Bratislava Mapa

Přehled hostelů se psem v Bratislavě, Slovensko

Hostel POSSONIUM Bratislava

Hostel POSSONIUM

Bratislava (oblast: Malé Karpaty, region: Bratislava a okolí, Okres: Bratislava) Hostely

Hostel Possonium je umístěn na Šancové ulici v Bratislavě, 3 minuty pěší chůzí od hlavního vlakového nádraží a 10 minut od pěší zóny s množstvím pamětihodností, restaurací a kaváren. Nabízí 3 privátní pokoje a 5 sdílených pokojů, s celkovou ubytovací kapacitou 48 lůžek. Hosté mají k dispozici oblíbený hostelový bar, společenskou místnost, kuchyňku a bezplatné připojení na internet. K privátním pokojům patří dva dvoulůžkové pokoje a jeden...

V centru města/obce

Chladnička k dispoziciDomácí zvířata povolenaInternetKuchyňka k dispoziciParkování u objektuRestaurace v blízkosti WC / Koupelna na chodběWC / Koupelna na pokojiWiFi
Cena od: 34.50 € os / noc
Lůžková kapacita: 48
Petit Hostel Bratislava

Petit Hostel

Petit Hostel se těší vynikající poloha v centru města Bratislava na Suchém Mýtě. Nabízí pohodlné a pěkně zařízené pokoje za přijatelné ceny. Na pokojích máte k dispozici WIFI připojení na internet, kabelovou televizi, DVD přehrávač, rychlovarnou konvici, kávu a čaj, ručníky, velké osušky a postele s rozměry 180 x 200cm. Každý pokoj disponuje vlastní toaletou a koupelnou. Na recepci si můžete vypůjčit i vysoušeč vlasů. Hostel je vhodný pro obchodní cestující,...

Přírodní koupaliště

InternetMalá domácí zvířata povolenaNestřežené parkovištěWC / Koupelna na pokojiWiFi
Cena od: 19.00 € os / noc