Thermal Nesvady - termály, termální lázně
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Vysoké Tatry
     
  • Bachledova dolina
     
  • Tatranská Kotlina
     
  • Restaurace
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky Charakter ubytování

Ubytování Tatranská Kotlina

Pobyty Tatranská Kotlina
Zobrazit mapu
Tatranská Kotlina Mapa

Tatranská Kotlina

Jedním střediskem Belianských Tater je léčebná osada Tatranská Kotlina, ležící na jejich východním okraji a pod severovýchodním úpatím Kobylího vrchu. Osada patří do území města Vysoké Tatry a od jednoho z největších vysokotatranské center - osady Tatranská Lomnica, je vzdálena 9 km směrem na severovýchod. Díky vynikající klimatu s vysokohorským charakterem je i přes relativně nízké nadmořské výšce vhodným prostředím pro léčbu respiračních chorob. Poskytuje také vynikající podmínky pro dovolenou v horách, ať už během léta s možností různých letních aktivit nebo v zimní sezóně, kdy je možné si zalyžovat v několika lyžařských areálů v 7 km vzdálené obci Ždiar, ležící rovněž pod pohořím Belianské Tatry, jakož i v Bachledovej dolině ve vzdálenosti necelých 6 km.

Tatranská Kotlina vznikla a rozvinula se jako důsledek objevení a zároveň zpřístupnění Belianské jeskyně v 80 - tých letech 19.století . Právě v té době byly postaveny první objekty cestovního ruchu, mezi nimiž byly i ubytovny, restaurace, kasino, lázeňský dům a další ubytovací zařízení. Od těch dob je Tatranská Kotlina místem přírodních léčebných lázní. Sanatorium Tatranská Kotlina poskytuje v současnosti rehabilitační procedury a lékařské prohlídky.

Ubytování v Tatranské Kotlině

Ubytování v Tatranské Kotlině se můžete rezervovat v penzionu, chatě, privátu , a v neposlední řadě se dá ubytovat i přímo v sanatoriu, ve kterém najdete různou úroveň ubytování. Pokud jste vášnivý turista a vydáte se na horskou túru do Tater , je možné přenocovat i přímo na svazích Belianských Tater v horské chatě, situované v Dolině Sedmi Pramenů. V Tatranské kotlině si vyberete od komfortních apartmánů až po levné ubytování pro nenáročné turisty . Další nemalou ubytovací kapacitu nabízí i obec Ždiar a jen 3 km od Tatranské Kotliny najdete obec Lendak s několika zařízeními, ve kterých se snadno ubytujete.

Filter


Typ ubytování:
Penziony

Charakter ubytování:
na horách | pro rodiny s dětmi | s polopenzí | se psem | se saunou

 

Přehled ubytování Tatranská Kotlina, Slovensko



Penzion KOLIBA Tatranská Kotlina

Penzion KOLIBA

Tatranská Kotlina (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Koliba je situován v nádherném prostředí Tatranského národního parku, jen 20 minut pěší chůze od Belianské jeskyně. Nabízí příjemné ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi připojením a soukromým balkonem, ze kterého se naskýtají krásné výhledy na okolní přírodu. Na výběr máte 9 pohodlných dvoulůžkových a 4 prostorné třílůžkové pokoje, ideální pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Každý pokoj...

V centru města/obce

Vinný sklep

Tenis

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 37.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 32+8

Zobrazit všechna ubytování Tatranská Kotlina



Prohlédněte si Ubytování v blízkém okolí Tatranská Kotlina:

Vzdálenost: 1.81kmPenzion HARMÓNIA Lendak

Penzion HARMÓNIA

***
Lendak (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penziony

Penzion Harmonia se nachází mezi Tatranskou Kotlinou a obcí Lendak, které leží na úpatí Belianských Tater. Objekt stojí na okraji lesa. Penzion Vám nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a v apartmánech s kuchyňkou. Pro děti má připraven dětský koutek a dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a prolézačkami. K dispozici máte bezplatné WiFi připojení a parkování zdarma přímo v areálu penzionu. Každý pokoj má svou vlastní toaletu, koupelnu...

Pro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 26.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 44
Vzdálenost: 6.64kmGrand Hotel Bachledka Strachan Ždiar

Grand Hotel Bachledka Strachan

****
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Hotely

Hotel Bachledka Strachan v Bachledovém údolí, ve středisku Bachledka Ski & Sun, v krásném prostředí Belianských Tater. Poskytuje pohodlné ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Hotel nabízí bezplatné WiFi připojení. Součástí hotelu je restaurace, zimní zahrada, letní terasy a wellness centrum s vířivkou, saunami a oddychovou zónou. Lyžaře jistě potěší poloha hotelu přímo v lyžařském středisku, což jim umožní lyžovat až přímo...

Přímo u lyžařské sjezdovky

Pokoj s vířivkou

Bazén se slanou vodou

Wellness Centrum

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 70.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 76
Vzdálenost: 6.82kmVila PANORAMA Ždiar

Vila PANORAMA

Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Vila Panorama je vzdálená 2 km od střediska Bachledka Ski & Sun. Nachází se v lokalitě Antošovským vrch, patřící ke goralské obci Ždiar. Z penzionu máte krásný výhled na Belianské Tatry. Ubytování poskytuje ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Každá ubytovací jednotka má vlastní koupelnu a TV. Na některých pokojích je balkon. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem. V penzionu...

V ceně:
Polopenze
Malá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
polopenze v ceně
od 46.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 61
Vzdálenost: 7.65kmPenzion U ALENY Ždiar

Penzion U ALENY

*
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion U Aleny se nachází v tiché části obce Ždiar pod Belianskými Tatrami. Je rozdělen na tři samostatné části, díky čemuž se jednotlivé skupinky hosty neruší navzájem. V přízemí penzionu je umístěn apartmán, ve kterém jsou k dispozici dvě samostatné třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Z pokojů je krásný výhled na okolní hory. Součástí apartmánu je kompletně zařízená kuchyň (TV, plynový sporák, chladnička, rychlovarná konvice) a koupelna...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 18.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 18
Vzdálenost: 7.68kmWinter &  Summer Resort Ždiar

Winter & Summer Resort

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion je situován v Ždiari pod štíty Belianských Tater. Luxusní ubytování vhodné pro rodinky s dětmi, individuální páry i větší skupiny nabízí v komfortně zařízených pokojích s kvalitními matracemi. K dispozici je 7 pokojů a 3 apartmány. V přízemí je prostorná restaurace s obrovským dětským koutkem. Na výběr jsou jídla české i mezinárodní kuchyně. Penzion je vhodný i na pořádání různých teambuildingových firemních nebo společenských či rodinných...

Wellness Centrum

Golf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
polopenze v ceně
od 75.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 30+2
Vzdálenost: 7.98kmPenzion ENRICO Ždiar

Penzion ENRICO

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Rodinný Penzion Enrico se nachází v malebné vesničce Ždiar s překrásným výhledem na Belianské Tatry, které můžete obdivovat přímo z oken penzionu. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a ve dvou apartmánech s vlastní kuchyňkou. Penzion Enrico má vlastní restauraci, kde se podávají snídaně a večeře pro ubytované hosty. Čeká Vás zde tradiční slovenská kuchyně, goralské speciality, jakož i široký výběr z evropských...

Finská dřevěná koupací káď

Chladnička na pokojiMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 22
Vzdálenost: 7.98kmPenzion BAYER Ždiar

Penzion BAYER

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Bayer se nachází ve středu obce Ždiar, v blízkosti několika lyžařských a středisek. Nabízí Vám ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou, jakož i slevy na skipasy. V penzionu se můžete stravovat, dopřát si pobyt v sauně, vířivce a bezplatně se připojit na WiFi. Některé z pokojů mají i balkon. K dispozici máte společenskou místnost s TV a DVD přehrávačem. Stravování se podává v jídelně penzionu. Nejbližší obchod s...

V centru města/obce

Venkovní vířivka (Sezónní)

Malá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 25
Vzdálenost: 8.18kmPenzion HAVRAN Ždiar

Penzion HAVRAN

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Havran se nachází u centru malebné vesničky Ždiar, ležící prostředí Belianských Tater a Spišské Magury. Rodinný penzion s dobrou polohou a vybaveností Vám nabízí ubytování pro Vaše víkendové pobyty či školní výlety. Součástí penzionu je bar, restaurace, společenská místnost, koliba s krbem, sauna, vířivá vana a společná kuchyň, kde si můžete připravit vlastní stravu. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným WiFi...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 8.33kmVila DIANA Ždiar

Vila DIANA

Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Vila Diana stojí v malebném prostředí goralské vesničky Ždiar, pod štíty Belianských Tater. Z penzionu máte nádherný výhled na scenérii hor, kterou si vychutnáte i přímo z terasy vily. Na sever se rozprostírá příroda Spišské Magury. Vila Vám nabízí ubytování v 9 čtyřlůžkových pokojích a jednom apartmánu s kapacitou 4 osoby. Stravování formou snídaně a polopenze se podává přímo v penzionu.   Do vybavení každé ubytovací jednotky patří TV se satelitem...

V centru města/obce

Domácí zvířata nepovolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 32.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 8.35kmATLAS Hotel Tatry Tatranské Matliare

ATLAS Hotel Tatry

**
Tatranské Matliare (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Situován ve Vysokých Tatrách v klidném prostředí obce Tatranské Matliare nabízí ATLAS Hotel Tatry svým hostům širokou nabídku doplňkových a sportovně-relaxačních služeb. Ubytování je možné v nezrekonstruovaná dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Do standardního vybavení pokojů patří koupelna, WC, telefon, TV se SAT programem. Většina pokojů má balkon. V hotelu je možné ubytování se psem. V hotelu se nachází hotelová restaurace...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Bowling

Lyžařský vlek

Minigolf

Domácí zvířata povolenaGarážGolf v blízkostiKrytý / vnitřní bazén Parkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 49.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 228+48
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 8.37kmHotel SOREA HUTNÍK I Tatranské Matliare

Hotel SOREA HUTNÍK I

***
Tatranské Matliare (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Pod úpatím Lomnického štítu v pěkném prostředí obce Tatranské Matliare je situován Kongres a Relax Hotel Sorea Hutník I. Nachází se jen 2 km od obce Tatranská Lomnica. Tato oblast je vhodným turistickým východiskem do východní části pohoří Vysoké Tatry. Hotel nabízí svým hostům kompletně zrekonstruované pokoje, které poskytují komfort a pohodlné ubytování v apartmánech, v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností doobjednání přistýlky....

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V centru města/obce

Bowling

Lyžařský vlek

Minigolf

V ceně:
Parkování
Polopenze
WiFi
Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 252+88
Vzdálenost: 8.64kmApartmány PANORÁMA Bachledka Ždiar

Apartmány PANORÁMA Bachledka

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Apartmány Panorama se nachází v obci Ždiar přímo ve středisku Bachledka Ski & Sun při výstupní stanici kabinové lanovky z Bachledovej doliny, při Chodníku korunami stromů. Panoramatický objekt uprostřed panenské přírody Spišské Magury nabízí tři designové apartmány, které Vás nadchnou příjemným pocitem útulnosti a poskytnou jedinečné výhledy na okolní les, ale i...

Jeden apartmán s vířivkou na terase

Přímo u lyžařské sjezdovky

Transfer na letiště

Kuchyňka na pokoji

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 84.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 17
Vzdálenost: 8.72kmPenzion SOŇA Ždiar

Penzion SOŇA

Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Ubytování v soukromí

Rodinný penzion Soňa v obci Ždiar Vám nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou (WC, sprcha) a vybavených satelitní TV, internetem a chladničkou. K dispozici máte kuchyňský koutek, terasu a zahradu s dětským hřištěm, altánkem, venkovním krbem a posezením. Z oken můžete obdivovat krásu a kouzlo Belianských Tater. Komfortně zařízený apartmán v moderním designu má předsíň, dva pokoje, přičemž v jedné je manželská postel, v druhé dvě...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Chladnička na pokojiKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 16.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 8.97kmPenzion TATRAKON Ždiar

Penzion TATRAKON

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Tatrakon je situován v obci Ždiar v překrásném horském prostředí oblasti Belianských Tater a Spišské Magury. Nabízí ubytování a rekreační možnosti pro rodiny s dětmi, školní výlety a lyžařské výcviky. Hosté se mohou stravovat v restauraci přímo v penzionu. K dispozici je bar a letní terasa. Rázovitá tatranská obec Ždiar je známá svou typickou lidovou architekturou a vynikajícími lyžařskými možnostmi.

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 31.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 30+5
Vzdálenost: 9.04kmHotel MAGURA Ždiar

Hotel MAGURA

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Magura můžete najít 1,5 km od obce Ždiar v klidném prostředí Monkové doliny pod štíty Belianských Tater. Hned vedle hotelu se nachází lyžařský areál Ski Monkova dolina. Kromě individuálních pobytů je hotel vhodný pro školy v přírodě a lyžařské kurzy. V hotelu jsou k dispozici jedno až třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou nebo sprchou, WC, satelitní televizí, telefonem a balkonem. Hotel nabízí ubytovaným hostům celodenní stravování v hotelové...

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 22.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 106+41
Vzdálenost: 9.15kmHotel SOVA Ždiar

Hotel SOVA

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Prešov) Hotely

Hotel Sova v rázovité tatranské obci Ždiar nabízí ubytování ve více kategoriích pokojů a cenových relacích. Je situován v překrásné oblasti Belianských Tater a Spišské Magury, v blízkosti Polských hranic a městečka Zakopane. Hotel s restaurací je vhodný i pro lyžařské zájezdy nebo jiné školní výlety. Rodinný hotel přímo v centru Ždiaru nabízí 23 pokojů s ubytovací kapacitou 63 pevných lůžek. V hotelu jsou k dispozici 2-lůžkové pokoje, 4-lůžkové...

V centru města/obce

V ceně:
Parkování
Snídaně
WiFi
Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 63
Vzdálenost: 9.44kmPenzion a Restaurace U VERONIKY Ždiar

Penzion a Restaurace U VERONIKY

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Ubytování v Penzionu U Veroniky je zajištěno ve dvoulůžkovém, třílůžkovém a dvou čtyřlůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení a jsou zařízeny televizorem se satelitním příjmem a rádiem. Penzion můžete najít ve středu rázovité obce Ždiar u hlavního tahu přes obec. Hosté mají v letní sezóně k dispozici venkovní bazén, lehátka u bazénu gratis! V zahradě penzionu se nachází dětské hřiště a srubový altán s ohništěm a grilem....

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 13
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 9.71kmGRANDHOTEL PRAHA Tatranská Lomnica

GRANDHOTEL PRAHA

****
Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Grandhotel Praha nacházející se v Tatranské Lomnici ve Vysokých Tatrách nabízí ubytování v prostorných pokojích a apartmánech s výhledem na Lomnický štít a podtatranské krajinu. Exkluzivní specialitami světové a české kuchyně si můžete vychutnat v hotelové restauraci. Hotel disponuje místnostmi vhodnými na zorganizování slavností nebo business setkání či svateb. Ideální místo k odpočinku a regeneraci Vám poskytne wellness hotelu Grand Mountain Spa. Hotel...

Historická budova

Kongresy, eventy, svatby

Teambuildingy

Wellness Centrum

V ceně:
Vstup do vnitřního bazénu
WiFi
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 52.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 239
Vzdálenost: 9.74kmPenzion JÁNOŠÍK Ždiar

Penzion JÁNOŠÍK

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Jánošík v Ždiaru nabízí ubytování v prostorných dvou- a třílůžkových pokojích s možností přistýlky, jakož i ve speciálně zařízených rodinných pokojích určených pro rodinu s 1 až 3 dětmi. Součástí každého pokoje je předsíň, koupelna, LCD TV a vybavení pro přípravu kávy nebo čaje. Rodinné pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí a prostornou dvoupatrovou postelí. Během pobytu si můžete nenáročné jídla připravit ve společné...

Kuchyňka na pokoji

V ceně:
Polopenze
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKuchyňka na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWiFi
snídaně v ceně
od 39.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 88