Lázně Vyšné Ružbachy
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Dolní Pováží
     
  • Podunajská nížina
     
  • Sládkovičovo
     
  • s polopenzí
     
  • Hlídané parkoviště...
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky

Ubytování s polopenzí Sládkovičovo

Pobyty Sládkovičovo
Zobrazit mapu
Sládkovičovo Mapa

Filter


Typ ubytování:
Hotely s polopenzí

Přehled ubytování s polopenzí Sládkovičovo, Slovensko



Hotel TEVEL Sládkovičovo

Hotel TEVEL

***
Sládkovičovo (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Pováží, Okres: Galanta) Hotely

Tříhvězdičkový Hotel Tevel je situován v centru Sládkovičova, 7 km od města Galanta a 17 od Sence. Pro své hosty má připraveno komfortně zařízené apartmány a pokoje v moderním stylu, stravovací služby v hotelové restauraci a prostory k uspořádání společenských akcí. Každá ubytovací jednotka je vybavena samostatnou koupelnou, toaletou, satelitní TV, minibarem, rádiem a WiFi připojením na internet. Ubytovat se můžete v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji...

V centru města/obce

2 Bezbariérové pokoje

Tenis

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiRestauraceHlídané parkovištěTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 29.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 80 + 10

Zobrazit všechna ubytování Sládkovičovo



Prohlédněte si ubytování s polopenzí v blízkém okolí Sládkovičovo:

Vzdálenost: 21.46kmTP hotel DRUŽBA Senec

TP hotel DRUŽBA

**
Senec (oblast: Podunajská nížina, region: Bratislava a okolí, Okres: Senec) Hotely

TP Hotel Družba stojí na jižním břehu Slunečních jezer, patřící známém rekreačním středisku v okolí Bratislavy. Součástí hotelu je restaurace a denní bar. Během letní sezóny si příjemně posedíte na letní terase. Hotelové pokoje mají vlastní koupelna a toaletu. Většina pokojů nabízí výhled na hladinu vodní plochy. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, a ubytovat se můžete iv apartmánech.

Přímo u břehu jezera

Tenis

GarážGolf v blízkostiKlimatizace na pokojiKlimatizace v objektuMalá domácí zvířata povolenaParkování u objektuRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 37.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 66
Vzdálenost: 25.93kmIMPIQ Hotel Trnava

IMPIQ Hotel

***
Trnava (region: Dolní Pováží, Okres: Trnava) Hotely

Hotel IMPIQ v Trnavě nabízí pohodlné a moderní zařízení pokoje kategorie Business a Superior. V pokojích a apartmánech se nacházejí široké lůžka, prostorná koupelna, klimatizace, telefon, LCD TV se satelitním příjmem, bezplatný přístup na internet a minibar. Vhodným místem pro pořádání konferencí, prezentací a školení je hotel díky jednacím prostorem, mezi které patří konferenční sál s kapacitou 60 míst, s možností variabilního členění na 2 menší...

V centru města/obce

Golf

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemRestauraceWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 54.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 70 + 5
Vzdálenost: 26.61kmHotel a restaurace PHOENIX Trnava

Hotel a restaurace PHOENIX

***
Trnava (region: Dolní Pováží, Okres: Trnava) Hotely

Hotel Phoenix s dobrou polohou v tiché části historického centra města Trnava nabízí ubytování v klasických tak klimatizovaných pokojích a ve dvou apartmánech. Součástí hotelu je restaurace s dalšími gastronomickými místnostmi vhodnými pro uspořádání recepcí, školení a banketů. Vybavení ubytovacích jednotek zahrnuje satelitní TV a malou ledničku. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. Vybrat si můžete jednolůžkový až třílůžkový...

Historická budova

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 37.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 31
Vzdálenost: 27.21kmHoliday Inn Trnava Trnava

Holiday Inn Trnava

****
Trnava (region: Dolní Pováží, Okres: Trnava) Hotely

Hotel Holiday Inn je situován v centru Trnavy při Trnavské univerzitě a katedrále sv. Jana Křtitele. V prostorách hotelu se nacházejí konferenční místnosti k pořádání společenských akcí. Ve wellness centru hotelu Vám poslouží vířivka a sasha sauna sestávající z parní, suché sauny a emoční sprchy. V elegantním klimatizovaném prostředí hotelové restaurace CULINARIA můžete ochutnat moderní gastronomii s prvky mezinárodní a slovenské kuchyně a vychutnat si...

V centru města/obce

1 Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGarážKlimatizace na pokojiPodzemní garážPro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 69.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 206 + 36
Vzdálenost: 28.25kmHotel EMPIRE Trnava

Hotel EMPIRE

****
Trnava (region: Dolní Pováží, Okres: Trnava) Hotely

Hotel Empire patří k novinkám na trhu čtyřhvězdičkových hotelů a je nejstylovějším hotelem v městě Trnava a jeho okolí. Je plně klimatizovaný, má moderně řešený interiér a nejnovější technické vybavení. Areál hotelu je obklopen sportovišti a zařízeními relaxačního charakteru. Hotel má vlastní parkoviště s kapacitou 150 vozidel a 1 autobusu. V hotelu je k dispozici 19 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou zařízeny...

Wellness Centrum

Tenis

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolena na základě dohodyKlimatizace na pokojiRestauraceHlídané parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 67.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 42 + 8
Vzdálenost: 31.23kmPenzion Nevada Dunajská Streda

Penzion Nevada

Dunajská Streda (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Penziony

Nově postavená budova Penzionu Nevada stojí na okraji města Dunajská Streda, ve vzdálenosti 3 km od termálního koupaliště. Ubytování poskytuje v moderně zařízených pokojích, z nichž většina je dvoulůžkových. Pokoje jsou vybaveny televizorem, WiFi připojením na internet a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Penzion je vhodným pro pobyt rodin s dětmi, tak pro obchodní cestující. V prostorách penzionu najdete kavárnu a letní terasu. Stravování ubytované...

Vinný sklep

Pro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 34.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 37
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 33.28kmHotel THERMA NEA Dunajská Streda

Hotel THERMA NEA

****
Dunajská Streda (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Hotely

Čtyřhvězdičkový Hotel Therma Nea ve městě Dunajská Streda je tím správným místem na wellness pobyty, ale i pro firemní akce. Není to jen luxusní ubytován , co tu čeká na hosty, ale v hotelu najdou i saunový svět, vnitřní bazény a další hotelové služby. Nejvyšší komfort poskytnou hostům hotelové pokoje s útulným interiérem z přírodních materiálů a zařízeny...

Volný vstup do Balneo & Asia Spa a fitness centra

Podlahové topení

Wellness Centrum

Bowling

Tenis

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGarážKlimatizace na pokojiKrytý / vnitřní bazén Pro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěVlastní wellness Venkovní bazénWiFi
od 58.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 135
Vzdálenost: 33.65kmArt Hotel Kaštiel Tomášov

Art Hotel Kaštiel

****
Tomášov (region: Bratislava a okolí, Okres: Senec) Hotely

Art Hotel Kaštieľ se nachází na okraji obce Tomášov v Podunajské nížině, 11 km od městské části Bratislavy - Vrakuňa. Hotel je zařízen prvky umění Art Deco Vám nabízí komfortní 4* ubytování, venkovní bazén, wellness centrum, chutné pokrmy v hotelové restauraci a ideální místo pro Vaši oslavu, svatbu či firemní event. Art Hotel Kaštieľ sídlí v rekonstruovaném barokním šlechtickém sídle situovaném uprostřed rozlehlého anglického parku se vzácnými dřevinami. Hotel...

Velká zahrada

Bezbariérový pokoj

Teambuildingy

Vinný sklep

Wellness

Wellness Centrum

Adventure Golf

Footgolf

V ceně:
Dětská postýlka
Parkování
WiFi
Bezbariérový přístupChladnička na pokojiKlimatizace na pokojiMalá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 64.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 41+14
Vzdálenost: 37.31kmHotel JELEŇ Hlohovec

Hotel JELEŇ

***
Hlohovec (oblast: Považský Inovec, region: Dolní Pováží, Okres: Hlohovec)

Historická budova Hotelu Jelen stojí v Hlohovci na náměstí Svatého Michala. Od dálnice D1 je vzdálen 5 km. Nabízí bezplatné parkoviště hlídané kamerovým systémem. Hotel má vlastní restauraci, kavárnu, 4 bowlingové dráhy a konferenční prostory. V nabídce má 27 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, některé z nich jsou s možností přistýlky. Na každém pokoji se nachází televizor s plochou obrazovkou a minibar. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna....

Historická budova

V centru města/obce

Bowling

InternetParkoviště monitorované kamerovým systémemRestauraceUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 40.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 50+5
Vzdálenost: 41.70kmPenzión Hoffer Nitra-Zbehy Zbehy

Penzión Hoffer Nitra-Zbehy

***
Zbehy (region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Penziony

Penzion Hoffer se nachází v tiché a klidné oblasti, v části Zbehy. Je to směrem na Hlohovec, jen 5 km od centra Nitry. Penzion patří mezi síť ubytováni a restauračních zařízení s bohatými zkušenostmi v oblasti hotelnictví a gastronomie. Je to zrekonstruovaný a moderně zařízený penzion, který je konkurenceschopný i na mezinárodním trhu cestovního ruchu a poskytuje pro své hosty komplexní balík služeb. Nabízí ubytování pro 36 osob v 16-ti dvoulůžkových...

Dobrá káva!

vynikající snídaně!

V ceně:
Hlídané parkoviště
WiFi
Domácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 36
Vzdálenost: 46.70kmPenzion PREMONA Nitra

Penzion PREMONA

**
Nitra (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Penziony

Penzion Premona ve městě Nitra má pro hosty připraveny dvoulůžkové pokoje s možností klimatizace. V penzionu se můžete i stravovat. K dispozici je bezplatné hlídané parkoviště. Budova penzionu se nachází 150 metrů od železniční a autobusové nádraží v Nitře. Penzion nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet a kulečníkový stůl ve společenské místnosti. Součástí hotelu je denní bar. Pokoje jsou jednoduše zařízené. Některé z nich mají balkon....

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiKuchyňka k dispoziciRestauraceHlídané parkovištěWiFi
od 19.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 24
Vzdálenost: 48.22kmALEXANDER´S HOTEL Nitra

ALEXANDER´S HOTEL

****
Nitra (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Hotely

Exkluzivní hotel v samotném centru města Nitra je kombinací pohodlí, kvality a jedinečných služeb. Návštěvníci tohoto tohoto moderního a elegantního hotelu si vychutnají jedinečnou atmosféru nitranského podhradí. Plně klimatizovaný hotel má k dispozici třílůžkové a dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán, které patří mezi nejluxusnější ubytovací prostory v Nitře. Prostorné, světlé pokoje jsou vybaveny televizorem, přímou telefonní linkou, trezorem, bezplatným...

V centru města/obce

1 Bezbariérový pokoj

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28
Vzdálenost: 50.06kmHotel ZLATÝ KĽÚČIK Nitra

Hotel ZLATÝ KĽÚČIK

****
Nitra (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Hotely

Hotel Zlatý Klúčik se nachází v Nitře na Zoboru a nabízí jedinečný výhled na panorama starobylého města. Jeho stylově zařízená restaurace nabízí jídla domácí i mezinárodní kuchyně. Ve spodní části restaurace se nachází salónek vhodný na společenské posezení v příjemné atmosféře. Hotel svou úrovní poskytovaných služeb uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Hotelové pokoje jsou vkusně zařízeny poskytují dokonalý komfort. Ubytovat se můžete v...

1 Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiRestauraceSaunaHlídané parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 67.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 53
Vzdálenost: 50.12kmPenzión a Reštaurácia ARTIN Nitra

Penzión a Reštaurácia ARTIN

**
Nitra (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Penziony

Rodinný penzion je umístěn v Nitře na úpatí vrchu Zobor. V nabídce má 3 komfortní apartmánové pokoje různé kapacity. Ve vybavení mají satelitní televizi, malou ledničku a koupelnu s rohovou vanou. Ve všech se nachází manželská postel a jejich součástí je obývací prostor se stolkem a křeslem. K dispozici je klimatizovaný dvoulůžkový apartmán Standard o rozloze 36 m2. Disponuje velkou terasou a možností 2 přistýlek. Můžete se v něm připojit na internet pomocí...

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 34.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 12 + 1
Vzdálenost: 50.92kmZámek Smolenice Smolenice

Zámek Smolenice

Smolenice (oblast: Malé Karpaty, region: Dolní Pováží, Okres: Trnava) Hotely

Smolenický zámek se nachází v obci Smolenice, na úpatí Malých Karpat, cca 60 km severozápadně od Bratislavy a 18 km od Trnavy. Zámek patří Slovenské akademii věd a slouží účelové ubytovací zařízení a Kongresové centrum SAV. Prostory zámku lze využívat na konference, sympozia, odborné semináře a jiné vzdělávací akce. Přestože prostory v zámku slouží přednostně pro akce SAV, v současnosti se volná ubytovací kapacita pronajímá i veřejnosti. Součástí...

Historická budova

RestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 92+12
Vzdálenost: 51.35kmPenzion U KRBA Nitra

Penzion U KRBA

**
Nitra (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Penziony

Rodinný Penzion U Krba je situován v tišší lokalitě jihovýchodní části Nitry, v městské části Chrenová, 2 km od výstaviště Agrokomplex. Je vzdálen pouze 1 km od dálnice R1. Ubytování je vhodné jak pro obchodní cestující, byznys klienty, tak i pro rodiny s dětmi. Penzion má vlastní restauraci s vynikající kuchyní. Na hosty čekají v penzionu dvoulůžkové pokoje s přistýlkami a jeden apartmán s kapacitou pro 4 osoby. Každá z nich má ve vybavení satelitní...

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 26
Vzdálenost: 54.84kmHotel DEVÍN Bratislava

Hotel DEVÍN

****
Bratislava (oblast: Malé Karpaty, region: Bratislava a okolí, Okres: Bratislava) Hotely

Luxusní Hotel Devín stojí u břehu Dunaje v historickém centru Bratislavy. Nabízí příjemnou atmosféru, moderní vybavení a vynikající služby. Součástí hotelu je elegantní Francouzská restaurace a Spa centrum s krytým vyhřívaným bazénem s protiproudem, saunami a velkým odpočinkovým prostorem. Hotel má připraveny exkluzivní konferenční prostory s denním světlem, profesionálním...

V ceně je vstup do Spa centra s využitím vnitřního bazénu, suché...

Historická budova

V centru města/obce

Wellness Centrum

Squash

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiKrytý / vnitřní bazén RestauraceSaunaHlídané parkovištěVíc kategorií pokojůVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 54.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 146
Vzdálenost: 55.00kmHotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Hotel Park Inn by Radisson Danube

****
Bratislava (oblast: Malé Karpaty, region: Bratislava a okolí, Okres: Bratislava) Hotely

Park Inn by Radisson Danube Hotel stojí v historickém centru Bratislavy, na břehu Dunaji u Mostu SNP. Je vzdálen pouze 10 minut pěší chůzí od Bratislavského hradu a 200 metrů od Katedrály svatého Martina. V hotelu Vás čekají komfortní pokoje s nádherným výhledem, hotelová restaurace, konferenční prostory, fitness centrum, sauna, vnitřní bazén a wellness centrum, kde si můžete dopřát masáž. K dispozici je až 261 komfortně zařízených pokojů kategorie Standard,...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Squash

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiKrytý / vnitřní bazén RestauraceSaunaHlídané parkovištěVíc kategorií pokojůVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 536
Vzdálenost: 55.48kmPenzión GYŐRY Veľký Meder

Penzión GYŐRY

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Penziony

Rodinný Penzion Győry se nachází ve Velkém Mederu, v tichém prostředí na okraji lesa, v blízkosti termálního koupaliště. Své služby poskytuje během celého roku. Ubytovací část je rozdělena na dvě části. V zrekonstruované hlavní budově je k dispozici 16 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek. Pokoje mají vlastní koupelnu TV, ledničku, balkon a bezdrátové...

Ubytování s polopenzí, 250 m od termálního koupaliště

Vinný sklep

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
polopenze v ceně
od 50.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16 + 6