Thermal Nesvady - termály, termální lázně
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Spiš
     
  • Levočské vrchy
     
  • Stará Ľubovňa
     
  • Hotely
     
  • Vybavení pro batolata...
     
arrow

Hotely Stará Ľubovňa

Pobyty Stará Ľubovňa
Zobrazit mapu
Stará Ľubovňa Mapa

Filter

 

Přehled hotelů Stará Ľubovňa, Slovensko



NÁŠ TIP Hotel SOREA ĽUBOVŇA Stará Ľubovňa

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

**
Stará Ľubovňa (oblast: Levočské vrchy, region: Spiš, Okres: Stará Ľubovňa) Hotely

Kongres a Relax hotel Sorea Ľubovňa je situován v malebném údolí Ľubovnianskych lázní. Tato lokalita se proslavila vysokým výskytem minerálních pramenů a patří mezi klimaticky nejčistější oblasti střední Evropy. Díky své ubytovací kapacitě, která je více než 600 lůžek, patří tento hotel k největším hotelům na Slovensku. Je vhodný nejen pro pořádání velkých kongresů, ale je také...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

1 Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Tenis

Baby friendly

V ceně:
Parkování
Polopenze
WiFi
Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaLázeňské procedury v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness Vybavení pro batolataWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 40.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 566 + 305

Zobrazit všechna ubytování Stará Ľubovňa



Prohlédněte si Hotely v blízkém okolí Stará Ľubovňa:

Vzdálenost: 45.56kmVila Borievka Tatranská Lomnica

Vila Borievka

***
Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Vila Borůvka *** se nachází přímo v centru Tatranské Lomnice ve Vysokých Tatrách. Tato výhodná pozice zaručuje pro ubytované hosty optimální dostupnost autem, autobusem, či železniční stanicí. Všechny pokoje jsou zařízeny nábytkem, který byl vyroben na míru a který poskytuje nadstandard a pohodlí. Vybavení pokojů: koupelna s WC, fén, TV, chladnička, varná konvice, káva, čaj, mikrovlnka, trezor, WIFI připojení na internet, stylová sedací souprava pro 2 osoby....

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

V ceně:
Hlídané parkoviště
WiFi
Chladnička na pokojiGolf v blízkostiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti SaunaHlídané parkovištěVybavení pro batolataWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 35.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 30
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 46.00kmHotel SLOVAN Tatranská Lomnica

Hotel SLOVAN

***
Tatranská Lomnica (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

HOTEL SLOVAN *** Tatranská Lomnica nacházející se v samém srdci Vysokých Tater, je hotelem se srdcem již od roku 1972 a je skvělým místem pro rodiny i pro firmy. Hosty tu čeká neopakovatelná atmosféra přátelské a rodinné pohody. Od prosince 2010 nabízí svým klientům tři zcela nové patra s nerušeným překrásným výhledem na Lomnický štít. Po úplné a kompletní rekonstrukci...

150 metrů od lyžařského střediska

V centru města/obce

Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupGolf v blízkostiInternetNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěVlastní wellness Vybavení pro batolataWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 47.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 259+20