Coffee Factory
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Spiš
     
  • Levočské vrchy
     
  • Stará Ľubovňa
     
  • se saunou
     
  • Domácí zvířata...
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky

Ubytování se saunou Stará Ľubovňa

Pobyty Stará Ľubovňa
Zobrazit mapu
Stará Ľubovňa Mapa

Filter


Typ ubytování:
Hotely se saunou

Přehled ubytování se saunou Stará Ľubovňa, Slovensko



NÁŠ TIP Hotel SOREA ĽUBOVŇA Stará Ľubovňa

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

**
Stará Ľubovňa (oblast: Levočské vrchy, region: Spiš, Okres: Stará Ľubovňa) Hotely

Kongres a Relax hotel Sorea Ľubovňa je situován v malebném údolí Ľubovnianskych lázní. Tato lokalita se proslavila vysokým výskytem minerálních pramenů a patří mezi klimaticky nejčistější oblasti střední Evropy. Díky své ubytovací kapacitě, která je více než 600 lůžek, patří tento hotel k největším hotelům na Slovensku. Je vhodný nejen pro pořádání velkých kongresů, ale je také...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

1 Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Tenis

Baby friendly

V ceně:
Parkování
Polopenze
WiFi
Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaLázeňské procedury v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness Vybavení pro batolataWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 40.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 566 + 305
Hotel FAMILIA Stará Ľubovňa

Hotel FAMILIA

***
Stará Ľubovňa (oblast: Levočské vrchy, region: Spiš, Okres: Stará Ľubovňa) Hotely

Hotel Familia je moderním hotelem s rodinnou a přátelskou atmosférou, který na ubytování nabízí 32 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů a 10 dvoupokojových apartmánů s možností přistýlky. V každém pokoji je k dispozici TV SAT s plochou obrazovkou, telefon, WI-FI, Ve všech apartmánech je navíc možnost přistýlky, minibar, kávový set a možnost přistýlky. Před hotelem je hostům k dispozici bezplatné parkoviště. Restaurace hotelu slouží jako víceúčelová...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Domácí zvířata povolenaKlimatizace v objektuNestřežené parkovištěRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 34.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 84+10

Zobrazit všechna ubytování Stará Ľubovňa



Prohlédněte si ubytování se saunou v blízkém okolí Stará Ľubovňa:

Vzdálenost: 13.62kmChata U JOZEFA Malý Lipník

Chata U JOZEFA

Malý Lipník (region: Šariš, Okres: Stará Ľubovňa) Chaty a chalupy

Chata U Josefa se nachází na břehu řeky Poprad v katastránem území obce Malý Lipník. Tato horská chata na severovýchodě Slovenska u hranic s Polskem je situována v přírodě u lesa a nabízí výhled na řeku. V chatě se nacházejí 4 ložnice, 2 koupelny se sprchou a kuchyňka vybavená sporákem, lednicí, mrazákem a rychlovarnou konvicí. Během pobytu máte k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Součástí chaty je také terasa s výhledem na okolní hory. Vybavení...

Pronajímá se pouze celý objekt.

Kuchyňský kout

Rybolov

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciParkování u objektuPro rodiny s dětmiSaunaWC / Koupelna na chodbě
od 15.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 12
Vzdálenost: 26.91kmChata HOLICA Lesnica

Chata HOLICA

**
Lesnica (oblast: Pieniny, region: Zamaguří, Okres: Stará Ľubovňa) Penziony

Penzión Holica situován přímo v obci Lesnica nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Vybrat si můžete dvoulůžkový pokoj s přistýlkami, třílůžkový pokoj a k dispozici je jeden apartmán, který sestává z ložnice se třemi lůžky a obývacího pokoje se dvěma přistýlkami.

V centru města/obce

Jízda na koni

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokoji
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 12
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 28.55kmPenzion Chata PIENINY - Lesnica Lesnica

Penzion Chata PIENINY - Lesnica

***
Lesnica (oblast: Pieniny, region: Zamaguří, Okres: Stará Ľubovňa) Penziony

Chata Pieniny s wellness centrem se nachází na severovýchodním Slovensku, v obci Lesnica, nedaleko hraničního přechodu do polského města Sczcawnicza v Pieninském národním  parku, který vás přitáhne svými přírodními krásami, kulturními hodnotami a folklórní tradicí. Přes léto vám nabízíme jízdu v kočáru, atrakci - splav Dunajce na dřevěných vorech, jízdu na kole po vyznačených turistických stezkách a pro sportovce rafting na gumových člunech. Zrekonstruována...

Wellness Centrum

Rybolov

Tenis

V ceně:
Rekreační poplatek
Parkování
Vstup do wellness (časově omezené)
WiFi
Bezbariérový přístupChladnička na pokojiInternetKrytý / vnitřní bazén Parkování u objektuParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 44.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 74+55
Vzdálenost: 35.35kmChata MAGURA Jezersko

Chata MAGURA

Jezersko (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Chaty a chalupy

Chata Magura se nachází se v obci Jezersko, 1 km od Bachledka Ski & Sun, v objetí krásné přírody Pienin. Chata s jedinečným interiérem a exteriérem s kapacitou 15 lůžek má příjemné a výjimečně zařízené pokoje. Každý z pěti prostorných pokojů má vlastní koupelnu a toaletu. Součástí chaty je společenská místnost, kde si můžete zahrát kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, společenské hry a šipky. V její vybavení je krb a TV. K dispozici je také...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciRestaurace v blízkosti SaunaWC / Koupelna na pokoji
od 18.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 13+2
Vzdálenost: 35.84kmBoutique Hotel HVIEZDOSLAV Kežmarok

Boutique Hotel HVIEZDOSLAV

****
Kežmarok (oblast: Levočské vrchy, region: Spiš, Okres: Kežmarok) Hotely

Hotel Hviezdoslav je situován v srdci památkové části starobylého města Kežmarok, v krásném podtatranském regionu. Nabízí komfortní ubytování v 8 útulných dvoulůžkových pokojích a v 4 elegantních apartmánech s možností přistýlky. V hotelu se nachází hotelová restaurace Poezie, Literární kavárna a letní terasa. Konferenční sál je vhodná k pořádání školení,...

Malý hotel s velkým srdcem na úpatí nejmenších velehor světa Vysokých...

Historická budova

V centru města/obce

Wellness Centrum

Lov zvěře

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiPro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 39.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 24+4
Vzdálenost: 38.05kmGrand Hotel Bachledka Strachan Ždiar

Grand Hotel Bachledka Strachan

****
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Hotely

Hotel Bachledka Strachan v Bachledovém údolí, ve středisku Bachledka Ski & Sun, v krásném prostředí Belianských Tater. Poskytuje pohodlné ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Hotel nabízí bezplatné WiFi připojení. Součástí hotelu je restaurace, zimní zahrada, letní terasy a wellness centrum s vířivkou, saunami a oddychovou zónou. Lyžaře jistě potěší poloha hotelu přímo v lyžařském středisku, což jim umožní lyžovat až přímo...

Přímo u lyžařské sjezdovky

Pokoj s vířivkou

Bazén se slanou vodou

Wellness Centrum

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 70.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 76
Vzdálenost: 38.57kmVilla ZDENKA Tatranská Kotlina

Villa ZDENKA

Tatranská Kotlina (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Chaty a chalupy

Chata Vila Zdenka se nachází v Tatranské Kotlině v krásné přírodě Belianských Tater, v blízkosti Belianské jeskyně. Objekt je vhodný pro jednotlivce, rodinky s dětmi i skupinky turistů. Chata Vám nabízí ubytování v samostatných pokojích s celkovou kapacitou 14 osob. K dispozici je velká společenská místnost, kompletně zařízená kuchyň a satelitní TV. V chatě jsou 3 toalety a 2 koupelny se sprchou. Ve dvoře můžete využívat venkovní posezení, ohniště...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti SaunaWC / Koupelna na chodbě
od 12.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 38.58kmPenzion KOLIBA Tatranská Kotlina

Penzion KOLIBA

Tatranská Kotlina (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Koliba je situován v nádherném prostředí Tatranského národního parku, jen 20 minut pěší chůze od Belianské jeskyně. Nabízí příjemné ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi připojením a soukromým balkonem, ze kterého se naskýtají krásné výhledy na okolní přírodu. Na výběr máte 9 pohodlných dvoulůžkových a 4 prostorné třílůžkové pokoje, ideální pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Každý pokoj...

V centru města/obce

Vinný sklep

Tenis

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 37.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 32+8
Vzdálenost: 40.06kmPenzion HUBERT Levoča

Penzion HUBERT

Levoča (oblast: Levočská dolina, region: Spiš, Okres: Levoča) Penziony

Penzion Hubert zařízený v mysliveckém stylu se nachází v lesnatém prostředí Levočské doliny, 3 km od historického centra Levoče. Areál penzionu Vám nabízí stravování v restauraci, ubytování třílůžkových pokojích s vlastní sprchou a toaletou, jakož i možnost relaxování v sauně a vířivce. Každý pokoj je vybaven TV s plochou obrazovkou. Na pokojích je možnost přidání přistýlky. K dispozici máte i ledničku a rychlovarnou konvici. K restauraci patří...

Finská dřevěná koupací káď

Lázeň pod širým nebem

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 18+6
Vzdálenost: 40.34kmSPA & WELLNESS Penzion ZORHILL Ždiar

SPA & WELLNESS Penzion ZORHILL

**
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Penziony

Penzion Spa & Wellness Zorhill se nachází ve Ždiaru, 3 km od střediska Bachledka Ski & Sun. Nabízí Vám dětské hřiště, sluneční terasu, bar, saunu, vírrivku, masáže, bezplatné Wi-Fi připojení a parkoviště. V penzionu je k dispozici 11 pokojů (2 -, 3, - a 4- postelové). Každý pokoj je vybaven televizorem a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). Během pobytu můžete využívat plně vybavenou kuchyňku a společenskou místnost se stolním fotbalem.

Wellness Centrum

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti SaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 22.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 30
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 42.87kmHotel INTERNATIONAL Veľká Lomnica

Hotel INTERNATIONAL

****
Veľká Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Hotely

Neodmyslitelnou součástí golfového resortu Black Stork podtatranské obci Veľká Lomnica je elegantní čtyřhvězdičkový Hotel International se špičkovými komplexními službami. Krásný výhled na vrcholky Vysokých Tater si hosté vychutnají z téměř celého hotelu situovaného přímo na golfovém hřišti. Hotel International ve Velké Lomnici je vzdálen 14 km od Popradského...

Neomezený vstup do wellness centra

1 Bezbariérový pokoj

Baby plavání

Wellness Centrum

Golf

V ceně:
Parkování
Snídaně
Saunový svět
Vířivka
Vstup do vnitřního bazénu
Wellness
WiFi
Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolfKrytý / vnitřní bazén Pro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 76.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 61
Vzdálenost: 42.91kmTatragolf Mountain Resort Veľká Lomnica

Tatragolf Mountain Resort

****
Veľká Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Apartmány

V atraktivním prostředí Vysokých Tater nabízí komfortní apartmány k pronájmu apartmánový resort Tatragolf Mountain Resort, který je svou rozlohou a ubytovací kapacitou největší v celé tatranské oblasti. Nově postavené apartmány se nacházejí v krásném prostředí v blízkosti golfového hřiště ve Velké Lomnici a nedaleko populárních lyžařských středisek jako i zdejších aquaparků. Hosté se mohou ubytovat v 1, 2 nebo 3-pokojových kompletně vybavených apartmánech,...

Kuchyňka na pokoji

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGarážGolf v blízkostiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěVlastní wellness WiFi
snídaně v ceně
od 44.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 486+377
Vzdálenost: 43.19kmHotel U LEVA Levoča

Hotel U LEVA

***
Levoča (oblast: Levočská dolina, region: Spiš, Okres: Levoča) Hotely

Hotel U Leva je umístěn v zrekonstruovaném měšťanském domě přímo v historickém centru Levoče. Charakterizuje ho elegance, luxus a jedinečnost. U hotelu najdete renesanční radnici, klec hanby a gotický kostel svatého Jakuba s unikátním gotickým oltářem Mistra Pavla. Hotelové pokoje Vám poskytnou moderní pohodlí. Jako jeden z mála hotelů v Levoči je hotel bezbariérový, v hotelu je k dispozici výtah jakož i pokoj pro imobilní. Součástí hotelu je seminární...

Historická budova

V centru města/obce

1 Bezbariérový pokoj

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 38.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 53 + 10
Vzdálenost: 43.20kmHotel ARKÁDA Levoča

Hotel ARKÁDA

***
Levoča (oblast: Levočská dolina, region: Spiš, Okres: Levoča) Hotely

Příjemné ubytování s dobrou kuchyní nabízí Hotel Arkáda nacházející se v historické budově přímo na hlavním náměstí v Levoči. Moderní hotel s největší ubytovací kapacitou ve městě Levoča disponuje vlastní restaurací s barem, salonkem, saunou, kulečníkem a parkovací garáží. K dispozici jsou historické apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje vybavené vlastní koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, telefonem a bezplatným WIFI připojením na internet. Restaurace...

Historická budova

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaGarážNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 57
Vzdálenost: 43.37kmPenzion U ŠELIHO Veľká Lomnica

Penzion U ŠELIHO

Veľká Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penziony

Penzion U Šeliho v obci Veľká Lomnica se nachází u golfového hřiště ve vzdálenosti 8 km od lyžařského střediska v Tatranské Lomnici. Hosté zde naleznou útulné ubytování, možnost relaxu v sauně a vířivce, malé fitness centrum, altán s krbem a příjemný bar. Pokoje penzionu i apartmány jsou vhodné i pro náročné klienty. K dispozici jsou prostornější pokoje pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou se dvěma až čtyřmi lůžky, přičemž mají vlastní balkon, koupelnu,...

1 Bezbariérový pokoj

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 27.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 27
Vzdálenost: 43.41kmHotel SOVA Ždiar

Hotel SOVA

***
Ždiar (oblast: Bachledova dolina , region: Vysoké Tatry, Okres: Prešov) Hotely

Hotel Sova v rázovité tatranské obci Ždiar nabízí ubytování ve více kategoriích pokojů a cenových relacích. Je situován v překrásné oblasti Belianských Tater a Spišské Magury, v blízkosti Polských hranic a městečka Zakopane. Hotel s restaurací je vhodný i pro lyžařské zájezdy nebo jiné školní výlety. Rodinný hotel přímo v centru Ždiaru nabízí 23 pokojů s ubytovací kapacitou 63 pevných lůžek. V hotelu jsou k dispozici 2-lůžkové pokoje, 4-lůžkové...

V centru města/obce

V ceně:
Parkování
Snídaně
WiFi
Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 63
Vzdálenost: 43.59kmPenzion ANNA Veľká Lomnica

Penzion ANNA

**
Veľká Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Kežmarok) Penziony

Rodinný Penzion Anna nabízí stylové ubytování v podtatranské obci Veľká Lomnica. Termální koupaliště ve Vrbově je vzdáleno 6 km a Aquacity Poprad 8 km. K lyžařskému středisku v Tatranské Lomnice je to 9km. V penzionu si můžete za poplatek dopřát saunu. Pokoje penzionu jsou vybaveny klimatizací, bezplatným WiFi připojením, televizorem, malá ledničkou s minibarem, trezorem a balkonem. Samozřejmostí pokojů já vlastní koupelna. Na pokojích je zakázáno kouřit. V...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKlimatizace na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti SaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17
Vzdálenost: 43.60kmHotel TATRANEC Tatranská Lomnica

Hotel TATRANEC

**
Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Před vstupem do střediska Tatranská Lomnica, pokud přijíždíte od Velké Lomnice, najdete Rekreační zařízení Tatranec, s rozsáhlým areálem, ve kterém se můžete ubytovat v hotelu, v chatkách nebo autokempu. Hotel disponuje dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji. V areálu se nachází 14 šestilůžkových chatek s vlastním sociálním zařízením a plynovým topením, které poskytují ubytování během celého roku.

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěTermální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
polopenze v ceně
od 60.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 52