Thermal Nesvady - termály, termální lázně
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Vysoké Tatry
     
  • Pohoří Vysoké Tatry
     
  • Podbanské
     
  • Hotely
     
  • od 30 - 50 €
     
arrow
Hvězdičky Charakter ubytování Vybavení

Hotely Podbanské

Pobyty Podbanské
Zobrazit mapu
Podbanské Mapa

Filter

Přehled hotelů Podbanské, Slovensko



Zobrazit všechna ubytování Podbanské



Prohlédněte si Hotely v blízkém okolí Podbanské:

NÁŠ TIP
Vzdálenost: 15.98kmAPLEND Hotel Ovruč Štrbské Pleso

APLEND Hotel Ovruč

***
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Apartmány

Hotel Ovruč na Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách je umístěn v klidném prostředí v obklopení přírody. Pro hosty nabízí lukrativní a stylově zařízené apartmány a studia s vlastní kuchyňkou. V Hotelu Ovruč jsou k dispozici apartmány a studia typu 2+0, 2+2, 2+3 a 4+2 s výhledy na okolní scenérii. Hotel nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování ve Vysokých Tatrách, které je vhodnou volbou jak pro romantické pobyty pro dva, tak pro dovolené s dětmi v Tatrách. K...

Kuchyňka na pokoji

Wellness

Chladnička na pokojiGarážKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 47.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 16.03kmHotel CROCUS Štrbské Pleso

Hotel CROCUS

****
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Moderní apartmánový Hotel Crocus přímo v centru Štrbského Plesa můžete najít hned u nádraží a centrálním parkovišti. Hosté se mohou ubytovat v komfortních apartmánech vhodných pro byznys klientelu i rodinnou dovolenou, přičemž jsou na výběr ze 6 kategorií apartmánů. Standardní vybavení apartmánů zahrnuje LCD televizor se satelitními programy, kuchyňský koutek,...

Vstup do privátního wellness na 1 hodinu při pobytu na 4 a více nocí...

V centru města/obce

1 Bezbariérový apartmán

Kuchyňka na pokoji

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGarážKuchyňka na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 80 + 80
Vzdálenost: 17.11kmHorský hotel POPRADSKÉ PLESO Štrbské Pleso

Horský hotel POPRADSKÉ PLESO

*
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Horský hotel Popradské pleso leží v Mengusovské dolině mezi štíty Vysokých Tater nedaleko Štrbského Plesa. Tato bývala Chata kapitána Morávka se nachází na břehu Popradského Plesa v nadmořské výšce 1 494 m. Hotel poskytuje ubytování různé kategorie, protože má k dispozici komfortní apartmány pro náročné hosty, pokoje s vlastním sociálním zařízením a pokoje se společným zařízením na chodbě hotelu. V hotelu se nachází restaurace, letní terasa s...

Historická budova

Finská dřevěná koupací káď

Lázeň pod širým nebem

Wellness

Domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůVlastní wellness WC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokoji
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 180
Vzdálenost: 22.21kmHotel SIPOX Štrba

Hotel SIPOX

***
Štrba (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Sipox je situován v krásném prostředí doliny u obce Štrba pod štíty Vysokých Tater. Okolí nabízí výborné podmínky pro horskou turistiku a horolezectví v letní sezóně av zimě úžasné podmínky pro lyžování v nedalekém lyžařském středisku na Štrbském Plese, jakož i další areály zimních sportů. V hotelu se nacházejí jedno až třílůžkové pokoje, apartmán a rodinné pokoje typu 2 +2. Všechny ubytovací prostory mají vlastní koupelnu se sprchou...

V ceně:
Fitness
Vířivka
Vstup do vnitřního bazénu
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaInternetPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 44.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 60
Vzdálenost: 24.66kmHotel Avalanche Štôla

Hotel Avalanche

***
Štôla (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Rodinný tříhvězdičkový Hotel Avalanche je umístěn v podtatranské obci Štôla s krásným výhledem na Gerlachovský štít. Zrenovovaný hotel ve Vysokých Tatrách nabízí pro své ubytované hosty možnost využití privátního wellness se saunou a vířivkou, venkovní bazén a stravování v restauraci. Je tou správnou volbou pro pobyt rodin s dětmi, relaxační či romantické pobyty,...

Od 2 nocí privátní vstup do wellness v ceně

Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28+22
Vzdálenost: 26.79kmHotel Svatojánsky kaštiel Liptovský Ján

Hotel Svatojánsky kaštiel

***
Liptovský Ján (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Hotel Svatojánský zámeček situován v obci Liptovský Ján nabízí své služby ve zrenovované renesanční budově pocházející ze 17.století. U obce ústí Jánska dolina s mimořádně krásnou přírodou Nízkých Tater. Areál hotelu tvoří velký park plný zeleně s fontánou a kaštanovou alejí, kde si můžete příjemně posedět. Pohodlí Vám poskytnou útulné stylové pokoje s atmosférou historie, které jsou laděny v jedné ze tří barev - červené, hnědé a zelené....

Historická budova

V centru města/obce

Bezbariérový přístupGarážPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 44.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 61+11
Vzdálenost: 27.11kmHorský hotel Mnich Bobrovec

Horský hotel Mnich

***
Bobrovec (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Horský hotel Mnich má výjimečnou polohu uprostřed překrásné liptovské přírody pod vrchy Západních Tater. Najdete ho na Liptově za vesničkou Bobrovec, 10 km severně od okresního města Liptovský Mikuláš. Je obklopen lesy, které poskytují ideální místo k odpočinku. Hotel nabízí pohodlně zařízené apartmány a pokoje, gurmánské speciality v hotelové restauraci a nechybí ani konferenční prostory. V areálu se nacházejí srubové chatky pro 5 osob. V budově...

Jízda na koni

Tenis

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 37.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 46+20
Vzdálenost: 28.76kmHotel Strachanovka - Jánska Koliba Liptovský Ján

Hotel Strachanovka - Jánska Koliba

***
Liptovský Ján (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Stylový dřevěný Hotel *** Strachanovka postavený v roce 2007 najdete na začátku Jánské doliny, v malebném kraji Liptov. Je to kraj známý svými přírodními krásami, termálními prameny a poskytuje vynikající celoroční možnosti nejen na relax a odpočinek, ale je vhodný i na další aktivity, např. lyžování, cykloturistika, skialpinismus a vodní sporty. Hotel je vlastně největší kolibou na Liptově, která nabízí ubytování v lůně překrásné přírody Nízkých...

Transfer na letiště

Apartmán s vířivkou

Dobrá káva!

Wellness Centrum

Bowling

V ceně:
Bufetové snídaně
Parkování
WiFi
Bezbariérový přístupChladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 47.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 45 + 21
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 28.78kmHotel SOREA ĎUMBIER Liptovský Ján

Hotel SOREA ĎUMBIER

**
Liptovský Ján (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Hotel SOREA Ďumbier je situován u ústí Jánské doliny nedaleko obce Liptovský Ján, v atraktivní lokalitě Nízkých Tater. Ubytování poskytuje v pohodlně zařízených jedno až dvoulůžkových pokojích typu standard a economy. Do jejich vybavení patří sprcha, WC, TV / SAT a telefon. Některé pokoje disponují vlastním balkonem. Hotelová restaurace v přízemí hotelu nabízí pestrý výběr jídel. K dispozici je také denní bar s příjemným posezením, letní terasa...

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 39.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 137+34
Vzdálenost: 29.11kmHotel LIPTOVSKÝ DVOR Liptovský Ján

Hotel LIPTOVSKÝ DVOR

****
Liptovský Ján (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Chaty a chalupy

Resort Liptovský Dvor v Jánské dolině nabízí útulné ubytování čtyřhvězdičkové kategorie v dřevěnici v obklopení malebné přírody Liptova. Hotelový komplex v Liptovském Jánu poskytne hostům pocit domova a maximální komfort v jedné ze stylových dřevěnic se čtyřmi pevnými lůžky a dvěma přistýlkami. Každá je nekuřácká a disponuje dvěma koupelnami, dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, venkovním posezením a do jejího zařízení patří krb, TV, kuchyňský...

Finská dřevěná koupací káď

Wellness Centrum

Squash

Tenis

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokoji
snídaně v ceně
od 42.25 € os / noc
Lůžková kapacita: 60+30
Vzdálenost: 29.14kmHotel KLAR Liptovský Mikuláš

Hotel KLAR

***
Liptovský Mikuláš (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Tříhvězdičkový byznys Hotel KLAR v Liptovském Mikuláši má pro hosty připraveno moderní pokoje, které byly zrenovované v roce 2012, konferenční prostory a restauraci s barem a dětským koutkem. Hotel s dobrým přístupem najdete u hlavní silnice přímo ve městě ve vzdálenosti necelých 2 km od jeho centra. Součástí každého pokoje hotelu je koupelna, LCD televizor se satelitními kanály, telefon a bezplatné připojení na internet. Vybrat si můžete apartmán sestávající...

1 Bezbariérový apartmán

Bezbariérový přístupInternetNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 33.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 120
Vzdálenost: 30.65kmGreenwood Hotel Nový Smokovec

Greenwood Hotel

Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Greenwood se nachází v centru Nového Smokovce ve Vysokých Tatrách, hned pod lyžařským střediskem Jalubkova louka a 5 minut chůzí od pozemní lanovky na Hrebienok. Autobusové nádraží a zastávka Tatranské tramvaje jsou vzdáleny 2 minuty pěšky. U hotelu najdete Lázně Nový Smokovec. Hotel Vám nabízí ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a rodinných apartmánech. K hotelovým službám, patří room-servis. V hotelu jsou k...

Bezbariérový pokoj

V ceně:
Parkování
Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 30.66kmHotel BRANISKO Nový Smokovec

Hotel BRANISKO

***
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel Branisko je centrem balneoterapie Lázní Nový Smokovec. Nacházej se zde wellness a podávají se zde všechny lázeňské procedury. Stravování hostů je zajištěno v hotelu Palace, který je vzdálen 150 metrů. Hosté, kteří jsou ubytováni v hotelu Branisko, mají možnost okusit více než 130-letou atmosféru prostor hotelu. Typy pokojů: Standardní pokoj *** v hotelu Palace a Branisko: 2 lůžka, koupelna, WC, TV, balkon, wifi Standardní pokoj *** bez balkonu v...

Historická budova

V centru města/obce

Lázeňské procedury

Wellness Centrum

GarážGolf v blízkostiLázeňské proceduryPro rodiny s dětmiRestauraceSpolečné sociální zařízeníUzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 32.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 48
Vzdálenost: 30.80kmLázeňský hotel PALACE Nový Smokovec

Lázeňský hotel PALACE

***
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Lázeňský Hotel Palace*** je 5-patrový hotel, nacházející se v krásné tatranské přírodě, přímo v centru Nového Smokovce. Nabízí svým hostům ubytování v útulně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Většina pokojů disponuje vlastním balkonem, WC, koupelnou, lednicí, trezorem. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, TV se satelitem a rádiem, WIFI připojením. Hotel disponuje vlastním parkovištěm. V hotelu se nachází centrální recepce,...

V centru města/obce

Lázeňské procedury

Wellness Centrum

Chladnička na pokojiGarážGolf v blízkostiInternetLázeňské proceduryPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 32.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 159 + 15
Vzdálenost: 30.80kmHotel PALACE GRAND 2 Nový Smokovec

Hotel PALACE GRAND 2

****
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Nově vybudovaný dvoupatrový Lázeňský hotel Palace GRAND 2 **** byl otevřen v roce 2022. V areálu Lázní Nový Smokovec se nachází za Hotelem Palace***. Vysoký standard ubytování poskytuje v převážně dvoulůžkových moderně zařízených pokojích s vlastní koupelnou a WC, fénem, lednicí, trezorem, telefonem, televizí se satelitem a rádiem, WIFI připojením. Disponuje vlastní jídelnou, nacházející se v přízemí hotelu, poskytuje své klientele vysoký pohodlí během...

Wellness

Chladnička na pokojiKrytý / vnitřní bazén Lázeňské proceduryNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Vlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 46.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 30.87kmHotel PALACE GRAND 1 Nový Smokovec

Hotel PALACE GRAND 1

***+
Nový Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Dvoupatrový lázeňský hotel Palace GRAND 1***+ se nachází v části Nového Smokovce. V areálu lázní naleznete hotel přímo za Hotelem Palace***. Klidné a tiché ubytování v moderně zařízených pokojích, které tento hotel poskytuje, je ideální pro trávení dovolené pro hosty, kteří preferují samostatnost. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové a disponují vlastní koupelnou s WC, fénem a županem, lednicí, trezorem, telefonem, televizí se satelitem a rádiem, WIFI připojením....

V centru města/obce

Lázeňské procedury

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiGarážGolf v blízkostiLázeňské proceduryPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 42.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 38
Vzdálenost: 30.97kmHotel EUROPA Liptovský Mikuláš

Hotel EUROPA

***
Liptovský Mikuláš (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Hotel Evropa stojí přímo na začátku pěší zóny města Liptovský Mikuláš. Zrekonstruovaná historická budova je chloubou města a je vzdálena jen na několik minut od historického centra. Vynikající poloha Hotelu Evropa v samotném srdci Liptovského Mikuláše nabízí optimální podmínky podnikatelům na obchodní schůzky, a pro všechny návštěvníky pestrou paletu možností...

Cena za lůžko 20, - EUR při skupinách nad 20 osob

Historická budova

V centru města/obce

Vinný sklep

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaInternetNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 42.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 29+12
Vzdálenost: 31.53kmHotel JÁNOŠÍK Liptovský Mikuláš

Hotel JÁNOŠÍK

****
Liptovský Mikuláš (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Hotel Jánošík u centru Liptovského Mikuláše nabízí komplexní služby, včetně ubytování v komfortních pokojích, prostory vhodné na konference a školení, možnost relaxování ve wellness, jakož i různé gastronomické speciality. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, ve klasických apartmánech, ale také v rodinných apartmánech, přičemž všechny ubytovací prostory hotelu jsou nekuřácké. K dispozici je jedna bezbariérový pokoj....

V centru města/obce

1 Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupInternetPro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 47.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 122
Vzdálenost: 31.54kmHorský Hotel  BILIKOVA CHATA Starý Smokovec

Horský Hotel BILIKOVA CHATA

**
Starý Smokovec (oblast: Hrebienok, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Chaty a chalupy

Horský hotel Bilíkova chata se nachází ve Vysokých Tatrách v oblíbeném středisku Hrebienok v nadmořské výšce 1255 m. Od Starého Smokovce je vzdálen přibližně 2,5 km. Chata ve vysokohorském prostředí je ideální pro pobyt s cílem letní turistiky, protože od ní vedou turistické trasy do širokého okolí Vysokých Tater, ale i na zimní pobyt, neboť nedaleko chaty jsou vynikající...

Vysokohorská chata chata 1255 m n.m.

Historická budova

Golf v blízkostiRestauraceVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWellness v blízkosti
od 47.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 27+11
Vzdálenost: 31.84kmHotel SPOLCENTRUM Svit

Hotel SPOLCENTRUM

***
Svit (oblast: Lopušná dolina, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Hotel *** Spolcentrum se nachází v malém městě Svit pod Vysokými Tatrami, 6 km od Popradu. Očekává Vás s moderními apartmány, hotelovou restaurací a relax centrem se saunami a vířivkou. Hotel Vám nabízí i masáže, fitness centrum, kulečník, bowling, tenisovou halu a prostory pro akce. Z hotelu se do Starého Smokovce dostanete za 15 minut jízdy autem. Apartmány jsou umístěny na druhém a třetím patře a částečně na prvním patře. V hotelu je k dispozici 40 apartmánů....

Kuchyňka na pokoji

Wellness Centrum

Bowling

Tenis

Chladnička na pokojiParkování u objektuRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 80+48