Lázně Vyšné Ružbachy
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Dolní Nitra
     
  • Podunajská nížina
     
  • Nitra
     
  • od 20 - 30 €
     
  • bez hvězdičky
     
  • pro rodiny s dětmi...
     
arrow

Ubytování pro rodiny s dětmi Nitra

Pobyty Nitra
Zobrazit mapu
Nitra Mapa

Filter

Přehled ubytování pro rodiny s dětmi Nitra, Slovensko



ABC Hotel Nitra Nitra

ABC Hotel Nitra

Nitra (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Hotely

ABC Hotel Nitra je situován u hlavní silnice na jižním okraji města od Nových Zámcích. U hotelu se nachází velké parkoviště s kamerovým systémem. Součástí hotelu je restaurace s nabídkou domácí kuchyně. Hotel má připravené dvou až čtyřlůžkové pokoje, tak luxusní apartmány pro nejnáročnější hosty. Ubytovat se můžete už i za nízké ceny. K dispozici jsou pokoje s balkonem, ledničkou, televizí a Wi-Fi připojením. V hotelu je možné i ubytování se psem. Zábavu...

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaInternetKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokoji
od 28.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 282

Zobrazit všechna ubytování Nitra



Prohlédněte si ubytování pro rodiny s dětmi v blízkém okolí Nitra:

Vzdálenost: 30.45kmMotel TRIBEČ Tesárske Mlyňany

Motel TRIBEČ

Tesárske Mlyňany (oblast: Tribečské pohoří, region: Dolní Nitra , Okres: Zlaté Moravce) Motely

Motel Tribeč je situován u obce Tesárske Mlyňany, 4 km od Zlatých Moraviec. Od Zámku Topoľčianky je vzdálen 10 km a Arboretum Mlyňany je ve vzdálenosti 5 km. K ubytovacím prostorem motelu patří 7 dvoulůžkových pokojů se dvěma přistýlkami, 2 apartmány, jakož i apartmánový dům s osmi lůžky. Součástí objektu je restaurace s kapacitou 104 místy a salonek (40 míst). Jídlo si můžete vychutnat na jedné ze dvou teras. Každá z nich je pro 60 osob.

Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokoji
od 21.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 26 + 4
Vzdálenost: 35.06kmSOARÉ restaurace a penzion Šurany

SOARÉ restaurace a penzion

Šurany (oblast: Termální koupaliště Podhájska, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Penziony

Penzion poskytuje ubytování v 9 standardních pokojích se samostatnou koupelnou s WC, televizí, lednicí a bezplatným připojením na WIFI. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pro svoji lokalitu v blízkosti centra města Šurany, a možnost návštěvy zajímavých turistikcých atrakcí, patří mezi vyhledávané ubytování. Přímo ve městě lze navštívit Městské muzeum v synagoze...

Útulný penzion standardní třídy s chutnou kuchyní.

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 24.50 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 35.78kmPenzion DORI Diakovce

Penzion DORI

Diakovce (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Pováží, Okres: Šaľa) Penziony

Rodinný penzion DORI s restaurací stojí v Diakovcích, na Podunajské nížině, 3km od města Šaľa. Od termálního koupaliště Diakovce je vzdálen 4km. V blízkém okolí se nachází několik dalších termálních koupališť. Pokoje jsou klimatizované a do jejich vybavení patří televizor a koupelna. Kapacita pokojů je od dvou až po pět lůžek. V penzionu se nachází společenská místnost. V prostorách penzionu se můžete bezplatně připojit k WiFi internet. Restaurace...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkosti
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 22
Vzdálenost: 36.30kmPenzion KÚRIA Trávnica

Penzion KÚRIA

Trávnica (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Penziony

Penzion Kúria ve středu obce Trávnica nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou s WC, stravování v restauraci, posezení na terase, ale i relax v sauně, vířivce a venkovním bazénu. Ve vzdálenosti 4 km od penzionu se nachází celoročně otevřené termální koupaliště Podhájska, kde kromě bazénů s termální vodou najdete i wellness centrum. V penzionu jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje a apartmány, přičemž na každém pokoji je možnost přidání...

Historická budova

V centru města/obce

Bezbariérový přístupChladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 33 + 7
Vzdálenost: 36.33kmVILA HERMÍNA Penzion Trávnica

VILA HERMÍNA Penzion

Trávnica (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Penziony

Vila Hermína se nachází v obci Trávnica asi 4 km od termálního koupaliště Podhájska. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s přistýlkou, venkovní bazén s lehátky a terasou, možnost stravování, prostor pro společenské akce a oslavy. Součástí objektu je i pohostinství, sál a bar. K dispozici máte bezplatné WiFi připojení. Ubytovací prostory jsou umístěny v samostatné nově postavené budově. Na každém podlaží se nachází kuchyňka...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciRestauraceTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 22.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 34
Vzdálenost: 38.24kmPenzion Rybářská bašta DOBYS Solčany

Penzion Rybářská bašta DOBYS

Solčany (oblast: Tribečské pohoří, region: Horní Nitra, Okres: Topoľčany) Penziony

Penzion s restaurací Rybářská bašta Dobys je situován na okraji obce Solčany, 4 km od centra města Topoľčany. Na jihovýchodě se rozprostírá pohoří Tribeč, které poskytuje možnost turistiky. Součástí areálu jsou rybníky. Objekt Vám nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s vlastní koupelnou, bezplatné WiFi připojení a parkování, jakož i rybí speciality v restauraci. V penzionu se nacházejí jedno až třílůžkové pokoje a apartmány pro 3 až 4 osoby....

Mini ZOO (Zvířecí farma)

Klimatizace v objektuNestřežené parkovištěRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 38.98kmArcadia Privát Podhájska

Arcadia Privát

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Apartmány

Privát Arcadia nabízí rekreantů ubytování v novostavbě rodinného domu v obci Podhájska - část Svätuša. Objekt je situován na tichém a klidném místě, 1500 m od termálního koupaliště. V pečlivě vytvořeném prostředí si každý má možnost najít to své vytoužené pohodlí. Nedaleké lesy a potok protékající kolem pozemku vytváří příjemnou atmosféru. Ubytování je zajištěno ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a třech čtyřlůžkových apartmánech s...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20 + 15
Vzdálenost: 39.45kmUbytování U MICHALA Podhájska

Ubytování U MICHALA

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Ubytování v soukromí

Rodinný penzion U Michala je umístěn v klidné uličce v Podhájské, přibližně 1 km od termálního koupaliště. V blízkosti najdete letní kino, kavárna a potraviny. Ubytovat se můžete ve dvou a třílůžkových pokojích s balkonem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V každé z nich je možné přidat přistýlku. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí a ledničkou. Součástí Penzionu U Michala je společenská místnost s televizorem. Stravu si mohou hosté...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata nepovolenaKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 27
Vzdálenost: 39.75kmUbytování AGATE Podhájska

Ubytování AGATE

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Apartmány

Moderní a elegantní novostavba Ubytování AGATE se nachází v oblíbené lázeňské obci Podhájska, v okrese Nové Zámky. Tato novostavba Vám nabízí 4 prostorné a moderně zařízené apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 24 lůžek včetně přistýlek. Všechny apartmány mají 4 pevné lůžka a 2 přistýlky. Každý z apartmánů má dvě ložnice s manželskou postelí. Z obou...

NOVINKA!!!

Kuchyňka na pokoji

V ceně:
Dříví do krbu
Rekreační poplatek
Parkování
WiFi
Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 27.40 € os / noc
Lůžková kapacita: 16+8
Vzdálenost: 39.77kmPenzion CASTEL a Pizzeria Podhájska

Penzion CASTEL a Pizzeria

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nitra) Penziony

Penzion Castel je vzdálen asi 1 km od nového wellness centra a koupaliště Podhájska a nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkami. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizor, WIFI připojení. Tři pokoje mají k dispozici vlastní balkon. Celková kapacita penzionu je 30 lůžek. Snídaně jsou hostům podávány formou bufetových stolů. Hostům je k dispozici letní terasa, dětské hřiště s pískovištěm. Parkování zajištěno...

Klimatizace na pokojiPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 29.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20 + 10
Vzdálenost: 39.86kmVila DAJA Podhájska

Vila DAJA

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Ubytování v soukromí

Vila Daja v obci Podhájska nabízí dvě třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou a společnou kuchyňku s jídelní částí a LCD televizorem. Dům je situován v části Svätuša, pouhých 650 metrů od termálního koupaliště. Koupelny v pokojích jsou vybaveny sprchovým koutem a toaletou. Ve volném čase můžete odpočívat na terase nebo grilovat. V objektu je k dispozici připojení na WiFi. Součástí domu, v přízemí, je masážní salon s indonéskou masáží. Parkování...

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 21.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 6 + 2
Vzdálenost: 40.50kmPenzion Minerál Podhájska

Penzion Minerál

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Penziony

V bezprostřední blízkosti termálního koupaliště v Podhájské přichází Penzion Minerál s nabídkou ubytování ve studiích pro dvě osoby nebo jednolůžkovém. V každém studiu se nachází kuchyňský koutek s ledničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, vařičem a kuchyňským nádobím. Do dalšího vybavení pokojů patří TV se satelitními programy, možnost připojení...

Studia s kuchyňkou 100 m od termálního koupaliště

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 21.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17 +9
Vzdálenost: 40.52kmApartmány PRAMEN Podhájska

Apartmány PRAMEN

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Apartmány

Nově otevřené apartmány jsou situovány pouze 3 minuty chůzí od oblíbeného termálního koupaliště v obci Podhájska. Díky skvělé poloze jsou apartmány ideálním místem pro pobyty milovníky termální vody ať už jsou to rodiny s dětmi, senioři, páry i skupiny přátel. Apartmánový dům Pramen s kapacitou pro maximálně 24 osob poskytuje ubytování v 8 apartmánech. Každý apartmán je vybaven kuchyňkou s elektrickou dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí...

V centru města/obce

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 24
Vzdálenost: 40.53kmPenzion QUATRO II, III Podhájska

Penzion QUATRO II, III

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Penziony

Penzion Quatro 2 a 3 nabízí celoroční ubytování jen 250 m od termálního koupaliště v Podhájské. Každý pokoj v penzionu má vlastní koupelnu, minibar, připojení na internet a TV s českými stanicemi. V penzionu máte možnost objednání snídaní podávaných formou bufetu. Pro hosty je k dispozici venkovní bazén s terasou a lehátky. Využívat můžete i altán s grilem. V penzionu Quatro je možný pobyt se psem. Bezplatné parkování v uzavřeném parkovišti. Autobusová...

Domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 40.76kmPenzion u VODNÍKA 2 - Termální koupaliště Podhájska Podhájska

Penzion u VODNÍKA 2 - Termální koupaliště Podhájska

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Penziony

Penzion u Vodníka II je nově vybudované ubytovací zařízení přímo u bazénů Termálního koupaliště v Podhájské. Celková kapacita penzionu je 12 pevných lůžek a 3 přistýlky. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích av jednom apartmánu. Všechny dvoulůžkové pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou. K...

Penzion je mimo provoz do odvolání.

Chladnička na pokojiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 12 + 3
Vzdálenost: 40.83kmApartmány EMMA Podhájska

Apartmány EMMA

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Apartmány

Zcela nové Apartmány Emma se nacházejí ve známé a turisty vyhledávané obci Podhájska, v jedné z TOP lokalit Slovenska, hlavně díky termální vodě s unikátním složením. Apartmány jsou umístěny v klidné části Podhájské, ve vzdálenosti pouhých 750 m od termálního koupaliště. Pokud hledáte komfortní ubytování pro rodiny s dětmi, Apartmány Emma jsou pro Vás ideální...

Nové apartmány, 750 m od termálního koupaliště, lázní

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Kuchyňka na pokoji

V ceně:
Parkování
WiFi
Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 25
Vzdálenost: 41.17kmApartmány KRISTIÁN Podhájska

Apartmány KRISTIÁN

Podhájska (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Nitra , Okres: Nové Zámky) Apartmány

Apartmánový dům Kristián má pro své hosty připraveny 4 plně zařízené apartmány s vlastní kuchyňkou a koupelnou. Najdete ho přímo v obci Podhájska, známé díky vyhledávanému termálnímu koupališti. V celém objektu se můžete bezplatně připojit na internet pomocí WiFi. K dispozici máte venkovní krytou terasu s krbem a kotlíkem na guláš. Zde se nachází i tenisový...

Plně vybavené apartmány 1.500 m od termálního koupaliště

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolena na základě dohodyKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17 + 6
Vzdálenost: 48.24kmPenzion a Restaurace WIEN Čierny Brod

Penzion a Restaurace WIEN

Čierny Brod (region: Dolní Pováží, Okres: Galanta) Penziony

Pension Restaurant Wien se nachází na Jižním Slovensku v malé obci Čierny Brod v okolí města Galanta. Penzion s celkovou kapacitou 21 pevných lůžek a 4 přistýlky nabízí celoroční ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Každý pokoj je zařízen v jiném stylu: 60. a 70. roky, Retro, Black & White a pod. Do vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, televizor, příjem satelitních programů, minibar, internetové připojení WiFi. Restaurace...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28 + 4
Vzdálenost: 48.54kmPenzion DANNINGER Banka

Penzion DANNINGER

Banka (oblast: Považský Inovec, region: Dolní Pováží, Okres: Piešťany) Penziony

Příjemný rodinný Penzion Danninger je umístěn v obci Banka, v blízkosti Lázeňského ostrova (10 minut pěší chůzí) v Piešťanech. Od centra Piešťan je vzdálen 3 km. Útulné ubytování poskytuje ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, studiu a v apartmánu pro 4 osoby. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a toaleta. Do jejich vybavení patří satelitní televize. Na pokoji, tak v celém penzionu, je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet. Chutnou...

2 Bezbariérové pokoje

Bezbariérový přístupChladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciLázeňské procedury v blízkostiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 14 + 4