Coffee Factory
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Jižní Slovensko
     
  • Podunajská nížina
     
  • Dunajská Streda
     
  • od 20 - 30 €
     
  • Rybolov
     
arrow

Ubytování Dunajská Streda

Pobyty Dunajská Streda
Zobrazit mapu
Dunajská Streda Mapa

Filter

 

Přehled ubytování v Dunajské Středě, Slovensko



Apartmán U JEZERA v Thermalparku Dunajská Streda

Apartmán U JEZERA v Thermalparku

Dunajská Streda (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Ubytovny, turistické ubytovny

Apartmán u jezera se nachází v areálu Thermalparku Dunajská Streda, přímo na břehu jezera. Objekt je vhodný především pro skupinu přátel v letní sezóně. Apartmán nabízí 4 jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, společnou kuchyní a obývacím pokojem.

Celodenní vstupné do Thermalparku zdarma pro hosty. Pronajímá se pouze...

Pronajímá se pouze celý objekt.

v areálu koupaliště

V ceně:
Vstup na koupaliště
Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na chodbě
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 8
Apartmány RELAX Dunajská Streda

Apartmány RELAX

Dunajská Streda (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Nově postavené komfortní Apartmány Relax stojí na břehu přírodního jezera v areálu termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Jsou ideální pro dovolenou u vody a letním koupališti. K bazénům koupaliště se dostanete pěšky za 3 minuty. Parkování je zajištěno přímo u apartmánech. V celém objektu máte k dispozici WiFi připojení na internet. V apartmánovém domě si můžete vybrat ze čtyř apartmánů. V každém apartmánu najdete kuchyňský koutek s jídelní...

Přímo u břehu jezera

Kuchyňka na pokoji

v areálu koupaliště

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17+8

Zobrazit všechna ubytování v Dunajské Středě



Prohlédněte si Ubytování v blízkém okolí Dunajská Streda:

Vzdálenost: 21.94kmPenzion WALTER Veľké Úľany

Penzion WALTER

Veľké Úľany (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Galanta) Penziony

Venkovský Penzion Walter se nachází v příjemném prostředí mrtvého ramene Malého Dunaje, 3 km od obce Velké Úľany, části Nové Osady. Je vzdálen necelé 2 km od golfového hřiště Sedin a 11 km od golfového klubu Hrubá Borša. Nabízí Vám ubytování ve třech apartmánech i sportovní a rekreační možnosti. Součástí areálu je tenisový kurt. Odpočinout si můžete ve finské sauně a prostorné vířivce. Za poplatek si můžete vypůjčit i zahradní gril. V prostorách...

Tenis

Chladnička k dispoziciKlimatizace na pokojiKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiSaunaHlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 30.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 11+2
Vzdálenost: 26.29kmBereniké Apartmány Veľký Meder

Bereniké Apartmány

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Apartmány se nacházejí ve Velkém Mederu na Dubové ulici, necelý 1 km od termálního koupaliště Thermal Corvinus. Areál nabízí apartmány s kuchyňkou, koupelnou, TV a připojením na internet. Kuchyňka je vybavena lednicí, sporákem, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. V oploceném areálu ubytování máte k dispozici venkovní posezení a venkovní krb. Pro děti je připraveno dětské pískoviště. Apartmány Bereniké ve Velkém Mederu jsou vhodné pro rodiny s dětmi a skupiny....

V letní sezóně během měsíců červenec a srpen jsou pobyty týdenní: od soboty do soboty.

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 24
Vzdálenost: 26.54kmNOSTALGIA Penzion Veľký Meder

NOSTALGIA Penzion

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Penziony

Pokud jste zvolili Velký Meder jako místo pro Vaši dovolenou, můžete se ubytovat v nově otevřeném Nostalgia Penzionu s restaurací, který stojí ve vzdálenosti necelých 500 metrů od termálního koupaliště Thermal Corvinus.  Penzion má pro Vás připraveno 5 apartmánů se čtyřmi pevnými lůžky. Každý z apartmánů má kompletně zařízenou kuchyňku. Součástí apartmánu je obývací místnost se satelitní LCD TV, pohovkou a dvěma pevnými lůžky. Z tohoto pokoje se...

V letní sezóně během měsíců červenec a srpen jsou pobyty týdenní: od soboty do soboty.

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20
Vzdálenost: 26.64kmApartmanový dům DALBI Veľký Meder

Apartmanový dům DALBI

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Pokud byste rádi strávili pobyt v blízkosti termálního koupaliště ve Velkém Mederu, apartmánový dům Dalbi, který je od nich ve vzdálenosti jen 5 minut pěší chůzí, nabízí příjemné místo k ubytování v této lázeňské destinaci na jihu Slovenska. Vyberte si některý ze šesti apartmánů s kapacitou pro 2 nebo 4 osoby s možností přistýlky. Každý apartmán má vlastní kuchyňský koutek s ledničkou, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích se nachází...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 12+6
Vzdálenost: 26.89kmLAURA VILLA Veľký Meder

LAURA VILLA

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Penziony

Zrenovovaný selský dům Villa Laura se nachází se v tichém prostředí 400 m od termálního koupaliště ve Velkém Mederu. Celoročně Vám nabízí komfortně zařízené a klimatizované apartmány. Celková ubytovací kapacita tohoto apartmánového domu je 16 lůžek a 16 přistýlek. Bezplatbné parkování hostů je zajištěno na uzavřeném dvoře. Pro kola a motorkx je k dispozici kryté místo. V domě je k dispozici 6 apartmánů, v přízemí se nacházejí 2 apartmány a na...

V letní sezóně během měsíců červenec a srpen jsou pobyty týdenní: od soboty do soboty.

Kuchyňka na pokoji

Klimatizace na pokojiPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkoviště
od 24.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16+16
Vzdálenost: 27.11kmVilla SOLAR Veľký Meder

Villa SOLAR

***
Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Pokud hledáte ubytování v apartmánech ve Velkém Mederu, Villa Solar v blízkosti termálních lázní Vám nabízí ideální řešení. Apartmánový dům VILLA SOLAR *** nacházející se pouze 50 m od známého termálního koupaliště Thermal Corvinus Velký Meder nabízí svým hostům celoroční komfortní ubytování v nadstandardních pokojích a 2 dvoupokojových apartmánech. Všechny pokoje pro apartmány mají balkon, vlastní sociální zařízení, mini kuchyňku s ledničkou,...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 24.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 18 + 9
Vzdálenost: 27.17kmApartmány SOLAR PARK Veľký Meder

Apartmány SOLAR PARK

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Apartmánový dům nabízí kvalitní ubytování v příjemném prostředí Velkého Mederu, necelých 200 metrů od termálního koupaliště. Skvělá poloha Vám umožní odpočívat v klidu a zároveň být na dosah relaxačních ale i sportovních aktivit. Každý pokoj je vybaven jídelním koutem s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, elektrickou deskou, lednicí a základním kuchyňskou výbavou. Interiér pokojů je zařízen moderním nábytkem a doplňky, které tvoří příjemné...

V letní sezóně během měsíců červenec a srpen jsou pobyty týdenní: od soboty do soboty.

Kuchyňka na pokoji

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 48+12
Vzdálenost: 27.20kmFRIDRICH Apartmán Veľký Meder

FRIDRICH Apartmán

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Nově vybudované Fridrich apartmány jsou situovány ve Velkém Mederu, známém lázeňském městečku na jihozápadě Slovenska, pouhých 100 metrů od termálního koupaliště. Všechny ubytovací jednotky disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, a kuchyňkou, která je zařízena lednicí, mikrovlnou troubou a sklokeramickou deskou. Každý pokoj má posezení na balkoně. Ve vybavení apartmánových pokojů je televizor s plochou obrazovkou a rádio. Na pokojích...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKuchyňka na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 20
Vzdálenost: 27.29kmApartmány SPARKLER Veľký Meder

Apartmány SPARKLER

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Nový apartmánový dům Sparkler najdete ve Velkém Mederu v blízkosti termálního koupaliště Thermal Corvinus, které je vzdálené na dvě minuty pěší chůze. Ubytovat se můžete v některé pokoji s kapacitou pro 1 až 4 osoby s možností přidání přistýlky. V domě jsou k dispozici 2 moderně vybavené kuchyně, ve kterých najdete sporák s troubou, lednice, mikrovlnou troubu, a rychlovarnou konvici. Pro každý pokoj je určena jedna lednice. Pokoje sestávají z předsíně...

Chladnička k dispoziciKlimatizace na pokojiKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 22.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 14+4
Vzdálenost: 27.40kmFAMILY Apartmány Veľký Meder

FAMILY Apartmány

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Kvalitní ubytování v elegantně zařízených studiích a rodinných apartmánech Vám poskytne zařízení Apartmány Family, situované asi 200 m od Termálparku Veľký Meder. Hosté se mohou ubytovat ve 3 apartmánech a 8 dvoulůžkových studiích s možností přistýlky, v nichž se nachází kuchyňka s ledničkou, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV, WiFi připojení a terasa nebo balkon. Každý apartmán má dvě samostatné ložnice se dvěma lůžky. Kuchyňka je vybavena rychlovarnou...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiMalá domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 44 + 6
Vzdálenost: 27.41kmReakreační dům FAMILY HOLIDAY Veľký Meder

Reakreační dům FAMILY HOLIDAY

Veľký Meder (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Dunajská Streda) Apartmány

Rekreační apartmánový dům Family Holiday je situován asi 200 m od Termálparku Veľký Meder, který poskytuje kvalitní ubytování v elegantně zařízených studiích a rodinných apartmánech. Hosté se mohou ubytovat v 8 pokojích a 3 apartmánech. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Je tu zařízená kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem a WC, lednička, TV, WIFI připojení a terasa nebo balkon. Apartmány mají dvě samostatné ložnice se dvěma lůžky a mají...

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 12 + 3
Vzdálenost: 31.26kmPenzion Viktória Galanta

Penzion Viktória

**
Galanta (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Pováží, Okres: Galanta) Penziony

Penzion Viktória je umístěn přímo v Galantě, na okraji města. Ubytování poskytuje v 15 pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou a toaletou. V penzionu je k dispozici wellness centrum av zahradě se nachází venkovní bazén. Vybrat si můžete i pokoj s kuchyňkou. Některé pokoje mají balkon. Pro náročnější hosty nebo pro rodiny s dětmi jsou v penzionu 3 apartmány, které mají 2 pevná lůžka a možnost přistýlky. Každý pokoj je vybaven televizorem s kabelovými...

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupInternetRestauraceSaunaHlídané parkovištěTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness Venkovní bazénWC / Koupelna na pokoji
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40
Vzdálenost: 35.58kmHotel CENTRÁL Zibak Company Šaľa

Hotel CENTRÁL Zibak Company

***
Šaľa (oblast: Podunajská nížina, region: Dolní Pováží, Okres: Šaľa) Hotely

Hotel Centrál je umístěn v centru města Šaľa na Náměstí Svaté Trojice, odkud máte snadnou dostupností k obchodní zóně. Ubytování za výhodné ceny poskytuje v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, jakož i v klimatizovaném apartmánu. Na každém pokoji se nachází samostatná koupelna s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem. Vybavení pokoje zahrnuje ledničku a LCD TV se satelitními programy. Můžete si vybrat dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaRestauraceTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 29.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 120
Vzdálenost: 39.25kmApartmán Sluneční jezera Senec Senec

Apartmán Sluneční jezera Senec

Senec (oblast: Podunajská nížina, region: Bratislava a okolí, Okres: Senec) Apartmány

Apartmán s kapacitou až 6-8 osob se nachází na jižní straně Slunečních jezer, jen pár metrů od břehu. Nabízí komfortní ubytování ve dvoupokojovém bytě, který disponuje jednou dvoulůžkovou a jednou čtyřlůžkovou ložnicí. K dispozici je také možnost přistýlky na rozkládacím gauči v obývacím pokoji. Součástí apartmánu je koupelna, plně vybavená kuchyň a jídelní...

Pronajímá se pouze celý apartmán.

Přímo u břehu jezera

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Hlídané parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkosti
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 7 + 2
Vzdálenost: 40.80kmMotel SENEC Senec

Motel SENEC

Senec (oblast: Podunajská nížina, region: Bratislava a okolí, Okres: Senec) Motely

Motel se nachází ve městě Senec na Bratislavské ulici. Najdete jej na začátku města, od směru Bernolákovo a Bratislava. Stojí hned u hlavní silnice. Od aquaparku a Seneckých jezer je vzdálen přibližně 2 km. V nabídce má pokoje vybavené televizí s plochou obrazovkou, a připojením na internet. Součástí pokojů je vlastní koupelna s toaletou. K dispozici jsou i apartmány s ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňkou. Ubytovaní hosté mohou využívat společnou kuchyň,...

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 27.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 48
Vzdálenost: 45.76kmPenzion HVIEZDA Bratislava

Penzion HVIEZDA

Bratislava (oblast: Malé Karpaty, region: Bratislava a okolí, Okres: Bratislava) Penziony

Penzion Hviezda najdete v klidné lokalitě Bratislavy, v městské části Podunajské Biskupice, vedle zástavbě rodinných domů. Nabízí Vám příjemné ubytování v nových, prostorných a pěkně zařízených pokojích za dostupné ceny. Součástí penzionu je restaurace s barem a uzavřené monitorované parkoviště. V penzionu je k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet. V nabídce jsou standardní 1-lůžkové, 2-lůžkové a 3-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou...

InternetParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 23.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 102
Vzdálenost: 51.93kmVinařský dům Nesvady Nesvady

Vinařský dům Nesvady

Nesvady (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Komárno) Ubytování v soukromí

Vinařský dům Nesvady Vám nabízí nové pohodlné ubytování ve dvou studiích a jednom apartmánu. Ubytování se nachází v rekreační zóně areálu Thermal Nesvady, prbližne 300 metrů od bazénů s geotermální vodou. V penzionu jsou k dispozici dvě samostatné dvoulůžkové studia (Hortenzia a Levandule) s možností jedné přistýlky a jeden apartmán. Každá ubytovací jednotka...

1 apartmán a 2 studia s kuchyňkou, BONUS: láhev vína od 2 nocí

Podlahové topení

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 25.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 9+3
Vzdálenost: 52.24kmApartmány RUBÍN Nesvady

Apartmány RUBÍN

Nesvady (oblast: Podunajská nížina, region: Jižní Slovensko, Okres: Komárno) Apartmány

Apartmány Rubín najdete ve městě Nesvady na jihu Slovenska, pouhých 600 metrů od vchodu do celoročně otevřeného termálního koupaliště v Nesvadech, kde si můžete vyzkoušet pozitivní účinky geotermální vody. V apartmánovém domě jsou k dispozici 4 klimatizované moderně zařízené apartmány s vlastními kuchyňkami a koupelnami. Každý apartmán má maximální kapacitu 5 osob. Kuchyňka v apartmánech je vybavena keramickou varnou deskou, lednicí, mrazákem, mikrovlnnou...

Kuchyňka na pokoji

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiKlimatizace na pokojiKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 27.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16+4