Coffee Factory
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Liptov
     
  • Jasná - Chopok
     
  • Demänovská Dolina
     
  • u sjezdovky, u vleku...
     
  • Garáž
     
arrow
Cena os/noc Typ ubytování Hvězdičky

Ubytování u sjezdovky, u vleku Demänovská Dolina

Pobyty Demänovská Dolina
Zobrazit mapu
Demänovská Dolina Mapa

Filter

Přehled ubytování u sjezdovky, u vleku v Demänovské Dolině, Slovensko



Ski & Wellness Residence DRUŽBA Demänovská Dolina

Ski & Wellness Residence DRUŽBA

****
Demänovská Dolina (oblast: Jasná - Chopok, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Hotely

Hotel v centru Jasné v Demänovské dolině na svahu Chopku obklopen nádhernou přírodou národního parku Nízké Tatry se nachází v nadmořské výšce 1200 m nm Díky jeho poloze přímo u sjezdovky Bílá Pouť lyžařského střediska Jasná je ideální na lyžařské pobyty, ale atraktivní horské prostředí jej předurčuje jako vynikající volbou i pro letní dovolenou. Komfortní...

Wellness pro děti, 25 metrový krytý bazén

Přímo u lyžařské sjezdovky

Vinný sklep

Wellness Centrum

Bezbariérový přístupChladnička na pokojiGarážInternetKrytý / vnitřní bazén Nestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness Venkovní bazénWiFi
snídaně v ceně
od 55.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 196+78
Apartmány TRI STUDNIČKY Demänovská Dolina

Apartmány TRI STUDNIČKY

Demänovská Dolina (oblast: , region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Apartmány

Nové Apartmány TRI STUDNIČKY *** zařízeny v moderním stylu nacházející se na Liptově v Demänovské Dolině a to jen 5km od lyžařského střediska Jasná Nízké Tatry a 11km od největšího aquaparku na Slovensku, Aquaparku Tatralandia. Apartmány jsou zařízeny v moderním stylu a jsou vhodné pro celé partie, rodiny i dvojice, které si chtějí na vlastní srdce zažít liptovskou romantiku. Apartmánový dům Tri Studničky nabízí 10 apartmánů v různých třídách...

Pokoj se saunou

Kuchyňka na pokoji

Chladnička na pokojiGarážKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 36.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 45+20

Zobrazit všechna ubytování v Demänovské Dolině



Prohlédněte si ubytování u sjezdovky, u vleku v blízkém okolí Demänovská Dolina:

Vzdálenost: 9.73kmPenzion Siná Pavčina Lehota

Penzion Siná

Pavčina Lehota (oblast: Aquapark Tatralandia, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penziony

Penzion Siná poskytuje příjemné ubytování v Pavčiné Lehotě, která leží u Demänovské dolině, jakož i nedaleko města Liptovský Mikuláš. Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích vybavených sprchou, WC, televizorem a kuchyňkou. Penzion nabízí i apartmány sestávající z ložnice, obývacího pokoje a koupelny. V penzionu je k dispozici WiFi připojení na internet, zahradní posezení a možnost grilování. Ubytovaní hosté mohou parkovat v garáži nebo...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciGarážKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 17.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 10+5
Vzdálenost: 18.00kmSTIV Penzion Čertovica Malužiná

STIV Penzion Čertovica

*
Malužiná (oblast: Čertovica, region: Liptov, Okres: Liptovský Mikuláš) Penziony

Přímo v horském sedle Čertovica nabízí své služby ubytovací komplex STIV, který sestává ze dvou budov penzionů. Pětipodlažní budova horského penzionu STIV se nachází u hlavní silnice a disponuje útulnými pokoji vybavenými koupelnou se sprchou nebo vanou. Na výběr jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlek a rodinné dvoupokojové buňky vhodné pro 4 až 6 osob. V penzionu se nachází i restaurace, denní bar, zimní zahrada a wellness...

Přímo u lyžařské sjezdovky

Domácí zvířata povolenaGarážPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaUzavřené parkovištěVybavení pro batolataWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWiFi
od 19.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 46
Vzdálenost: 34.36kmHotel MALINA Malinô Brdo Ružomberok

Hotel MALINA Malinô Brdo

***
Ružomberok (oblast: Hrabovo, region: Liptov, Okres: Ružomberok) Hotely

Přímo v rekreačním středisku Malino Brdo, které se rozprostírá ve Velké Fatře, je situován Hotel Malina. Najdete jej v areálu lyžařského střediska Ski Ružomberok, v nadmořské výšce 960 metrů. K hotelu se lze dostat kabinkovou lanovkou z Hrabovské doliny nebo autem po lesní cestě z Ružomberka, vzdáleného 6 km. Hotel je vhodný pro horskou rekreaci během letní či zimní...

Hotel v lyžařském středisku Skipark Ružomberok - Malinô Brdo.

Přímo u lyžařské sjezdovky

1 Bezbariérový pokoj

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGarážNestřežené parkovištěRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 45.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 50+17
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 38.11kmPenzion VODAR Donovaly

Penzion VODAR

**
Donovaly (oblast: , region: Horehroní, Okres: Banská Bystrica) Penziony

Penzion Vodár leží v tiché okrajové části Donoval, rekreační oblasti regionu Horehronie V roce 2010 prošel kompletní rekonstrukcí. Disponuje vlastním parkovištěm. Penzion je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i na uspořádání firemních akcí. Penzion disponuje osmi dvoulůžkovými pokoji a jedním rodinním pokojem (max. 5 osob) vybavenými vlastním sociálním zařízením se sprchou a satelitní televizí. Třemi apartmány se sociálním vybavením s vanou a satelitní...

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolena na základě dohodyGarážInternetParkování u objektuRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 17.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 29+11
Vzdálenost: 43.77kmPenzion MIČÍK Zuberec

Penzion MIČÍK

Zuberec (oblast: Roháče, region: Orava, Okres: Tvrdošín) Ubytování v soukromí

Penzion Mičík se nachází v horském prostředí Západních Tater, přímo v obci Zuberec. Nabízí Vám dvou- a tří-lůžkové pokoje s možností přistýlek, přičemž ubytovací kapacita je 29 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou (sprchový kout, WC, umyvadlo) a televizorem. V přízemí Penzionu Mičík je velká společenská místnost s krbem a TV. Během pobytu máte k dispozici prostornou a plně zařízenou kuchyň, kterou můžete využívat na přípravu vlastní...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaGarážKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWellness v blízkostiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 29
Vzdálenost: 46.47kmPenzion HRUBOŠ Habovka

Penzion HRUBOŠ

*
Habovka (oblast: Roháče, region: Orava, Okres: Tvrdošín) Penziony

Penzion Hruboš je umístěn v obci Habovka v malebném prostředí pohoří Západní Tatry. Tuto horskou lokalitu na Oravě můžete navštívit jak v létě, kdy se dá obdivovat krásy Roháčů, tak v zimě, když si přijdou na své nadšenci lyžování. Penzion na okraji obce má pro své hosty připraveny dvou a třílůžkové pokoje, ale k dispozici je i jedna čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Součástí prostorů penzionu je společenská místnost,...

Tenis

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaGarážKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 12.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 26
Vzdálenost: 50.97kmPenzion U SOVY Dolný Kubín

Penzion U SOVY

Dolný Kubín (oblast: Kubínska Hoľa, region: Orava, Okres: Dolný Kubín) Penziony

Penzion U Sovy stojí nedaleko lyžařského střediska Skipark Kubínska hoľa, ke kterému se autem dostanete za 5 minut. Objekt najdete v Beňové Lehote, městské části Dolního Kubína. K dispozici je Vám bezplatné parkování u penzionu, tak WiFi připojení. Pro hosty poskytuje snídaně - kontinentální nebo formou švédský stolů. Ubytovat se můžete v pokojích standard a ve dvou apartmánech. Jednopokojový apartmán s kapacitou 4 osoby je umístěn v přízemí. Je zařízen...

Chladnička k dispoziciGarážKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 19.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 15+5
NÁŠ TIP
Vzdálenost: 52.47kmHotel CROCUS Štrbské Pleso

Hotel CROCUS

****
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Moderní apartmánový Hotel Crocus přímo v centru Štrbského Plesa můžete najít hned u nádraží a centrálním parkovišti. Hosté se mohou ubytovat v komfortních apartmánech vhodných pro byznys klientelu i rodinnou dovolenou, přičemž jsou na výběr ze 6 kategorií apartmánů. Standardní vybavení apartmánů zahrnuje LCD televizor se satelitními programy, kuchyňský koutek,...

Vstup do privátního wellness na 1 hodinu při pobytu na 4 a více nocí...

V centru města/obce

1 Bezbariérový apartmán

Kuchyňka na pokoji

Bezbariérový přístupDomácí zvířata povolenaGarážKuchyňka na pokojiParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 49.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 80 + 80
Vzdálenost: 52.55kmTuristická ubytovna SHB Štrbské Pleso

Turistická ubytovna SHB

*
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Ubytovny, turistické ubytovny

Turistická ubytovna SHB ve Vysokých Tatrách na Štrbském plese je určena hlavně pro návštěvníky, kteří hledají levné ubytování v nádherné lokalitě. K dispozici je ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích nebo v apartmánu. Turistické ubytování nabízejí dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje s možností přistýlek. Dámské a pánské sociální zařízení včetně sprchových koutů jsou k dispozici na společné chodbě. Návštěvníci mohou využít...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciGarážKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWellness v blízkosti
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 58+4
Vzdálenost: 52.68kmHotel PATRIA Štrbské Pleso

Hotel PATRIA

****
Štrbské Pleso (oblast: Pohoří Vysoké Tatry, region: Vysoké Tatry, Okres: Poprad) Hotely

Exkluzivní horský Hotel Patria, stojící přímo na břehu Štrbského Plesa ve Vysokých Tatrách, má pro hosty připravenou širokou škálu služeb, kde nechybí komfortní ubytování, gastronomické speciality, wellness služby či konferenční prostory vhodné pro kongresy a firemní setkání. Pro relaxování nabízí hotel wellness centrum s bazénem, posilovnu, stolní tenis. Mezi konferenční místnosti patří 2 kongresové sály a 4 salonky s různou kapacitou. Parkování...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Bowling

V ceně:
Fitness
Parkování
Vstup do vnitřního bazénu
Vstup do wellness (neomezeně)
WiFi
Domácí zvířata povolenaGarážGolf v blízkostiInternetKrytý / vnitřní bazén Pro rodiny s dětmiRestauraceHlídané parkovištěTermální koupaliště/AquaparkVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
snídaně v ceně
od 72.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 320