Lázně Vyšné Ružbachy
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Pohroní
     
  • Kremnické vrchy
     
  • Kováčová
     
  • Penziony
     
  • Nekuřácké pokoje...
     
arrow

Penziony Kováčová

Pobyty Kováčová
Zobrazit mapu
Kováčová Mapa

Filter


Charakter ubytování:
pro rodiny s dětmi | s polopenzí | u lesa | u termálů

 

Přehled penzionů v Kováčové, Slovensko



Penzion MI-MA Kováčová

Penzion MI-MA

Kováčová (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Rodinný penzion MI-MA se nachází v lesoparku na úpatí Kremnického pohoří nad termálním koupalištěm Holiday Park Kováčová, které je vzdáleno 5 min pěšky. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Každý pokoj je vybaven TV s plochou obrazovkou, ledničkou a fénem. V prvním patře Vám je k dispozici malá kuchyňka s ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a kuchyňským nádobím. V přízemí je umístěna jídelna s krbem...

Chladnička na pokojiLázeňské procedury v blízkostiPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 14+2

Zobrazit všechna ubytování v Kováčové



Prohlédněte si Penziony v blízkém okolí Kováčová:

Vzdálenost: 3.98kmPenzion NA ROŽKU Sliač

Penzion NA ROŽKU

Sliač (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Penzion Vám poskytuje široký rozsah nabídky služeb včetně ubytování v apartmánech a pokojích s vlastní koupelnou a stravování v restauraci. Nachází se ve městě Sliač, 2 km od léčebných lázní. 3 km od penzionu najdete termální koupaliště Holidaypark Kováčová. Penzion na Rožku nabízí standardní dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s příslušenstvím a TV. Na prvním patře penzionu je k dispozici plně vybavená kuchyňka. Soukromí a pohodlí najdete ve dvou...

V centru města/obce

1 Bezbariérový pokoj

Bezbariérový přístupChladnička k dispoziciGolf v blízkostiKuchyňka k dispoziciLázeňské procedury v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 24.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 4.09kmPenzión CLUB Zvolen

Penzión CLUB

**
Zvolen (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Penzion CLUB *** se nachází v Bansko-Bystrickém kraji v okrese Zvolen. Milovníci historie mohou navštívit místa jako je Pustý hrad nebo Zvolenský zámek, kde sídlili uherský králové. Nabízíme příjemné ubytování v moderně a útulně zařízených pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, TV, WIFI připojení, ledničku. K dispozici je místnost na školení, semináře. Hosté si mohou vychutnat příjemné snídaně na letní terase. Parkování je možné...

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 30
Vzdálenost: 4.42kmVILLA GREEN Sliač

VILLA GREEN

Sliač (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Penzion Villa Green stojí v centru lázeňského města Sliač, 1 km od léčebných lázní a 3 km od golfového hřiště Tri Duby. Má pro Vás připraveny stylové dvoulůžkové pokoje a jeden prostorný apartmán. Součástí penzionu je restaurace s kavárnou, kde si vychutnáte netradiční jídla. Každý pokoj je vybaven klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným WiFi...

V ceně vstup do vířivky (30 min / den)

V centru města/obce

Venkovní vířivka

Golf v blízkostiKlimatizace na pokojiLázeňské procedury v blízkostiMalá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 4.49kmPenzion ALMADA Zvolen

Penzion ALMADA

**
Zvolen (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Penzion Almada najdete ve Zvolenu nedaleko centra města, v blízkosti Zvolenského zámku. Je umístěn v tichém a příjemném prostředí plného zeleně. Nabízí restauraci, letní terasu s gril barem, dětské hřiště, noční a denní bar, kongresovou místnost a monitorované uzavřené parkoviště. V penzionu se můžete bezplatně připojit na WiFi. Ubytovací část penzionu sestává z jedno, dvou a třílůžkových pokojů a dvou apartmánů. Ke každému pokoji patří vlastní...

Podlahové topení

3 Bezbariérové pokoje

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaInternetRestauraceHlídané parkovištěUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 34.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 30
Vzdálenost: 4.73kmPenzion AIRA Zvolen

Penzion AIRA

**
Zvolen (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Zvolen) Penziony

Útulný Penzion Aira, situovaný v historickém centru Zvolena při hlavním náměstí, je vhodný pro obchodní cestující i pro turisty, kteří se mohou ubytovat v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo v prostorném apartmánu s výhledem na náměstí. Na každém pokoji se nachází koupelna se sprchovým koutem s masážními tryskami a toaletou, chladnička, TV, psací stůl a Wifi připojení na internet. Do vybavení apartmánu patří koupelna s vanou, obývací...

Historická budova

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěRestaurace v blízkosti WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 31.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 14 + 8
Vzdálenost: 14.21kmPenzion POD PYRAMÍDOU Banská Bystrica

Penzion POD PYRAMÍDOU

*
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Pod Pyramidou je situován v jižní okrajové městské části města Banská Bystrica - Kremnička. Jeho součástí je restaurace a ubytovací část, která sestává z pokojů s vlastní koupelnou, toaletou, televizorem a připojením na internet. V restauraci s krbem a terasou si pochutnáte na lahodných jídlech nebo při kvalitním víně. Její celková kapacita je až 250 osob. Uspořádat zde můžete rodinné oslavy, firemní setkání či společenské akce. K penzionu...

Domácí zvířata povolena na základě dohodyParkování u objektuRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 17.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 38
Vzdálenost: 16.80kmPenzion Adonai  Banská Bystrica

Penzion Adonai

*
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Adonai Slovakia v Banské Bystrici sídlí na staré Zvolenské cestě a sousedí s firmou TERRANOVA. V blízkosti je obchodní dům Tesco a německý řetězec Obi. K penzionu se snadno dostanete autem a zaparkujete na hlídaném parkovišti přímo před objektem. Do centra Banské Bystrice pěšky přijdete asi za15 minut. V penzionu, s recepci s nepřetržitým provozem, najdete kvalitní...

15 minut pěšky od centra Banské Bystrice

Transfer na letiště

V ceně:
Hlídané parkoviště
WiFi
Domácí zvířata povolena na základě dohodyParkoviště monitorované kamerovým systémemRestaurace v blízkosti Hlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 26.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 23 + 2
Vzdálenost: 20.02kmPenzion BOCA Banská Bystrica

Penzion BOCA

***
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Boca je umístěn v historickém centru Banské Bystrice na Dolní ulici, nedaleko hlavního náměstí SNP. Pro hosty má připraveny dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje. Součástí penzionu je terasa a restaurace, kde můžete uspořádat firemní akci nebo rodinnou oslavu. Penzion disponuje vlastním parkovištěm.

Historická budova

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaRestauraceHlídané parkovištěUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28
Vzdálenost: 20.28kmPenzion UHLISKO Banská Bystrica

Penzion UHLISKO

*
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion je vzdálen 15 minut pěší chůzí od centra města Banská Bystrica. Je umístěn v tichém prostředí na sídlišti Uhlisko. K autobusové nádraží se pěšky dostanete za 5 minut pokud železniční za 10 minut. Pokud přijedete autem, parkovat můžete bezplatně na uzavřeném parkovišti. Penzion nabízí 8 útulně zařízených dvoulůžkových pokojů a apartmán. Do vybavení každého pokoje patří koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaleta, televizor s plochou...

Domácí zvířata povolenaInternetRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 16.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 20
Vzdálenost: 20.70kmPenzion MOYZES Banská Bystrica

Penzion MOYZES

*
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Moyzes je umístěn přímo v centru města Banská Bystrica při městském hradě, pěší zóně a Náměstí SNP. Disponuje devíti dvoulůžkovými pokoji, které vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Zařízení pokojů zahrnuje televizor. Na pokojích je k dispozici WiFi připojení k internetu. Snídaně pro ubytované hosty se podávají v restauraci Barbakan v prostorách hradu ve vzdálenosti 50 metrů od penzionu.

Historická budova

V centru města/obce

InternetRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20
Vzdálenost: 20.75kmART Penzion Banská Bystrica

ART Penzion

*
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Ve vzdálenosti 5 minut chůze od historického centra Banské Bystrice, hned při městském parku, najdete rodinný penzion Dans Le Parc, který Vám poskytne vkusně zařízené podkrovní pokoje a apartmány. V prostorách penzionu je k dispozici i klimatizovaná konferenční místnost, která je vybavena plazmovou obrazovkou s TV programy, připojením na Internet. Hosté se mohou ubytovat v jedno a dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém pokoji a dvou apartmánech. Každý pokoj...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolena na základě dohodyInternetKlimatizace v objektuRestaurace v blízkosti Hlídané parkovištěUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 14+4
Vzdálenost: 20.93kmPenzion GRAND Banská Bystrica

Penzion GRAND

**
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Pokud se chcete ubytovat přímo v centru Banské Bystrice, Penzión Grand by mohla být jedna z možností. Najdete ho na Horní ulici, jen kousek od náměstí SNP. V penzionu si můžete vybrat jednolůžkový, některou is přistýlkami, dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj. Pokud hledáte větší prostor, k dispozici jsou i apartmány. Interiér penzionu je zařízený ve slovenském stylu, kde dominuje dřevo. Každá ubytovací jednotka má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaInternetRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 22.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 26+4
Vzdálenost: 21.54kmPenzion HOREC Králiky

Penzion HOREC

**
Králiky (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Horec stojí v pěkném prostředí Kremnického pohoří v rekreační oblasti Králíky, v blízkosti lyžařského střediska. Je situován v nadmořské výšce 900 metrů nad mořem. Je vzdálen 10 km od Banské Bystrice, což je přibližně 16 minut jízdy autem. Ubytování poskytuje v 2-, 3 a 4-lůžkových pokojích, dvou apartmánech a jednom mezonetovém apartmánu, který má kapacitu až 11 osob. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny toaletou a sprchovým koutem, televizorem,...

Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

RestauraceSaunaWC / Koupelna na pokoji
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 45+20
Vzdálenost: 21.82kmPenzion HOLUB Tajov

Penzion HOLUB

Tajov (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Holub se nachází v centru Tajova mezi Kremnickými vrchy, 4 km od Banské Bystrice. Kromě ubytovací části je jeho součástí i restaurace a denní bar. Ubytování poskytuje ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má vlastní koupelnu a ve vybavení televizor s kabelovými programy. V celém penzionu se můžete bezplatně připojit na WiFi. V restauraci si pochutnáte na specialitách české kuchyně, ale nechybí ani mezinárodní jídla. Ubytovaní...

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaInternetParkování u objektuRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 31.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 4+2
Vzdálenost: 21.86kmChata NAD KRÁLIKAMI Králiky

Chata NAD KRÁLIKAMI

Králiky (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Chata nad Králikami se nachází v překrásném horském prostředí, v nadmořské výšce 936 metrů a 12 km od Banské Bystrice. Nabízí Vám ubytování rodinného charakteru. Pro děti je připraveno dětské hřiště s prolézačkami. V chatě jsou k dispozici 2-lůžkové pokoje a apartmán.Izby majú správnu a sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Během pobytu se můžete stravovat formou snídaně, polopenze či plné penze. Součástí chaty je restaurace a letní terasa. Rekreační...

Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSpolečné sociální zařízeníWC / Koupelna na pokoji
od 35.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 22.38kmPenzion SLNIECKO Tajov

Penzion SLNIECKO

**
Tajov (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Slniečko můžete najít přibližně 700 metrů od obce Tajov směrem na Kordíky. Pro hosty má připraveno 9 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. Vybavení každého pokoje zahrnuje satelitní televizi, telefon a samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán se skládá z obývacího pokoje, odkud se vychází na terasu, a ložnice s manželskou postelí a koupelny s vanou a WC. Je vybaven i lednicí. Restaurační část sestává z jídelny,...

Chladnička na pokojiInternetParkování u objektuRestauraceWC / Koupelna na pokoji
od 22.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20+8
Vzdálenost: 22.93kmPenzion Avio Angels Žiar nad Hronom

Penzion Avio Angels

**
Žiar nad Hronom (oblast: Tekov, region: Pohroní, Okres: Žiar nad Hronom) Penziony

Penzion Avio Angels poskytuje příjemné ubytování v pokojích různého typu. Budova penzionu se nachází v Ladomerské Vieske, 200 metrů od silnice směřující do Prahy a 2 km od centra Žiar nad Hronom. V penzionu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou i dvoulůžkový apartmán. Na pokojích je možnost přidání přistýlek. Najdete mezi nimi i pokoj Byznys. Dalším typem ubytování jsou buňky skládající se z dvoulůžkového a třílůžkovém...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 21.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 15
Vzdálenost: 23.45kmPenzion STEFANSHOF Kremnica

Penzion STEFANSHOF

Kremnica (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Žiar nad Hronom) Penziony

Penzion Stefanshof s rodinnou atmosférou nabízí komfortní pokoje hotelového typu a pohodlné apartmány. Najdete ho krásném tichém prostředí Kremnice, na okraji města, v obklopení přírody Kremnických vrchů. Do historického centra se autem dostanete za 2 minuty. Penzion v bavorském alpském stylu má pro hosty připravené jedno a dvoulůžkové pokoje i apartmány s přistýlkou. Do zařízení pokojů patří dřevěný nábytek. Každý pokoj Vám poskytne krásný výhled...

V centru města/obce

Jízda na koni

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiSaunaVenkovní bazénWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 44.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 32
Vzdálenost: 23.54kmPenzion Guldiner Kremnica

Penzion Guldiner

***
Kremnica (oblast: Kremnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Žiar nad Hronom) Penziony

Nově postavený Penzion Guldiner stojí v horském prostředí Kremnických vrchů v rekreačním středisku Skalka při Kremnici. Je situován v nadmořské výšce 1205 metrů nad mořem, 10 km od centra Kremnice. Pouze několik metrů od penzionu se nacházejí lyžařské vleky areálu Skalka Aréna. Penzion je určen pro rekreaci během celého roku. Penzion nabízí 22 pokojů vybavených...

Nový penzion na Skalce! Polopenze v ceně ubytování.

Přímo u lyžařské sjezdovky

Domácí zvířata povolenaKrytý / vnitřní bazén Parkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
polopenze v ceně
od 65.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 58+22