Fuji Slovakia

Fuji Slovakia

Fuji Film

Spoločnosť Fujifilm bola založená v roku 1934 so zameraním sa na produkciu fotografických filmov. Počas svojej existencie sa spoločnosť rozširovala na nové trhy a vybudovala si pevnú pozíciu na celej planéte. So 75. rokmi svojej existencie, ktoré oslávila v roku 2009, je spoločnosť Fujifilm známa ako najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa fotografiou a zobrazovaním na celom svete. Rovnako sa vyvíja v medicíne, vysokofunkčných materiáloch a v mnohých ďalších oblastiach špičkových technológií.

Na základe rozsiahlych technologických expertíz uskutočňuje spoločnosť Fujifilm inovácie v mnohých oblastiach so zameraním sa na vylepšenie kvality života.

Je aktívna v mnohých oblastiach, od digitálnych fotoaparátov a zariadení pre laboratórne spracovanie fotografií až po preventívnu zdravotnú starostlivosť a komponenty pre zobrazovanie na plochých paneloch.

Vedená originálnym výskumom a vývojom prináša spoločnosť Fujifilm nepretržitú inováciu a najlepšie produkty širokým oblastiam  priemyslu, vrátane elektronického zobrazovania, zariadení na laboratórne spracovanie fotografií, lekárskych systémov, lekárskych vied, grafického umenia, materiálov na zobrazovanie na  plochých paneloch a kancelárskych výrobkov, na základe širokej ponuky digitálnych, optických a chemických technológií tenkých vrstiev filmu.

Vďaka týmto technológiám prispieva spoločnosť Fujifilm k pokroku kultúry, vedy, technológií a priemyslu, rovnako aj k vylepšeniu zdravia a kvality životného prostredia.

Kontakt
FUJIFILM Slovakia,
Rybničná 40, 831 07 Bratislava, Slovakia
Tel. ++421-2-33 595 118, Fax: ++421-2-33 595108
web: www.fujifilm.eu

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR. Súhlasím