Áčko - hotelový textil
Ubytování na Slovensku
Vyhledávání
  • Horní Pováží
     
  • Malá Fatra
     
  • Belá u Žiliny
     
  • od 10 - 20 €
     
  • se psem
     
  • WC / Koupelna na pokoji...
     
arrow
Typ ubytování Hvězdičky

Ubytování se psem Belá u Žiliny (Belá pri Žiline)

Pobyty Belá u Žiliny (Belá pri Žiline)
Zobrazit mapu
Belá u Žiliny Mapa

Filter


Typ ubytování:
Penziony se psem

Přehled ubytování se psem v obci Belá u Žiliny, Slovensko



Penzion V STAROM MLYNE Belá pri Žiline (Belá u Žiliny)

Penzion V STAROM MLYNE

Belá pri Žiline (Belá u Žiliny) (oblast: Malá Fatra, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Penzion a Pizzerie v Starém Mlýně sídlí zrekonstruované budově z roku 1947, v obci Belá, mezi městem Žilina (16 km) a obcí Terchová (7 km). Nachází se v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra, kde můžete vidět množstvím přírodních krás. Penzion nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s vlastní koupelnou, TV a varnou konvicí. Součástí objektu je soukromé wellness a pizzerie s kapacitou 35 osob, s širokým výběrem pizzy. Prostory pizzérie jakož...

V centru města/obce

Wellness Centrum

Malá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěRestauraceVlastní wellness WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 17.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 25

Zobrazit všechna ubytování v obci Belá u Žiliny



Prohlédněte si ubytování se psem v blízkém okolí Belá pri Žiline (Belá u Žiliny):

Vzdálenost: 2.65kmPension U ŠUJANA Lysica

Pension U ŠUJANA

Lysica (oblast: Kysucká vrchovina, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Penzion u Šujana najdete v obci Lysica na jižním okraji Kysucké vrchoviny. Centrum Žiliny je vzdáleno 17 km do Vrátné doliny je to 15 km. Penzion nabízí pokoje s koupelnou, rádiem a telefonem. K dispozici jsou dvoulůžkové s přistýlkou a třílůžkové pokoje. Součástí penzionu je restaurace s velkoplošným televizorem a bar. U penzionu je k dispozici hřiště pro tenis, fotbal a další míčové hry. V penzionu si můžete zahrát bowling a stolní tenis.

V centru města/obce

Bowling

Tenis

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16
Vzdálenost: 6.41kmPenzion ŠUŠTIAK Terchová

Penzion ŠUŠTIAK

*
Terchová (oblast: Malá Fatra, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Penzion Šustiak Jozef * se nachází u Terchové, část Vyšné Kamence v prostředí Národního parku Malá Fatra. Ubytovací jednotky v penzionu jsou umístěny na třech podlažích. Každý pokoj je vybaven malým kuchyňským koutem s elektrickým vařičem nebo konvicí a chladničkou. Nechybí ani jídelní stolek se židlemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem. Na každém pokoji můžete využívat televizor se satelitními programy. V penzionu jsou...

V ceně:
Fitness
Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na pokoji
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 61+16
Vzdálenost: 12.08kmPrivátní ubytování Balát Terchová

Privátní ubytování Balát

Terchová (oblast: Malá Fatra, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Ubytování v soukromí

Privát Balát se nachází v prostředí Malé Fatry v obci Terchová, v části Štefanová, pod Velkým Rozsutcem. Poloha Vám nabízí pokoje s vlastní koupelnou a toaletou, TV a WiFi připojením na internet. Během pobytu máte k dispozici společnou kuchyň, ve které si můžete připravit vlastní stravu. Kromě toho se v domě nachází také společenská místnost s krbem. Ve dvoře je altán na posezení. Bezplatné parkování je zajištěno u domu. Osada Štefanová je vynikajícím...

Malá domácí zvířata povolenaParkování u objektuPro rodiny s dětmiWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 27
Vzdálenost: 13.18kmChalupa OLGA Terchová

Chalupa OLGA

Terchová (oblast: Malá Fatra, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Ubytovny, turistické ubytovny

Chalupa Olga se nachází v Bílém Potoku, v části obce Terchová, asi 500 m od Jánošíkových děr, kterými se dostanete Vrátné doliny. Nabízí Vám ubytování ve dvou objektech se samostatnými vchody. Každý pokoj má sprchu a toaletu. V areálu chalupy máte k dispozici velkou travnatou plochu, posezení u krbu, zahradní houpačku. Ve volném čase si můžete zahrát badminton nebo šipky. Část A (starší) se skládá ze dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů....

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciKuchyňka na pokojiPro rodiny s dětmiWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 14.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 20+4
Vzdálenost: 14.12kmChalupa SOLISKO + Apartmány Terchová

Chalupa SOLISKO + Apartmány

Terchová (oblast: Malá Fatra, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Chaty a chalupy

Chata Solisko stojí na okraji obce Terchová, v části Biely Potok, obec Solisko, kde máte krásný výhled na Malý Rozsutec. Nabízí útulné ubytování v chatě pro 15 osob a dva apartmány o celkové kapacitě 8 osob. Chata máte plně vybavenou kuchyň, prostornou společenskou místnost s TV. V přízemí je také vyhřívaná lyžárna a toaleta. Na patře chatky se nacházejí dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnou a televizí, stejně jako další kuchyň a posezení...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 14.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 23
Vzdálenost: 15.19kmPenzion ANTON Teplička nad Váhom

Penzion ANTON

***
Teplička nad Váhom (oblast: Kysucká vrchovina, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Penzión Anton se nachází v Tepličce nad Váhom, necelých 5 km od centra Žiliny. Nabízí ubytování v pokojích vybavených připojením na internet, satelitní TV, ledničkou, telefonem a vlastní koupelnou. Součástí penzionu je salonek, noční bar, restaurace s letní terasou a wellness část s posilovnou, finskou a infra saunou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a dvoulůžkový apartmán. Na některých pokojích je i balkon. V restauraci si pochutnáte...

Chladnička na pokojiDomácí zvířata povolenaInternetParkoviště monitorované kamerovým systémemPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 74+36
Vzdálenost: 18.80kmPenzion KYSUCA Kysucké Nové Mesto

Penzion KYSUCA

Kysucké Nové Mesto (oblast: Javorníky, region: Kysuce, Okres: Kysucké Nové Mesto) Penziony

Penzion se nachází v Kysuckém Novém Městě a nabízí útulné ubytování v pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Od autobusové zastávky a nádraží je vzdálen 150 metrů. Do historického centra se autem dostanete za 2 minuty. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí a bezplatným WiFi připojením na internet. Ubytovaní hosté mají k dispozici kompletně vybavenou kuchyňku s lednicí, mrazákem, keramickou varnou deskou, kávovarem, toustovačem a rychlovarnou konvicí. Do...

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaParkoviště monitorované kamerovým systémemRestaurace v blízkosti WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 19.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 14
Vzdálenost: 25.53kmPenzion AGROTURISTIKA Zázrivá

Penzion AGROTURISTIKA

*
Zázrivá (oblast: Kysucká vrchovina, region: Orava, Okres: Dolný Kubín) Penziony

Chatu obklopenou loukami a lesem můžete najít na okraji Zázrivé, přibližně 3 km od centra vesnice, v části Velká Havrania. Penzion Agroturistika nabízí dvou a třílůžkové pokoje, jakož i pokoje apartmánového typu. Každá disponuje vlastní koupelnou a WC a vybavené jsou televizorem. Na pokojích je možnost přidání přistýlky. Hosté mají k dispozici společnou kuchyňku a společenskou místnost.

Jízda na koni

Lyžařský vlek

Mini ZOO (Zvířecí farma)

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Uzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokoji
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 28+4
Vzdálenost: 25.75kmDřevěnice KOZINEC Zázrivá

Dřevěnice KOZINEC

Zázrivá (oblast: Kysucká vrchovina, region: Orava, Okres: Dolný Kubín) Apartmány

Dřevěnice se nachází v obci Zázrivá u dolní stanice lyžařského střediska Ski centrum Kozinec. Je vhodná nejen pro lyžaře ale i milovníky turistiky a všechny, kteří si rádi odpočinou uprostřed přírody. V dřevěnici se mohou ubytovat rodiny s dětmi a náročnější hosté vyhledávající komfortní ubytování. Je zde možné uspořádat i různé oslavy a školení. Dřevěnice nabízí dva apartmány s kapacitou 10 a 12 osob. Každý apartmán disponuje dvoulůžkovými...

Přímo u lyžařské sjezdovky

Chladnička k dispoziciKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 10.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 22
Vzdálenost: 27.60kmPenzion MAJA Martin

Penzion MAJA

Martin (oblast: Malá Fatra, region: Turiec, Okres: Martin) Penziony

Penzion Maja se nachází 6 minut chůze od centra města Martin. Své hosty očekává s dvoulůžkovými pokoji, přičemž každá z pokojů má soukromou koupelnu a je vybaven TV s plochou obrazovkou. Součástí penzionu je bar s kulečníkem. Na pokojích a v celém penzionu máte k dispozici bezplatné WiFi připojení na internet. Pokoje jsou umístěny na patře budovy. V koupelnách je se sprchový kout a bezplatné toaletní potřeby. V nabídce je i dvoulůžkový pokoj Deluxe. U...

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 15.00 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 30.57kmPenzion KYČERA Oščadnica

Penzion KYČERA

***
Oščadnica (oblast: Kysucké Beskydy, region: Kysuce, Okres: Čadca) Penziony

Penzion Kyčera je na Severu Slovenska, v blízkosti dobře známého lyžařského střediska Snowparadise Veľká Rača-Oščadnica. Nachází se přímo na náměstí v centru obce Oščadnica. V penzionu je 17 nekuřáckých pokojů a 4 apartmány. Na každém pokoji je vlastní sprchový kout a WC, chladnička, TV přijímač se satelitním příjmem a WiFi. Součástí penzionu který je obzvláště vhodný pro rodiny s dětmi je společenská místnost s posezením u krbu, televize a společenských...

V centru města/obce

Chladnička na pokojiKrytý / vnitřní bazén Malá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěRestauraceSaunaWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 18.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 40+20
Vzdálenost: 30.92kmPenzion RAJ Rajecké Teplice

Penzion RAJ

*
Rajecké Teplice (oblast: Rajecká dolina, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Zrekonstruovaný Penzión Raj se nachází uprostřed lázeňského města Rajecké Teplice. Nabízí útulné ubytování pro rodiny s dětmi, dvojice ale i jednotlivců, nebo menší skupiny. Stravování pro hosty se servíruje v restauraci přímo v penzionu. K dispozici jsou jedno- a dvoulůžkové pokoje, apartmán a studio. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, bezplatným WiFi připojením a vlastní koupelnou (sprcha, WC). Ve studiu a apartmánu se nachází kuchyňský koutek. V pokojích...

V centru města/obce

Domácí zvířata povolenaLázeňské procedury v blízkostiPro rodiny s dětmiRestauraceUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 18.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 16+6
Vzdálenost: 30.92kmPenzion IRIS Rajecké Teplice

Penzion IRIS

*
Rajecké Teplice (oblast: Rajecká dolina, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Penzion Iris se nachází v Rajeckých Teplicích, vedle říčky Bystrička, 100 metrů od centra tohoto lázeňského města. Nabízí Vám oplocený areál s terasou, venkovním grilem a parkovištěm. Během pobytu máte možnost relaxovat ve finské sauně a bezplatně si zapůjčit kola. Wifi připojení je také bezplatné v celém objektu. V penzionu jsou k dispozici dvou až třílůžkové pokoje s možností přistýlky, studio pro 3 osoby i třílůžkový apartmán. Do vybavení pokojů...

Domácí zvířata povolenaLázeňské procedury v blízkostiPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti SaunaTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 18.50 € os / noc
Lůžková kapacita:
Vzdálenost: 31.66kmPenzion U SOVY Dolný Kubín

Penzion U SOVY

Dolný Kubín (oblast: Kubínska Hoľa, region: Orava, Okres: Dolný Kubín) Penziony

Penzion U Sovy stojí nedaleko lyžařského střediska Skipark Kubínska hoľa, ke kterému se autem dostanete za 5 minut. Objekt najdete v Beňové Lehote, městské části Dolního Kubína. K dispozici je Vám bezplatné parkování u penzionu, tak WiFi připojení. Pro hosty poskytuje snídaně - kontinentální nebo formou švédský stolů. Ubytovat se můžete v pokojích standard a ve dvou apartmánech. Jednopokojový apartmán s kapacitou 4 osoby je umístěn v přízemí. Je zařízen...

Chladnička k dispoziciGarážKuchyňka k dispoziciMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti Termální koupaliště/AquaparkVíc kategorií pokojůWC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 19.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 15+5
Vzdálenost: 31.75kmPenzion PANI B Dolný Kubín

Penzion PANI B

Dolný Kubín (oblast: Kubínska Hoľa, region: Orava, Okres: Dolný Kubín) Penziony

Penzion Paní B je umístěn pod Kubínskou hoľou ve vesničce Beňova Lehota, 4 km od centra Dolního Kubína. Od lyžařského střediska je vzdálen přibližně 2 km. Rodinný penzion nabízí kromě ubytování také saunu, bar, knihovnu, společenské hry, lyžárna, zahradní krb a vlastní parkoviště pro 7 vozů. V penzionu se můžete bezplatně připojit na WiFi. Součástí penzionu je společná kuchyňka a společenská místnost. K dispozici je dvoulůžkový pokoj s přistýlkou...

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaKuchyňka k dispoziciNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiSaunaTermální koupaliště/AquaparkWC / Koupelna na pokojiWC/Koupelna v buňce společná pro dva pokojeWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17+2
Vzdálenost: 33.37kmPenzion a Restaurace KLEOPATRA Kamenná Poruba

Penzion a Restaurace KLEOPATRA

Kamenná Poruba (oblast: Malá Fatra, region: Horní Pováží, Okres: Žilina) Penziony

Penzion a Restaurace Kleopatra se nachází v obci Kamenná Poruba, necelé 4 km od Rajeckých Teplic. Pro hosty má připraveny 4 dvoulůžkové apartmány, 3 dvoulůžkové pokoje a 1 jednolůžkový pokoj. Všechny ubytovací jednotky mají ve vybavení TV, rádio a vlastní koupelnu s toaletou a sprchový koutem. Stravovat se můžete v restauraci přímo v penzionu. Na výběr máte polopenzi nebo plnou penzi. Pochutnáte si na různých slovenských jídlech. Školení a semináře je...

Domácí zvířata povolenaGolf v blízkostiLázeňské procedury v blízkostiNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceTermální koupaliště/AquaparkUzavřené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 12.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 15+5
Vzdálenost: 35.16kmPenzion JARABINA Belá - Dulice

Penzion JARABINA

***
Belá - Dulice (oblast: Belianska dolina , region: Turiec, Okres: Martin) Penziony

Penzion Jarabina poskytuje své služby, včetně ubytování a stravování, přímo v Jasenské dolině mezi lyžařskými středisky Kašová a Lehota. Vleky jsou od penzionu vzdálené 500 metrů. Hosté se mohou ubytovat ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení. Součástí penzionu je restaurace a salonek pro 30 osob vhodný pro malé oslava a školení. Furmanská koliba hned u penzionu nabízí různé slovenské speciality a příjemné posezení...

Domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěPro rodiny s dětmiRestauraceWC / Koupelna na pokojiWiFi
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 42
Vzdálenost: 35.66kmPenzion Brest Belá - Dulice

Penzion Brest

*
Belá - Dulice (oblast: Belianska dolina , region: Turiec, Okres: Martin) Penziony

Penzion Brest můžete najít u vleku lyžařského areálu Lehota v turistickém středisku Jasenská dolina, nedaleko obce Belá - Dulice. Nad ním se vypíná vrch Lysec, patřící do horského celku Velká Fatra. Penzion je vhodným místem pro ubytování pro lyžaře, nadšence turistiky, ale i pro skupiny, jako jsou školní výlety či lyžařské kurzy. Pro hosty jsou k dispozici dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, z nichž některé jsou s přistýlkou​​. Každý pokoj je vybaven...

Wellness Centrum

Domácí zvířata povolenaPro rodiny s dětmiRestauraceSaunaHlídané parkovištěVlastní wellness WC / Koupelna na pokoji
od 20.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 88
Vzdálenost: 37.09kmPrivát Súľov 183 Súľov - Hradná

Privát Súľov 183

Súľov - Hradná (oblast: Súľovské vrchy, region: Horní Pováží, Okres: Bytča) Ubytování v soukromí

Obnovený rodinný dům se nachází blízko centra obce Súľov - Hradná, vedle říčky Hradňanky asi 400 metrů od kostela. Ubytovací prostory jsou umístěny na patře domu. Ubytovat se můžete v apartmánu se třemi pokoji, koupelnou s WC a sprchovým koutem a společenskou místností, ve které je kuchyňka, satelitní TV, chladnička. K dispozici jsou také 3 samostatné pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu, toaletu, kuchyňský kout, balkon a televizor. Součástí domu...

Kuchyňka na pokoji

Domácí zvířata povolenaKuchyňka na pokojiParkování u objektuPro rodiny s dětmiRestaurace v blízkosti WC / Koupelna na pokojiWiFi
od 12.00 € os / noc
Lůžková kapacita: 17