Áčko - hotelový textil
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Pohroní
     
  • Štiavnické vrchy
     
  • Svätý Anton
     
  • se saunou
     
  • WiFi
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky

Ubytování se saunou Svätý Anton

Pobyty Svätý Anton
Zobrazit mapu
Svätý Anton Mapa

Filter


Typ ubytování:
Penziony se saunou

Přehled ubytování se saunou Svätý Anton, Slovensko



Pension STARY HOSTINEC Svätý Anton

Pension STARY HOSTINEC

**
Svätý Anton (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Penziony

Penzion Starý Hostinec ve vesničce Svätý Anton v Štiavnických vrších, se nachází pouze 6 km od historického městečka Banská Štiavnica. Ubytování poskytuje v tradičně zařízených pokojíčcích, upravených podle vybraných regionů Slovenska nebo obcí okolí. Součástí penzionu je restaurace ve vesnickém stylu s kompletním denním menu s bohatou nabídkou slovenských jídel. Penzion disponuje 12-ti dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji s vlastní koupelnou,...

V centru města/obce

1 Bezbariérový pokoj

Přírodní koupaliště

Bowling

Jízda na koni

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28+10

Zobrazit všechna ubytování Svätý Anton



Prohlédněte si ubytování se saunou v blízkém okolí Svätý Anton:

Vzdálenost: 6.66kmVila MAGNOLIA Banská Štiavnica

Vila MAGNOLIA

Banská Štiavnica (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Penziony

Penzion Vila Magnolia se nachází v širším centru Banské Štiavnice. Nabízí Vám vkusně zařízené pokoje a apartmány, jakož i možnost relaxovat v parní či finské sauně a vířivce. Vybrat si můžete z několika druhů masáží. K ubytovacím jednotkám Vily Magnolia patří 6 pokojů a 2 apartmány. Jeden pokoj je umístěn v přízemí, ostatních pět pokojů je v podkroví. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové (jeden je jednolůžkový) a v některých je možnost přidání...

Historická budova

V centru města/obce

Parkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 42.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 15+9
Vzdálenost: 7.09kmPenzion KACHELMAN Banská Štiavnica

Penzion KACHELMAN

***
Banská Štiavnica (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Penziony

Penzión Kachelman je komfortně zařízené ubytovací zařízení v centru Banské Štiavnice, které splní požadavky a očekávání i náročnější klientely. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích a k dispozici je také jeden třílůžkový pokoj a dva apartmány s krbem a kuchyňkou. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, ve které je sprchový kout a WC, dále televizorem se satelitními programy a WiFi připojením na internet. Pro rodiny s malým dítětem...

Historická budova

V centru města/obce

Wellness Centrum

Domácí zvířata povolenaKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 34.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 51+19
Vzdálenost: 7.16kmHotel SALAMANDER Banská Štiavnica

Hotel SALAMANDER

***
Banská Štiavnica (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Hotely

Hotel Salamander 3* se nachází v historickém centru Banské Štiavnice, která je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování v zrekonstruované historické budově představuje ideální volbu pro návštěvníky, kteří chtějí objevovat jedinečné památky města, romantické uličky i krásnou přírodu Štiavnických vrchů. Díky výborné poloze máte nejvýznamnější pamětihodnosti, restaurace i kavárny jen několik minut chůze od hotelu. Hotel nabízí komfortní...

Historická budova

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiHlídané parkovištěUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 37.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 27+12
Vzdálenost: 7.29kmHotel GRAND MATEJ Banská Štiavnica

Hotel GRAND MATEJ

****
Banská Štiavnica (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Hotely

Pohodlí v Hotelu Grand Matej, který se nachází v centru města Banská Štiavnica, Vám poskytnou komfortně zařízené prostorné pokoje. Ubytování v hotelu je vhodné pro obchodní cestující, rodiny s dětmi, ale i turisty a lyžaře. K dispozici jsou dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, rodinný pokoj a tři apartmány. Větší část pokojů nabízí možnost přistýlky a pro malé děti je k dispozici dětská postýlka. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, TV SAT, telefon,...

Historická budova

V centru města/obce

Přírodní koupaliště

Wellness

Wellness Centrum

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 44.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 74+4
Vzdálenost: 7.39kmPenzion COSMOPOLITAN II Banská Štiavnica

Penzion COSMOPOLITAN II

***
Banská Štiavnica (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Penziony

Zrekonstruovaná budova Penzionu Cosmopolitan 2, postavená v 16.století, se nachází v historickém centru Banské Štiavnice. Při zachované původní dispozici mohou hosté obdivovat krásné klenby a stropy. Mezi ubytovací prostory penzionu patří jedno a dvoulůžkové pokoje a ubytovat se můžete i v Královském apartmánu nebo VIP apartmá. V penzionu se nachází i malá konferenční místnost vhodná na rodinné či firemní setkání, vinný sklep, ale i příjemné wellness vybavené...

Historická budova

V centru města/obce

Ochutnávky vín

Vinný sklep

Wellness Centrum

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 47.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 26
Vzdálenost: 7.48kmPenzion Resla Residence I, II,  Banská Štiavnica

Penzion Resla Residence I, II,

***
Banská Štiavnica (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Penziony

Resla Residence se nachází přímo v historickém centru Banské Štiavnice, jen několik kroků od ikonické Klopačky. Ubytování je situováno v citlivě zrekonstruované památkově chráněné budově z 15. století, která spojuje jedinečnou historickou atmosféru s moderním komfortem. Díky výborné poloze můžete všechny nejvýznamnější památky zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO, malebné uličky, kavárny i restaurace pohodlně poznávat pěšky. Resla Residence...

Historická budova

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

Venkovní vířivka

Wellness

Wellness Centrum

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolena na základě dohodyKuchyňka na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 37.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 24
Vzdálenost: 10.68kmHotel SALAMANDRA Hodruša-Hámre

Hotel SALAMANDRA

****
Hodruša-Hámre (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Bystrica) Hotely

Hotel Salamandra je umístěn v krásném horském prostředí Štiavnických vrchů na okraji obce Hodruša-Hámre. Stojí při sjezdovkách lyžařského střediska, na břehu malého Hodrušské Tajch, 9 km od Banské Štiavnice. Nabízí luxusní ubytování čtyřhvězdičkové kategorie, wellness centrum s bazénem a restauraci s barem. V areálu hotelu jsou k dispozici různé sportovní aktivity a nechybí bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Hotel je dobře vybavený pro rodiny s...

Přímo u lyžařské sjezdovky

Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Squash

Tenis

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 73.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 122+28
Vzdálenost: 13.76kmPenzion BANSKÝ DOM Hodruša-Hámre

Penzion BANSKÝ DOM

***
Hodruša-Hámre (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Žarnovica) Penziony

Penzion Banský dom v Hodruši - Hamrech stojí na náměstí Kalvárie u hlavní silnice Žarnovica - Banská Štiavnica. Sídlí v jednom z nejstarších měšťanských domů. Nabízí wellness centrum se saunami a vířivkou, stravování v restauraci a ubytování v pokojích s vlastní koupelnou. V penzionu je k dispozici 11 pokojů, které jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, bezplatným připojením na internet a minibarem (lednicí). Pokoje jsou nekuřácké. Ve wellness části...

Historická budova

Wellness Centrum

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 42.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 22+11
Vzdálenost: 19.19kmHotel DARO Hodruša-Hámre

Hotel DARO

***
Hodruša-Hámre (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Žarnovica) Hotely

Hotel Daro je situován v nádherném prostředí Štiavnických vrchů, v hornické obci Hodruša-Hámre. Od lyžařského střediska Salamandra Resort je vzdálen 9 km a centrum Banské Štiavnice je ve vzdálenosti 20 minut jízdy autem. Pro své hosty má připraveno komfortně a vkusně zařízené pokoje za přijatelné ceny, hotelovou restauraci a wellness centrum s vířivkou a saunou. Prostory hotelu jsou nekuřácké a jsou pokryty WiFi signálem. V areálu je k dispozici bezplatné...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 44.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 42+5
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 19.57kmHotel SITNO Forest Resort Vyhne

Hotel SITNO Forest Resort

****
Vyhne (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Žiar nad Hronom) Hotely

Hotel SITNO Forest Resort **** po rozsáhlé rekonstrukci nabízí 264 lůžek v příjemně zařízených pokojích a apartmánech. Stojí v malebné přírodě Štiavnických vrchů, v obci Vyhne. Svou polohou, necelých 6 km od hlavní dopravní spojnice měst Bratislava a Banská Bystrica a vzdáleností jen 165 km od Bratislavy, je snadno dostupný z kteréhokoliv místa na Slovensku. Dvě restaurace s terasami, denní, noční bowlingový bar a altánek s grilem jsou příjemným prostředím...

V centru města/obce

Vlastní termální voda

Wellness Centrum

Adventure Golf

Lyžařský vlek

Tenis

Bezbariérový přístupGarážInternetKlimatizace na pokojiKrytý / vnitřní bazén Pro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěVlastní wellness Venkovní bazénVybavení pro batolataWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 88.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 224 + 40
Vzdálenost: 21.31kmMalá Chata Valachovka Vyhne

Malá Chata Valachovka

Vyhne (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Žiar nad Hronom) Chaty a chalupy

Malá chata Valachovka se nachází v klidném prostředí u lesa v obci Vyhne. Od termálního koupaliště Vodní ráj Vyhne je chata vzdálena přibližně 1 km. Objekt má ubytovací kapacitu maximálně 6 osob. V chatě jsou dvě dvoulůžkové ložnice. V jedné ložnici se nachází manželská postel a ve druhé je rozkládací pohovka. Další dvě lůžka jsou k dispozici ve společenské místnosti, kde je jedna manželská postel. Ve vybavení chaty je kuchyňský koutek, ve kterém...

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciParkování u objektuPro rodiny s dětmiSaunaWC / Koupelna na chodběWiFi
od 18.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 6
Vzdálenost: 29.62kmHotel TENIS Zvolen

Hotel TENIS

****
Zvolen (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Hotely

Stylový kongresový hotel Tenis nedaleko centra města je ideální pro byznys klientelu, pracovní jednání či konference, ale i pro relax během pobytu ve Zvolenu. Jedinečná poloha hotelu na Středním Slovensku při hlavním tahu mezi Košicemi, Zvolenem a Bratislavou vytváří místo, kde se setkává byznys se sportem a relaxací. Vychutnejte si komfortní ubytování v útulných pokojích s moderním designem. Ubytovat se můžete v moderní dvoulůžkovém pokoji, v klasickém stylovém...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Adventure Golf

Bowling

Golf

Squash

Tenis

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiInternetKlimatizace na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 59.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 171 + 9
Vzdálenost: 30.01kmHotel POĽANA Zvolen

Hotel POĽANA

***
Zvolen (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Hotely

V srdci Slovenska leží business hotel, hned vedle Zvolenského zámku s názvem Hotel Poľana. Své služby nabízí svým hostům už více než 50 let. Od roku 1991 je jeho majitelem Anton Gabriš s rodinou a od té doby hotel prošel postupnými rekonstrukcemi. Hotel má k dispozici 75 pokojů, 5 luxusních apartmánů a pokoje pro nekuřáky. Atmosféru v pokojích dolaďují teplé barvy, dřevo a mramor. Každý apartmán má svůj styl, pohodlí a luxus. Tyto pokoje a apartmány se rozdělují...

V centru města/obce

Přírodní koupaliště

Domácí zvířata povolenaGarážInternetHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 98
Vzdálenost: 30.03kmHotel FRANKO Zvolen

Hotel FRANKO

***
Zvolen (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Hotely

Tříhvězdičkový Hotel a Penzion Franko jsou umístěny v těsné blízkosti pěší zóny při centra města Zvolen. Pro hosty má připraveno bezplatné monitorované parkoviště, stylovou restauraci, kavárnu a pro relaxování relaxační středisko se soláriem, finskou a parní saunou. Ubytovací komplex je vhodný nejen pro náročnou byznys klientelu, ale i rodiny s dětmi, či kteréhokoliv návštěvníka Zvolena. Hotel nabízí 23 moderně a stylově zařízených pokojů dekorovaných...

V centru města/obce

Přírodní koupaliště

Bowling

Golf

Jízda na koni

Tenis

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 29.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 86+12
Vzdálenost: 31.00kmPenzion TAJCH Nová Baňa

Penzion TAJCH

Nová Baňa (oblast: Pohronský Inovec, region: Pohroní, Okres: Žarnovica) Penziony

Penzion je situován v prostředí Pohronského Inovce, na severním okraji Nové Baně, u jezera Tajch. Penzion má připraveno 6 pokojů a 4 studia. Každá ubytovací jednotka disponuje vlastní koupelnou, satelitní TV a WiFi připojením na internet. Ve studiích se nachází kuchyňka s ledničkou, dvouvařičem, dřezem a mikrovlnnou troubou. Některé pokoje mají balkon. Studia mají vlastní terasu s výhledem na jezero. Součástí penzionu je bar a kavárna, kde si můžete zahrát...

Jízda na koni

Rybolov

Tenis

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěSaunaVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 19.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 23+8
Vzdálenost: 35.47kmWellness & Spa Hotel Kaskady Sliač

Wellness & Spa Hotel Kaskady

****
Sliač (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Hotely

Rozlehlý resort Spa & Wellness hotel Kaskády můžete najít na středním Slovensku, přibližně 3 km od lázeňského města Sliač. Patřící mezi známé wellness hotely nabízí komplexní služby na vysoké úrovni, včetně medicínské péče a wellness procedur, konferenčních prostor s technickým vybavením, možnosti sportování av neposlední řadě komfortní ubytovací prostory. Na své si přijdou byznys klienti jako i rodiny s dětmi. V hotelu jsou k dispozici jednolůžkové...

Vinný sklep

Vlastní termální voda

Wellness Centrum

Jízda na koni

Minigolf

Tenis

V ceně:
Snídaně
Vstup do wellness (neomezeně)
Bezbariérový přístupInternetKlimatizace na pokojiNestřežené parkovištěRestauraceUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 90.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 159+54
Vzdálenost: 35.84kmVILLA GREEN Sliač

VILLA GREEN

Sliač (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Penzion Villa Green stojí v centru lázeňského města Sliač, 1 km od léčebných lázní a 3 km od golfového hřiště Tri Duby. Má pro Vás připraveny stylové dvoulůžkové pokoje a jeden prostorný apartmán. Součástí penzionu je restaurace s kavárnou, kde si vychutnáte netradiční jídla. Každý pokoj je vybaven klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným WiFi...

V ceně vstup do vířivky (30 min / den)

V centru města/obce

Venkovní vířivka

Golf v blízkostiKlimatizace na pokojiLázeňské procedury v blízkostiMalá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 36.75kmLázeňský hotel PALACE Sliač

Lázeňský hotel PALACE

***
Sliač (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Hotely

Lázeňský hotel Palace *** se nachází v okrese Zvolen ve městě Sliač. Lázeňské město v regionu Pohronie (Pohroní) na Středním Slovensku je známé svými léčebnými výsledky a to zejména v oblasti kardiovaskulárních chorob, proto patří mezi nejvíce navštěvované oblasti. Hotel nabízí svým hostům možnosti stravování v restauraci, kde zkušený odborný tým dietologů jim připraví energeticky pestrou stravu. Na své si zde přijdou i vegetariáni. Hosté si mohou...

Lázeňské procedury

Wellness Centrum

Bowling

Golf

Tenis

Chladnička na pokojiLázeňské proceduryParkoviště monitorované kamerovým systémemRestauraceVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 387
Vzdálenost: 38.38kmHotel PRAMEN - Dudince  Dudince

Hotel PRAMEN - Dudince

**
Dudince (region: Novohrad, Okres: Krupina) Hotely

Hotel Pramen se nachází v centru lázeňského města Dudince. Nabízí léčebno-rehabilitační pobyty pro léčbu pohybové nemoci, stejně jako relaxační relaxační pobyty, které zahrnují celodenní vstup do krytého bazénu a vířivky. Hotel má převážně dvoulůžkové pokoje, ale jsou zde také apartmány a jednolůžkové pokoje. Vybavení pokojů zahrnuje TV, rádio, telefon...

Volný vstup do krytého bazénu a vířivky

Lázeňské procedury

V ceně:
Vstup do bazénu s vířivkami
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKrytý / vnitřní bazén Lázeňské proceduryRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 82 + 6