Áčko - hotelový textil
Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
 • Hotely
   
 • Cena od: 80 - 120€
   
 • s bazénom
   
 • Bezbariérové izby...
   
arrow
Turistické regióny Rekreačné oblasti Hviezdičky

Hotely s bazénom na Slovensku

Pobyty na Slovensku
Zobraziť mapu
Slovensko Mapa

Hľadáte hotel, kde by ste mohli relaxovať alebo sa Vaše deti sa vyšantiť v bazéne? Pozrite si naše hotely s bazénom na Slovensku.

Pre mnohých z nás je oddych a relaxácia pri bazéne jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako tráviť voľný čas počas horúcich dní. Pre deti je to ideálne miesto na zábavu a rozptýlenie. Ak hľadáte dokonalé miesto pre vašu dovolenku, kde si môžete užiť oddych a zabaviť sa, hotel s bazénom by mohol byť tou správnou voľbou. Tieto hotely ponúkajú nielen ubytovanie, ale aj možnosti zábavy pre deti aj dospelých.

V posledných rokoch sa stále viac Slovákov rozhoduje stráviť letnú dovolenku v rámci Slovenska. A hotel s bazénom môže byť tou správnou voľbou pre tých, ktorí chcú stráviť svoj čas oddychom vo vode. Hotely s bazénom na Slovensku majú pre svojich hostí pripravené aj ďalšie možnosti na relaxáciu. Okrem ubytovania ponúkajú vo väčšine prípadov aj rôzne ďalšie služby pre svojich hostí ako sú wellness centrum, masáže, relaxačné procedúry.

Počas letných horúcich dní uprednostňujeme skôr hotely s vonkajším bazénom, v ktorom sa môžete osviežiť a užívať si leto naplno. V zimnej sezóne a počas chladnejšieho počasia väčšinou hľadáme skôr hotely s vnútorným bazénom. Celoročne sú ale v prevádzke vonkajšie bazény s teplou termálnou vodou.

Každý baby-friendly hotel disponuje bazénom, v každom prípade takým, ktorý je určený pre najmenšie deti. Bazény, ktoré sú dostupné v týchto hoteloch pre rodiny s deťmi, sú väčšinou vybavené rôznymi vodnými atrakciami ako sú napríklad tobogány, takže deti sa môžu vyblázniť.

V hoteloch s bazénom si môžete oddýchnuť, zabaviť sa a užiť si dovolenku s celou rodinou. Tieto hotely sa nachádzajú v rôznych lokalitách, asi najznámejšou je pohorie Vysoké Tatry. Takže, ak ešte váhate, aké ubytovanie si vybrať na letnú dovolenku, skúste premýšľať nad hotelmi s bazénom - môžete byť prekvapený koľko zábavy si v nich užijete.

Vyberte a rezervujte si pobyt v hoteli s bazénom a zažite skvelú dovolenku na Slovensku s Vašimi najbližšími.

Hotely s vonkajším bazénom

Hotely s vonkajším bazénom

Užite si počas leta zábavu v bazéne

Hotel s bazénom

Hotely s vnútorným  bazénom

Hotely na Slovensku s vnútorným bazénom

 

Prehľad hotelov s bazénom na SlovenskuNÁŠ TIP GRAND HOTEL BELLEVUE Horný Smokovec

GRAND HOTEL BELLEVUE

****
Horný Smokovec (oblasť: Pohorie Vysoké Tatry, región: Vysoké Tatry, Okres: Poprad)

Hotelový komplex Grand Hotel Bellevue vznikol spojením dvoch tatranských hotelov. Nachádza sa v centre Vysokých Tatier v Hornom Smokovci na úpätí Slavkovského štítu. Poloha hotela poskytuje jedinečnú možnosť pre relax, šport a biznis. V hoteli sa nachádza wellness centrum s Aquabarom a saunový svet ...

Hotel má jeden z najväčších bazénov vo Vysokých Tatrách

Detská postieľka na vyžiadanie

V centre mesta/obce

Bezbariérové izby

Kongresy, eventy, svadby

Teambuildingy

Vnútorný vyhrievaný bazén

Wellness centrum

Bowling

Squash

V cene:
Parkovanie
Vstup do vnútorného bazéna
WiFi
Bezbariérový prístup Domáce zvieratá povolenéGolf v blízkostiInternetKrytý / vnútorný bazénKúpeľné procedúry v blízkostiParkovisko monitorované kamerovým systémomPre rodiny s deťmiReštaurácia SaunaUzatvorené parkoviskoVlastné wellnessWC / Kúpeľňa na izbeWiFi
raňajky v cene
Cena od: 104.50 € os / noc
Lôžková kapacita: 332+154

Zobraziť všetky ubytovania na Slovensku