Lázně Vyšné Ružbachy
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Vysoké Tatry
     
  • Pohoří Vysoké Tatry
     
  • Štôla
     
  • Penziony
     
  • Restaurace
     
arrow

Penziony Štôla

Pobyty Štôla
Zobrazit mapu
Štôla Mapa

Filter


Charakter ubytování:
levné ubytování | pro rodiny s dětmi | s polopenzí | se psem

 

Přehled penzionů v Štôli, Slovensko



Penzion HORAL Štôla

Penzion HORAL

Štôla (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Horal stojí na okraji podtatranské obce Štôla, ležící pod úpatím Vysokých Tater. Hosté jistě ocení jeho atraktivní polohu v horském klidném prostředí. Ubytovací jednotky sestávají ze šesti pokojů s vlastní koupelnou, televizí a rádiem. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové s možností přistýlek. Součástí penzionu je restaurace s barem a zimní zahrada. K dispozici je také společenská místnost vybavená krbem, satelitní televizí, DVD přehrávačem....

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokoji
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17

Zobrazit všechna ubytování v Štôli



Prohlédněte si Penziony v blízkém okolí Štôla:

Vzdálenost: 5.95kmVila HOREC Gerlachov VT (Gerlachov)

Vila HOREC

***
Gerlachov VT (Gerlachov) (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Vila Horec, Depandance Hotelu Hubert se nachází pod štíty Vysokých Tater, na okraji obce Gerlachov. Vila Vám nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Většina dvoulůžkových Jezábel má možnost přidání jedné až dvou přistýlek. Do vybavení pokojů patří dvoulůžkový postel (s možností oddělených lůžek), TV, fén, wifi připojení, koupelna s vanou (nebo sprchou) a wc. Apartmán disponuje dvěma pevnými lůžky a možností dvou...

Wellness Centrum

Jízda na koni

Mini ZOO (Zvířecí farma)

Minigolf

Tenis

Domácí zvířata povolenaKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 40.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 28+12
Vzdálenost: 6.95kmPenzion ŠTRBA Tatranská Štrba

Penzion ŠTRBA

Tatranská Štrba (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Štrba se nachází ve Vysokých Tatrách, v Tatranské Štrbě, 8 km od Štrbského Plesa. Nabízí pohodlně zařízené nekuřácké dvoulůžkové pokoje vybaveny koupelnou, WC, televizorem a rádiem. Součástí penzionu je restaurace s pizzerií. Dopřát si můžete také saunu a pro děti je připraven dětský koutek. K dispozici je 12 dvoulůžkových pokojů. V celém objektu se můžete bezplatně připojit na wifi. Na každém patře je kompletně vybavená kuchyňka (lednice,...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 57+24
Vzdálenost: 7.06kmPenzion INGRID Tatranská Štrba

Penzion INGRID

***
Tatranská Štrba (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Ingrid je umístěn v Tatranské Štrbě - turistickém středisku Vysokých Tater, ve vzdálenosti 100 metrů od zastávky ozubnicové železnice. V nabídce penzionu komfortní apartmány, studia a pokoje s vlastní koupelnou, příjemná restaurace a možnost zahrát si biliard. V apartmánech a studiích se nachází kuchyňka, lednička, satelitní televize, rádiobudík a balkon. K dispozici jsou i dvou a třílůžkové pokoje s přistýlkou​​. Hosté ubytovaní v pokojích...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 19.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 24+6
Vzdálenost: 8.66kmPenzion Vila Emma Štrbské Pleso

Penzion Vila Emma

Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Prešov) Penziony

Horský penzion Vila Emma stojí v nadmořské výšce 1355m nad mořem, přímo ve středisku Štrbské Pleso ve Vysokých Tatrách. Nabízí pokoje jsou zařízeny v moderním stylu, vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou (sprchový kout, toaleta). Z pokojů máte nádherný výhled na hory. Některé pokoje disponují vlastním balkonem. V penzionu máte možnost dopřát si pobyt v sauně. Během pobytu se můžete stravovat přímo v penzionu nebo si připravit vlastní...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 31+14
Vzdálenost: 8.68kmPenzion FURKOTKA Štrbské Pleso

Penzion FURKOTKA

Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Útulný Penzion Furkotka stojí přímo v centru Štrbského Plesa u nádraží, 5 minut pěší chůze od jezera a 10 minut od lyžařského střediska. Je určen pro jednotlivce, rodiny s dětmi, a také pro skupiny. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet v celém objektu, tři kategorie ubytování, od levných turistických pokojů až po luxusní apartmány. Penzion disponuje vlastní restaurací, kde si pochutnáte na tradičních slovenských specialitách. Itálii kávičku...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestauraceSpolečné sociální zařízeníVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 9.64kmPenzion SIBÍR Nový Smokovec

Penzion SIBÍR

*
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Rodinný Penzion Sibír je umístěn v Novém Smokovci, v horském prostředí Vysokých Tater. Stojí v klidné lokalitě, asi 10 minut pěší chůze od Starého Smokovce. Zastávka Tatranské železnice je vzdálena pouze 150 metrů od penzionu. Pro hosty má připraveny dvou- až čtyřlůžkové pokoje s televizí, vlastní koupelnou a toaletou. Každý pokoj disponuje prostorným balkonem. K dispozici je lednička, varná konvice jakož i společná kuchyň. Během letní sezóny je možné...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiLázeňské procedury v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 40.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28+5
Vzdálenost: 9.75kmPenzion REITMAYER Nový Smokovec

Penzion REITMAYER

***
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Reitmayer, umístěný v srdci Vysokých Tater - v Novém Smokovci, nabízí komfortní ubytování v apartmánech ale také cenově dostupné ubytování v turistické pokoji. Prostřední kategorii zastupují dvoulůžkové pokoje. Nejbližší lyžařský svah je vzdálený 200 metrů a nástupní stanice pozemní lanovky na Hrebienok je 600 metrů od penzionu. Každý z komfortních apartmánů má rozlohu 80 m2 a je vybaven satelitní televizí, lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou...

Transfer na letiště

V centru města/obce

Chladnička na pokojiGolf v blízkostiLázeňské procedury v blízkostiMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 26
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 10.33kmAPLEND Vila OLÍVIA Nový Smokovec

APLEND Vila OLÍVIA

***
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Vila Olívia v Novém Smokovci nabízí 10 apartmánů rozdělených do dvou kategorii: apartmán 2 + 2 a apartmán 4 + 2. Apartmány su moderně zařízené. Součástí apartmánů je TV, myčka nádobí, pračka se sušičkou, vestavěná dvojplotna, digestoř a varná konvice. Svým vybavením patří mezi nejlepší zařízené APLEND apartmány ve Vysokých Tatrách. Ubytovací jednotky jsou odemykala kartovým systémem. Během pobytu máte k dispozici služby recepce a využívat lyžárnu. Apartmán...

Transfer na letiště

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 38.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 32+20
Vzdálenost: 10.64kmPenzion Koliba   Starý Smokovec

Penzion Koliba

**
Starý Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Koliba najdete v překrásném prostředí Vysokých Tater, přímo v centru Starého Smokovce, pod Slavkovským štítem. Penzion má výbornou polohu, nachází se jen několik metrů od lanovky na Hrebienok. Nabízí komfortní ubytování s celkovou kapacitou 44 lůžek (včetně přistýlek). K dispozici je 14 dvou-lůžkových pokojů s TV, koupelnou a WC, z toho 8 má roztahovací pohovku...

Penzion se Slovenskou restaurací!

V centru města/obce

V ceně:
Parkování
WiFi
Golf v blízkostiLázeňské procedury v blízkostiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 44
Vzdálenost: 10.93kmPenzion U ORLA Šuňava

Penzion U ORLA

***
Šuňava (oblast: Nízké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion U Orla se nachází v obci Šuňava, ležící v údolí mezi Vysokými a Nízkými Tatrami. O nevšední zážitek z pobytu v penzionu se postará malá ZOO s koníky, ovcemi a lamami. Penzion má pro Vás připraveno i relaxační centrum se saunou, vířivkou, oddychovou místností a fitness. Součástí penzionu je restaurace, venkovní terasa a společenská místnost s televizí a kulečníkem. Penzion U Orla nabízí ubytování s kapacitou 20 osob ve dvou apartmánech a čtyřech...

Mini ZOO (Zvířecí farma)

Domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 19.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20
Vzdálenost: 11.57kmPenzion RAIMUND Dolný Smokovec

Penzion RAIMUND

***
Dolný Smokovec (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Raimund je situován ve středisku Dolný Smokovec na úpatí pohoří Vysoké Tatry, nedaleko Starého Smokovce, jednoho nejznámějšího turistického centra regionu. Jedinečný pohled na panorama Tater se Vám naskytne z komfortních pokojů penzionu. Ubytovat se můžete v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s přistýlkou, v rodinných apartmánech nebo v luxusním studiu s balkonem. Vybavení každého pokoje zahrnuje koupelnu, WC, televizor se satelitním příjmem...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 42.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 12.08kmVila Zvonica Nová Lesná

Vila Zvonica

***
Nová Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Vila Zvonice je moderně a luxusně vybavené zařízení v tatranské osadě Nová Lesná a nabízí komfortní apartmány s výhledem do zahrady. Vila byla postavena podle zásad feng šuej v oblasti, která má nejvíce slunečních dnů z celé podtatranské oblasti. Je to rodinný podnik se zvláštním přístupem k hostům. Její majitelům velmi záleží na tom, aby byli spokojeni, cítili...

Luxusní ubytování s vířivkou a saunou.

Wellness

V ceně:
Parkování
Sauna
Vířivka
Wellness
WiFi
Domácí zvířata povolena na základě dohodyGarážGolf v blízkostiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16
Vzdálenost: 13.82kmPension a Restaurace VILA PETRA Veľký Slavkov

Pension a Restaurace VILA PETRA

***
Veľký Slavkov (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penziony

Rodinný Penzion Vila Petra se nachází se ve Velkém Slavkově, 7 km od Starého Smokovce, který je jedním z hlavních středisek Vysokých Tater. Do centra Popradu se dostanete autem za 8 minut. Penzion nabízí relaxační centrum, kde si můžete za poplatek dopřát finskou a infrasaunu a jacuzzi. Ve volném čase máte k dispozici kulečník. V penzionu si můžete vybrat z pěti moderních a útulných dvoulůžkových pokojů s přistýlkou ​​nebo jednoho apartmánu. Každá...

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 17.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 19
Vzdálenost: 14.22kmPenzion Červený Mak Veľká (Poprad)

Penzion Červený Mak

Veľká (Poprad) (region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion a Restaurace Červený Mak stojí v centru Velického náměstí uprostřed starého parku v blízkosti řeky, v příměstské části Velká města Poprad. Moderní pokoje s útulným interiérem jsou vybaveny televizorem a vlastní koupelnou. Součástí penzionu jsou i elegantně zařízené plně klimatizované prostory restaurace s možnostmi pořádání různých akcí. Celá restaurace jakož i penzion jsou pokryty signálem WIFI a nespornou výhodou je i bezplatné parkování...

Klimatizace v objektuNestřežené parkovištěRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 17.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 45
Vzdálenost: 14.24kmPenzion LESNÁ Tatranská Lesná

Penzion LESNÁ

*
Tatranská Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Rodinný Penzion Lesná se nachází v horské osadě Tatranská Lesná pářící do území pohoří Vysoké Tatry, v nadmořské výšce 920 metrů. Penzion v tichém prostředí je obklopen lesem. Pro hosty má připraveny jedno až čtyřlůžkové pokoje vybaveny ledničkou, televizí a vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Většina pokojů disponuje balkonem. Na pokojích nechybí možnost přidání přistýlky. V penzionu se nachází kavárna s krbem. Objednat si můžete snídani...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 35
Vzdálenost: 14.28kmPenzion CIN-CIN Veľká (Poprad)

Penzion CIN-CIN

Veľká (Poprad) (region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Tento penzion s restaurací se nachází v městské části Poprad - Veľká, necelé 2 km od letiště a pouze na skok od Vysokých Tater. Nabízí ubytování v krásných pokojích, Wi-Fi připojení, obědové menu a další výborné jídla v restaurací. Penzion Cin-Cin má k dispozici 5 krásných pokojů, vybavených TV, připojením na internet, toaletou, vanou nebo sprchou, toaletními potřebami, ručníkem, osuškou, ložním prádlem a rádiem. Vybrat si můžete z jednolůžkového...

Historická budova

Malá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17
Vzdálenost: 14.30kmPenzion ERIKA Tatranská Lesná

Penzion ERIKA

*
Tatranská Lesná (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Erika je situován v krásném horském prostředí Vysokých Tater pod Slavkovským štítem. Najdete ho v Tatranské Lesné, mezi hlavními turistickými středisky - Starý Smokovec (3km) a Tatranská Lomnica (2km). V penzionu jsou k dispozici dvou- až čtyřlůžkové pokoje. Vybrat si můžete pokoj s vlastní koupelnou, toaletou a televizorem nebo máte možnost se ubytovat v pokojích Ekonomy vybavených pouze umyvadlem s teplou a studenou vodou. Tyto pokoje mají společné sociální...

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 34.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 83
Vzdálenost: 15.29kmPenzion a Restaurace JAKUB Veľká (Poprad)

Penzion a Restaurace JAKUB

**
Veľká (Poprad) (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Jakub s interiérem v retro stylu je situován ve Velké, městské části města Poprad. Z penzionu můžete podnikat výletu do Vysokých Tater, které jsou odtud jen na skok. V Popradu máte k dispozici dostatek městských památek, ty nejcennější nájděte v Spišské Sobotě. Součástí penzionu je restaurace s nabídkou slovenských specialit a společenská místnost. Dopřát si můžete pobyt v sauně a vířivé vaně. Ubytovací část sestává z jednolůžkových,...

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 16.05kmPenzion Vila MERY Poprad

Penzion Vila MERY

***
Poprad (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Vila Mery se nachází v centru Popradu, pod panoramatem Vysokých Tater. Vila má pro Vás připravenou krásnou zahradu, prostorné pokoje a bezplatné WiFi připojení. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích nebo v apartmánech. Každá ubytovací jednotka je vybavena vlastní lázní, satelitní TV a minibarem. Na některých apartmánech máte k dispozici balkon s výhledem na okolí a řeku Poprad, která protéká u penzionu. Součástí zahrady je dětské hřiště...

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiInternetKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 24.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 26+11