vhodným turistickým východiskem do východní části pohoří Vysoké Tatry. Hotel nabízí svým hostům kompletně zrekonstruované pokoje, které poskytují komfort a pohodlné ubytování v apartmánech, v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností doobjednání přistýlky....

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V centru města/obce

Bowling

Lyžařský vlek

Minigolf

V ceně:
Parkování
Polopenze
WiFi
Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 252+88
Vzdálenost: 32.88kmPenzion KOLIBA Tatranská Kotlina

Penzion KOLIBA

Tatranská Kotlina (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Koliba je situován v nádherném prostředí Tatranského národního parku, jen 20 minut pěší chůze od Belianské jeskyně. Nabízí příjemné ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi připojením a soukromým balkonem, ze kterého se naskýtají krásné výhledy na okolní přírodu. Na výběr máte 9 pohodlných dvoulůžkových a 4 prostorné třílůžkové pokoje, ideální pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Každý pokoj...

V centru města/obce

Vinný sklep

Tenis

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 37.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 32+8
Vzdálenost: 33.54kmPenzion KRASUĽA Ždiar

Penzion KRASUĽA

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Krasuľa s vlastním lyžařským svahem se nachází v klidné části obce Ždiar. Nabízí pohodlně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet, satelitní TV a koupelnou. Penzion má uzamykatelné garážové parkoviště, které máte zdarma. Součástí penzionu je restaurace s barem, kde si můžete vychutnat jídla mezinárodní kuchyně a speciality české...

Minimální délka pobytu 2 noci. V zimní sezóně je možné ubytování...

V centru města/obce

Lyžařský vlek

Domácí zvířata povolenaGarážGolf v blízkostiPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40+10
Vzdálenost: 33.58kmPenzion Šafrán Ždiar

Penzion Šafrán

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzión Šafrán Vám nabízí útulné ubytování v Ždiaru, ale i výbornou kuchyni se skvělými jídly, na kterých si pochutnáte při goralské muzice. Od roku 2016 má penzion v nabídce i wellness služby. K dispozici jsou masáže, vířivka, solná jeskyně, finská sauna a parní lázeň. Pro návštevníky, kteří se chtějí v penzionu ubytovat, jsou připraveny dvou až třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou s WC, satelitní televizí a možností bezplatného připojení...

Solná jeskyně / Solný pokoj

Malá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 32.50 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 33.59kmPenzion U PAVLA Ždiar

Penzion U PAVLA

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

V malebné Goralské obci Ždiar, která se rozprostírá pod úpatím Belianských Tater je situován rodinný Penzion u Pavla. Přímo z oken penzionu se hostům naskytne nádherný výhled na panorama Belianských Tater a Spišské Magury. Penzion je třípodlažní a pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové s celkovou kapacitou 38 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkon, televizor. Mikrovlnka, lednička a rychlovarná konvice je hostům k dispozici...

Chladnička na pokojiGolf v blízkostiMalá domácí zvířata povolenaParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 39.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 33+5
Vzdálenost: 33.68kmPenzion JÁNOŠÍK Ždiar

Penzion JÁNOŠÍK

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Jánošík v Ždiaru nabízí ubytování v prostorných dvou- a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, jakož i ve speciálně zařízených rodinných pokojích určených pro rodinu s 1 až 3 dětmi. Součástí každého pokoje je předsíň, koupelna, LCD TV a vybavení pro přípravu kávy nebo čaje. Rodinné pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí a prostornou dvoupatrovou postelí. Během pobytu si můžete nenáročné jídla připravit ve společné...

Kuchyňka na pokoji

V ceně:
Polopenze
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKuchyňka na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWiFi
snídaně v ceně
od 39.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 88
Vzdálenost: 33.98kmPenzion TATRAKON Ždiar

Penzion TATRAKON

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Tatrakon je situován v obci Ždiar v překrásném horském prostředí oblasti Belianských Tater a Spišské Magury. Nabízí ubytování a rekreační možnosti pro rodiny s dětmi, školní výlety a lyžařské výcviky. Hosté se mohou stravovat v restauraci přímo v penzionu. K dispozici je bar a letní terasa. Rázovitá tatranská obec Ždiar je známá svou typickou lidovou architekturou a vynikajícími lyžařskými možnostmi.

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 31.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 30+5
Vzdálenost: 34.33kmPenzion HAVRAN Ždiar

Penzion HAVRAN

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Havran se nachází u centru malebné vesničky Ždiar, ležící prostředí Belianských Tater a Spišské Magury. Rodinný penzion s dobrou polohou a vybaveností Vám nabízí ubytování pro Vaše víkendové pobyty či školní výlety. Součástí penzionu je bar, restaurace, společenská místnost, koliba s krbem, sauna, vířivá vana a společná kuchyň, kde si můžete připravit vlastní stravu. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným WiFi...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 36.45kmAutokemping PODLESOK - Chatová osada Hrabušice

Autokemping PODLESOK - Chatová osada

Hrabušice (oblast: Podlesok, region: Spiš, Okres: Spišská Nová Ves) Chaty a chalupy

Autocamping Podlesok se nachází v severozápadní části Národního parku Slovenský ráj, 2 km od obce Hrabušice a 18 km od Spišské Nové Vsi. Tuto chatovou osadu naleznete v turistickém centru Podlesok v nadmořské výšce 542 metrů. Kemp je ideálním výchozím bodem do roklin Suchá Belá, Průlom Hornádu, Piecky, Velký Sokol, Sokolí dolina a Kysele nebo na Tomášovský výhled. V blíkosti kempu se nachází vstup do nejznámější a nejnavštěvovanější rokle Slovenského...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Kuchyňka k dispoziciParkování u objektuPro rodiny s dětmiVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 21.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 77+14
Vzdálenost: 37.25kmChatky BOROVÁ SIHOŤ Liptovský Hrádok

Chatky BOROVÁ SIHOŤ

*
Liptovský Hrádok (oblast: Nízké Tatry, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Borová Sihoť s rozlohou 40000 m2 je areál hotelu a autokempu s chatkami. Dřevěné chatky mají společné sociální zařízení v suterénu hotelu. Společná kuchyňka bez kuchyňského nádobí je v areálu campingu. V chatkách jsou pohodlné postele, noční lampy, police, stůl a židle. Každá chatka má radiátor na přechodné vytápění. Při chatkách jsou přírodní ohniska s dřevem.

Domácí zvířata povolenaParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceSpolečné sociální zařízeníTermální koupaliště/AquaparkWiFi
od 8.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 42
Vzdálenost: 37.71kmHotel TELGÁRT Telgárt

Hotel TELGÁRT

**
Telgárt (oblast: Nízké Tatry, region: Horehroní, Okres: Brezno) Hotely

Hotel Telgárt se nachází v malebné obci Telgárt pod Kráľovou hoľou, na okraji Nízkých Tater, Muránské Planiny a Slovenského ráje. Od lyžařského střediska Ski Telgárt je vzdálený 900 m. Hotel je vhodný pro školní výlety, dětské tábory, lyžařské výcviky, teambuldingů a různé firemní a rodinné akce. Nabízí ubytování v zrekonstruovaných 2- až 6-lůžkových pokojích. Téměř všechny pokoje mají vlastní koupelnu (umyvadlo, sprcha, toaleta). Součástí...

Tenis

Krytý / vnitřní bazén Pro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 102
Vzdálenost: 38.21kmHotel a Chaty KOŽIAR Žiar

Hotel a Chaty KOŽIAR

Žiar (oblast: Západní Tatry, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Chaty Kožiar jsou situovány v prostředí lesa při ústí Žiarské doliny pod vrchy pohoří Západní Tatry. Areál ležící v regionu Liptova sestává ze 7 chat s kapacitou od 13 do 18 lůžek. V blízkosti najdete lyžařský areál Dolinky. Ubytování v chatách je určeno nejen pro rodiny s dětmi, ale i dětské tábory a výlety. Chaty jsou zrenovované a každá je nekuřácká. V areálu je 5 chatek pro 13 osob. Na jejich přízemí se nachází 4-lůžkový pokoj se sociálním...

Minimální délka pobytu jsou 3 noci.

Tenis

Parkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokoji
od 15.70 € os / noc
Lůžková kapacita: 124