Coffee Factory
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Pohroní
     
  • Štiavnické vrchy
     
  • Hodruša-Hámre
     
  • luxusní ubytování...
     
  • Nekuřácké pokoje...
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky

Luxusní ubytování Hodruša-Hámre

Pobyty Hodruša-Hámre
Zobrazit mapu
Hodruša-Hámre Mapa

Filter

Přehled luxusního ubytování v obci Hodruša-Hámre, Slovensko



Hotel SALAMANDRA Hodruša-Hámre

Hotel SALAMANDRA

****
Hodruša-Hámre (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Bystrica) Hotely

Hotel Salamandra je umístěn v krásném horském prostředí Štiavnických vrchů na okraji obce Hodruša-Hámre. Stojí při sjezdovkách lyžařského střediska, na břehu malého Hodrušské Tajch, 9 km od Banské Štiavnice. Nabízí luxusní ubytování čtyřhvězdičkové kategorie, wellness centrum s bazénem a restauraci s barem. V areálu hotelu jsou k dispozici různé sportovní aktivity a nechybí bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Hotel je dobře vybavený pro rodiny s...

Přímo u lyžařské sjezdovky

Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Squash

Tenis

Baby friendly

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 73.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 122+28

Zobrazit všechna ubytování v obci Hodruša-Hámre



Prohlédněte si luxusní ubytování v blízkém okolí Hodruša-Hámre:

NÁŠ TIP
Vzdálenost: 10.28kmForRest Glamping Počúvadlo

ForRest Glamping

**
Počúvadlo (oblast: Štiavnické vrchy, region: Pohroní, Okres: Banská Štiavnica) Chaty a chalupy

ForRest glamping přímo v srdci Štiavnických vrchů. Glamping, nebo vlastně glamorous camping znamená v překladu luxusní kempování. Od tradičního kempování se liší zejména tím, že spojuje hotelový komfort s dobrodružným pobytem přímo ve volné přírodě. ForRest glamping při Počúvadlianském jezeře je nový a zároveň první koncept originálního pobytu na Slovensku...

NOVINKA!!! Luxusní kempování na Slovensku

Nabíjecí stanice pro elektrická vozidla

Podlahové topení

Kongresy, eventy, svatby

Teambuildingy

Lázeň pod širým nebem

Wellness

V ceně:
Parkování
WiFi
Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 39.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 62
Vzdálenost: 52.91kmPension MERIDIANA BOJNICE Bojnice

Pension MERIDIANA BOJNICE

***
Bojnice (oblast: Strážovské vrchy, region: Horní Nitra, Okres: Prievidza) Penziony

Nedávno postavený Penzion Meridiana Bojnice poskytuje pro své hosty exkluzivní ubytování v pěkném přírodním prostředí. Z jedné strany je velká travnatá plocha obklopená stromy, která je ideální na piknikování a z druhé strany je jezero. V atriu penzionu je vytvořeno bio jezírko, ve kterém se během letních veder můžete ochladit, nebo si i zaplavat.Penzion se nachází pouze...

NOVINKA!!!

Přímo u břehu jezera

Noční výhled na zámek

Bezbariérový pokoj

Bezbariérové pokoje

Dobrá káva!

V ceně:
Dětská postýlka
Parkování
Snídaně
Hlídané parkoviště
WiFi
Bezbariérový přístupGolf v blízkostiLázeňské procedury v blízkostiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 65
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 52.98kmHotel The Grand Vígľaš Vígľaš

Hotel The Grand Vígľaš

****
Vígľaš (region: Podpolaní, Okres: Detva) Hotely

Hotel The Grand Vígľaš se nachází na středním Slovensku, 13 km od Zvolena. Sídlí v kompletně zrekonstruovaném hradě z 13. století nad obcí Vígľaš. Od letiště v Sliači je vzdálen 25 minut jízdy autem. Zámecký hotel s jedinečnou historickou atmosférou obklopený zelení nabízí komfortní ubytování, wellness centrum s krytým bazénem, ​​kongresové a gastronomické...

V cene 1-hodinový vstup do wellness

Historická budova

Bezbariérový pokoj

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaKlimatizace na pokojiKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 67.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 110
Vzdálenost: 54.95kmPark Hotel TARTUF Beladice

Park Hotel TARTUF

***+
Beladice (region: Dolní Nitra , Okres: Zlaté Moravce) Hotely

Park Hotel Tartuf stojí v obci Beladice, 14 km od krajského města Nitra. Areál hotelu a historického zámečku, který je chráněnou kulturní památkou, je obklopen parkem v Pustém chotáru. Zámeček byl vybudován kolem roku 1820 šlechtickou rodinou Jesenský. Hotel nabízí luxusní ubytování v zrenovovaných pokojích a apartmánech. Ubytovací prostory jsou umístěny v prostorách hotelu, v přilehlém zámečku tak v apartmánovém domě. Každý pokoj je vybaven koupelnou...

Historická budova

Transfer na letiště

Kongresy, eventy, svatby

Teambuildingy

Wellness

Tenis

V ceně:
Hlídané parkoviště
WiFi
Domácí zvířata povolenaGolfKlimatizace na pokojiKrytý / vnitřní bazén RestauraceSaunaHlídané parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 38.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 81
Vzdálenost: 55.65kmANGEL'S APARTMENT Banská Bystrica

ANGEL'S APARTMENT

***
Banská Bystrica (oblast: Kremnické vrchy, region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Apartmány

Apartmány jsou vzdáleny pouze na 10 minut pěší chůzí od historického centra Banské Bystrice. Nacházejí se na 7. patře administrativní budovy na Lazovná ulici. Poskytnou Vám maximální soukromí, komfort a krásný výhled na město. Vybrat si můžete ze čtyř apartmánů. Každý apartmán je klimatizovaný a třech apartmánech se nachází krb, takže si vychutnáte praskot plápolajícího dřeva. Vlastní stravu si můžete připravit přímo v apartmánu, protože každý...

Pokoj s krbem

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti SaunaWC / Koupelna na pokoji
od 24.50 € os / noc
Lůžková kapacita: