Ubytovanie na Slovensku
Vyhľadávanie
  • Horehronie
     
  • Tále
     
  • Baby plávanie
     
arrow
Mestá a obce Cena os/noc Typ ubytovania Hviezdičky Charakter zariadenia

Ubytovanie Tále

Pobyty Tále
Zobraziť mapu
Tále Mapa

Tále

Tále - golfové ihrisko Gray BearMedzi najvyhľadávanejšie miesta, ktoré na Horehroní s obľubou navštevujú turisti, patrí nepochybne rekreačné stredisko Tále, zaujímavé po celý rok, keďže má čo ponúknuť v letnej sezóne ako aj v zime. Rozprestiera sa v pohorí Nízke Tatry, južne od ich hlavného hrebeňa, v západnej časti Bystrianskej doliny, a nadmorská výška na Táloch sa pohybuje od 580 m až po 860 m.

Nespočetné možnosti na turistiku robia zo strediska Tále obľúbené miesto na letnú dovolenkuNízkych Tatrách a zároveň regiónu Horehronie. Okolie je bohaté na prírodné krásy a prírodné zákutia tvorené rozľahlými horskými lúkami, ihličnatými lesmi a strmými svahmi blízkych vrchov hlavného hrebeňa Nízkych Tatier. Tále sú vhodným východiskom na vysokohorskú turistiku na najvyššie vrchy, ako sú Chopok, Ďumbier a Dereše, ktoré nájdete smerom na sever od strediska. Blízke okolie Tálov je takisto ideálne na nenáročné prechádzky v nízkotatranskej prírode, cykloturistiku a na svoje si prídu aj nadšenci hubárčenia. Milovníci golfu majú priamo na Táloch k dispozícii profesionálne golfové ihrisko. Voľný čas na Táloch môžete využiť aj na plávanie v prírodnom kúpalisku priamo pri hoteloch, jazdu na koni, lukostreľbu a ďalšími možnými aktivitami.

Ski TáleTále nie sú atraktívne len v lete, ale aj v zimnej sezóne, počas ktorej sa stávajú vyhľadávaným miestom lyžiarov a všetkých, čo hľadajú počas zimnej dovolenky zábavu v podobe zimných športov. Lyžiarsky areál Ski Tále patrí medzi najlepšie strediská na Slovensku a ponúka svahy pre každého lyžiara, či je to začiatočník alebo pokročilý, či sa chce lyžovať alebo sa len zabaviť pri niektorej atrakcii. Ďalšie lyžiarskej svahy v okolí ponúka obec Mýto Pod Ďumbierom a turistické stredisko Jasná na úpätí vrchu Chopok, patriace medzi najatraktívnejšie destinácie cestovného ruchu na Slovensku. Nenáročných lyžiarov uspokojí aj areál v blízkom rekreačnom stredisku Krpáčovo.

Tarzania TáleSúčasťou rekreačného centra Tále je samozrejme aj široké spektrum ubytovacích zariadení. Ubytovanie na Táloch Vám poskytnú špičkové hotely, luxusné apartmány pri vleku ale aj útulné chaty uprostred lesov. Hotely ponúkajú pre hostí wellness priestory, kde sa po náročnom dni dá relaxovať vo vnútornom bazéne, vírivke či saune. Kto uprednostňuje lacné ubytovanie, pre toho sú na Táloch ako aj v jeho okolí menšie chaty ideálne pre rodinnú dovolenku. Ubytovanie si nájdete aj v najbližších obciach, kam patrí obec BystráHorná Lehota. Stredisko Tále sa nachádza práve v katastrálnych územiach týchto dvoch obcí na Horehroní.

Ak potrebuje trocha oddychu v prírode, dovolenka na Táloch Vám v každom prípade prinesie očakávaný relax a pokoj počas pobytu v čarovnej prírode národného parku Nízke Tatry.

 

Prehľad ubytovania na Táloch
V tejto sekcii som nenašiel žiadne Ubytovanie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím